Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

Γεννησαμε!!!!!! Ανέβηκαν πολύ οι τρανσαμινασες κ ουρικό κ χωρίς να με προετοιμάσει ενώ πήγαινα στο ιατρείο του με πήρε κ μου λέει πήγαινε Ιασω να σε ετοιμάσουν.....σοκ!!!! Χθες το απόγευμα λοιπόν βγήκε ο μπέμπης μας ...όλα τέλεια!!!!! Αν κ καισαρική ούτε πόνο έχω κ γενικά είμαι πολύ καλά...

36 +1 εβδ   , 3300 κιλα κ 55 πόντους !!!!

Με το καλό κ στις υπόλοιπες 

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , geozak είπε:

Γεννησαμε!!!!!! Ανέβηκαν πολύ οι τρανσαμινασες κ ουρικό κ χωρίς να με προετοιμάσει ενώ πήγαινα στο ιατρείο του με πήρε κ μου λέει πήγαινε Ιασω να σε ετοιμάσουν.....σοκ!!!! Χθες το απόγευμα λοιπόν βγήκε ο μπέμπης μας ...όλα τέλεια!!!!! Αν κ καισαρική ούτε πόνο έχω κ γενικά είμαι πολύ καλά...

36 +1 εβδ   , 3300 κιλα κ 55 πόντους !!!!

Με το καλό κ στις υπόλοιπες 

Συγχαρητηρια!!!να σου ζήσει κορίτσι μ καλοτυχος γερος κ δυνατός να είναι!!!καλη ανάρρωση κ σε σένα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , geozak είπε:

Γεννησαμε!!!!!! Ανέβηκαν πολύ οι τρανσαμινασες κ ουρικό κ χωρίς να με προετοιμάσει ενώ πήγαινα στο ιατρείο του με πήρε κ μου λέει πήγαινε Ιασω να σε ετοιμάσουν.....σοκ!!!! Χθες το απόγευμα λοιπόν βγήκε ο μπέμπης μας ...όλα τέλεια!!!!! Αν κ καισαρική ούτε πόνο έχω κ γενικά είμαι πολύ καλά...

36 +1 εβδ   , 3300 κιλα κ 55 πόντους !!!!

Με το καλό κ στις υπόλοιπες 

Συγχαρητήρια κοπέλα μ!!! Τι μεγάλο μωράκι είναι αυτό!!! Να τον χαιρεστε! Καλή ανάρρωση εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, geozak είπε:

Γεννησαμε!!!!!! Ανέβηκαν πολύ οι τρανσαμινασες κ ουρικό κ χωρίς να με προετοιμάσει ενώ πήγαινα στο ιατρείο του με πήρε κ μου λέει πήγαινε Ιασω να σε ετοιμάσουν.....σοκ!!!! Χθες το απόγευμα λοιπόν βγήκε ο μπέμπης μας ...όλα τέλεια!!!!! Αν κ καισαρική ούτε πόνο έχω κ γενικά είμαι πολύ καλά...

36 +1 εβδ   , 3300 κιλα κ 55 πόντους !!!!

Με το καλό κ στις υπόλοιπες 

Πω ρε ένα αγόρι!!!! Να σας ζήσει κοπέλα μου. Υγιής και καλότυχος ο γιός σας,❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, geozak είπε:

Γεννησαμε!!!!!! Ανέβηκαν πολύ οι τρανσαμινασες κ ουρικό κ χωρίς να με προετοιμάσει ενώ πήγαινα στο ιατρείο του με πήρε κ μου λέει πήγαινε Ιασω να σε ετοιμάσουν.....σοκ!!!! Χθες το απόγευμα λοιπόν βγήκε ο μπέμπης μας ...όλα τέλεια!!!!! Αν κ καισαρική ούτε πόνο έχω κ γενικά είμαι πολύ καλά...

36 +1 εβδ   , 3300 κιλα κ 55 πόντους !!!!

Με το καλό κ στις υπόλοιπες 

Πω, πω χαρα! Να σας ζησει, καλοτυχο να ειναι, πολλες ευχες! Με υγεια και σε σενα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, geozak είπε:

Γεννησαμε!!!!!! Ανέβηκαν πολύ οι τρανσαμινασες κ ουρικό κ χωρίς να με προετοιμάσει ενώ πήγαινα στο ιατρείο του με πήρε κ μου λέει πήγαινε Ιασω να σε ετοιμάσουν.....σοκ!!!! Χθες το απόγευμα λοιπόν βγήκε ο μπέμπης μας ...όλα τέλεια!!!!! Αν κ καισαρική ούτε πόνο έχω κ γενικά είμαι πολύ καλά...

36 +1 εβδ   , 3300 κιλα κ 55 πόντους !!!!

Με το καλό κ στις υπόλοιπες 

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!!!Να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!!Τι χαρά!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Amalia! είπε:

Κορίτσια τι κανετε??? Πως είστε σήμερα?? 

@Efaki συνεχίζεις να έχεις συσπάσεις?

@Effita πως είσαι κοπέλα μου? Μας έχεις γράψει νέα σου και σε έχω χάσει?

Ναι συνεχίζονται νιώθω συνέχεια την κοιλιά μ κ πετρώνει άλλοτε με πόνο κ άλλοτε χωρίς κ γενικά η επίσκεψη στην τουαλέτα έχει αυξηθεί πολύ για όλα.Να δω αύριο τι θ μου πουν.

πρίν από 14 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ποιες είστε στην γλυκιά αναμονή τώρα;;;έχω χαθεί 

Και εγω το ίδιο θα ρωτούσα!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, SpiridoulaK είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ποιες είστε στην γλυκιά αναμονή τώρα;;;έχω χαθεί 

Εγώ, η @Efaki και η @N.Angel... υπάρχει καποια αλλη μανούλα?? Τουλάχιστον εμείς είμαστε που γράφουμε τελευταία.. 

1 ώρα πρίν, Efaki είπε:

Ναι συνεχίζονται νιώθω συνέχεια την κοιλιά μ κ πετρώνει άλλοτε με πόνο κ άλλοτε χωρίς κ γενικά η επίσκεψη στην τουαλέτα έχει αυξηθεί πολύ για όλα.Να δω αύριο τι θ μου πουν.

Και εγω το ίδιο θα ρωτούσα!!

Αυτό με την τουαλέτα έχω διαβάσει ότι είναι σημάδι τοκετού.. εγώ μόνο συσπάσεις έχω με πολύ ήπιο πόνο. Ελπίζω να ξεκινήσουν πιο εντατικές.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , Amalia! είπε:

Εγώ, η @Efaki και η @N.Angel... υπάρχει καποια αλλη μανούλα?? Τουλάχιστον εμείς είμαστε που γράφουμε τελευταία.. 

Αυτό με την τουαλέτα έχω διαβάσει ότι είναι σημάδι τοκετού.. εγώ μόνο συσπάσεις έχω με πολύ ήπιο πόνο. Ελπίζω να ξεκινήσουν πιο εντατικές.

Ποποο...!!! Υπομονή κορίτσια μου. Κόντευει η ώρα. Λογικά θα έχετε τεράστιες κοιλίες τώρα και θα είναι δύσκολη η καθημερινότητα σας. Χαίρομαι πολυ που έστω κάποιες καταφέρατε να έχετε κυριολεκτικά τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Με το καλό κορίτσια μου ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Ποποο...!!! Υπομονή κορίτσια μου. Κόντευει η ώρα. Λογικά θα έχετε τεράστιες κοιλίες τώρα και θα είναι δύσκολη η καθημερινότητα σας. Χαίρομαι πολυ που έστω κάποιες καταφέρατε να έχετε κυριολεκτικά τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Με το καλό κορίτσια μου ❤️❤️❤️

Η δικιά μου η κοιλιά θα έλεγα ότι είναι μεγάλη, όχι τεράστια όμως.. Εντάξει την παλεύω καλύτερα απ ότι πριν 1 μήνα! Περίεργο κι όμως! Δεν έχω ιδιαίτερους πόνους και είμαι πιο ευκινητη! Πως είσαι εσύ κορίτσι μου? Αναρρώνεις καλά από την καισαρική?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Amalia! είπε:

Η δικιά μου η κοιλιά θα έλεγα ότι είναι μεγάλη, όχι τεράστια όμως.. Εντάξει την παλεύω καλύτερα απ ότι πριν 1 μήνα! Περίεργο κι όμως! Δεν έχω ιδιαίτερους πόνους και είμαι πιο ευκινητη! Πως είσαι εσύ κορίτσι μου? Αναρρώνεις καλά από την καισαρική?

Μια χαρά!!! Συνηθίσε το σώμα μάλλον....Τα έχεις όλα έτοιμα ε;;!

Μια χαρά είμαι ....με ενοχλεί η τομή βέβαια. Τώρα επουλώνεται και έχω μια φαγούρα στη περιοχή της τομής. Την Τετάρτη βγάζω τη γάζα και επιτέλους θα μπορώ να κάνω μπάνιο ολόκληρη κι όχι τμηματικά όπως τώρα...δε πρέπει να πέσει νερό στη τομή για αυτό... Κατά τα άλλα μια χαρά...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ποιες είστε στην γλυκιά αναμονή τώρα;;;έχω χαθεί 

Καλημέρα!! Εγώ μπαίνω την Παρασκευή με προγραμματισμένη καισαρική στο Ιασώ!! 37+1 εβδομάδων.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , DINA86 είπε:

Καλημέρα!! Εγώ μπαίνω την Παρασκευή με προγραμματισμένη καισαρική στο Ιασώ!! 37+1 εβδομάδων.. 

Καλημέρα κορίτσι μου. Με το καλό. Κι εγώ 37+4 γέννησα τη μπέμπα μου. Είναι το πρώτο σου μωράκι;;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...