Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

κορίτσια μου να σας ζήσουνε τα θαυματακια σας!!!!!! με το καλο όσες μείνατε!!!! πάμε γερά μανούλες τα καταφεραμε! είτε καταφεραμε να θηλάζουμε είτε όχι σημασία έχει ότι έχουμε γερά πλασματακια στις αγκαλιές μας!!!!εμείς σε λίγες μέρες κλείνουμε μήνα κ δεν το πιστεύω!!!! Η αυπνια με έχει εξαντλήσει αλλά ευτυχώς βρήκαμε ρυθμούς με τον άντρα μου κ κάπως παλεύεται καλύτερα!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Jiji είπε:

κορίτσια μου να σας ζήσουνε τα θαυματακια σας!!!!!! με το καλο όσες μείνατε!!!! πάμε γερά μανούλες τα καταφεραμε! είτε καταφεραμε να θηλάζουμε είτε όχι σημασία έχει ότι έχουμε γερά πλασματακια στις αγκαλιές μας!!!!εμείς σε λίγες μέρες κλείνουμε μήνα κ δεν το πιστεύω!!!! Η αυπνια με έχει εξαντλήσει αλλά ευτυχώς βρήκαμε ρυθμούς με τον άντρα μου κ κάπως παλεύεται καλύτερα!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εννοείται ότι αυτό έχει σημασία... Που έχουμε όλες υγιή μωράκια!!! 

Περνάνε οι μέρες.... Πότε γέννησαμε,πότε ήρθαμε σπίτι μας με το μωράκι και πότε θα σαραντισουμε ούτε που θα το καταλάβουμε....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Efaki είπε:

Κοριτσια μ κρατάω κ εγω την μπεμπουλα μ αγκαλιά κ θηλάζει κ δν μπορω ν το πιστεψω.Να μας ζήσουν τα πλασματάκια μας!!!

 

Να σας ζήσει κοπέλα μου!! Χαρούμενη και καλότυχη να είναι στη ζωή της ! Καλή ανάρρωση και σε σένα !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Efaki είπε:

Κοριτσια μ κρατάω κ εγω την μπεμπουλα μ αγκαλιά κ θηλάζει κ δν μπορω ν το πιστεψω.Να μας ζήσουν τα πλασματάκια μας!!!

 

Τι καλά!!!Να σου ζήσει η μπεμπουλα σου,Efaki!!!Να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις!!! Φιλιά πολλά!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Efaki είπε:

Κοριτσια μ κρατάω κ εγω την μπεμπουλα μ αγκαλιά κ θηλάζει κ δν μπορω ν το πιστεψω.Να μας ζήσουν τα πλασματάκια μας!!!

 

Να σου ζήσει!!!! Καλότυχη και γερή να είναι ❣️❣️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@N.Angel @Efaki Nα σας ζήσουν!!!! Οτι καλύτερο ευχή μου!!!

Απίστευτο οτι τωρα κραταμε τα θαυματάκια μας...πως περασε ο καιρος.. 

@SpiridoulaK πολυ χαίρομαι που εχεις βρει ρυθμούς και εχεις βάλει πρόγραμμα και ετσι τα καταφερνεις ολα!!

 

Κορίτσια..Ποτε μπορούμε να αρχίσουμε διατροφή για να επανέλθουμε;;μπορουμε να το κάνουμε παράλληλα με τον θηλασμό; ή το ενα ακυρώνει το άλλο;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , DINA86 είπε:

Μόλις μπήκα στο δωματιο μετά από καισαρική!! 2580 υγιέστατη και εγώ νιώθω τέλεια!! Με το καλό σε όσες έμειναν να γεννήσουν!! 

Να σου ζήσει!!Γερη να είναι!!

Κορίτσια εμεινε καμία;; ή εχουμε φτάσει ολες στο τερμα;;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laura♡ είπε:

@N.Angel @Efaki Nα σας ζήσουν!!!! Οτι καλύτερο ευχή μου!!!

Απίστευτο οτι τωρα κραταμε τα θαυματάκια μας...πως περασε ο καιρος.. 

@SpiridoulaK πολυ χαίρομαι που εχεις βρει ρυθμούς και εχεις βάλει πρόγραμμα και ετσι τα καταφερνεις ολα!!

 

Κορίτσια..Ποτε μπορούμε να αρχίσουμε διατροφή για να επανέλθουμε;;μπορουμε να το κάνουμε παράλληλα με τον θηλασμό; ή το ενα ακυρώνει το άλλο;

Ευχαριστώ πολύ!!! Εγώ κάνω διατροφή με τον θηλασμό. Έχω χάσει όλα τα κιλά σχεδόν της εγκυμοσύνης. Μόνο τρία μένουν 

πρίν από 55 λεπτά , DINA86 είπε:

Μόλις μπήκα στο δωματιο μετά από καισαρική!! 2580 υγιέστατη και εγώ νιώθω τέλεια!! Με το καλό σε όσες έμειναν να γεννήσουν!! 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!! Να έχει τύχη και υγεία!!! Καλή ανάρρωση να έχεις 

Πάντως όλο θηλυκά η ομαδάρα μας χαχαχα🤩🥰🥰🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια, να σας ζήσουν τα μικρουλια! Γεννάω τις επόμενες μέρες και εγώ αλλά έχω διχαστεί για το ποιο μαιευτήριο να επιλέξω. Ο γιατρός μου δουλεύει με το Ιασώ ( Αθηνών) και το Μητέρα. Έχετε κάποια θετική η αρνητική εμπειρία για κάποιο από αυτά που θα με βοηθήσει στην επιλογή? Είναι τα δωμάτια άνετα? Έχει πολυθρόνα για τον συνοδό? Βρίσκεις εύκολα τις μαίες, είναι βοηθητικές?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες γεννησατε με φ.τ. πως διαχειρίζεστε τον πόνο από κάτω, ειδικά εάν κάθεστε αρκετά σε καρέκλα για να θηλασετε? Σας είπε ο γιατρός αν μπορείτε να βάζετε κάποια κρέμα ή  κάτι??

πρίν από 11 λεπτά , Athina90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, να σας ζήσουν τα μικρουλια! Γεννάω τις επόμενες μέρες και εγώ αλλά έχω διχαστεί για το ποιο μαιευτήριο να επιλέξω. Ο γιατρός μου δουλεύει με το Ιασώ ( Αθηνών) και το Μητέρα. Έχετε κάποια θετική η αρνητική εμπειρία για κάποιο από αυτά που θα με βοηθήσει στην επιλογή? Είναι τα δωμάτια άνετα? Έχει πολυθρόνα για τον συνοδό? Βρίσκεις εύκολα τις μαίες, είναι βοηθητικές?

Εγώ γέννησα στο μητέρα. Δεν έχω κάποιο παράπονο. Οι καρέκλες που έχει για τους συνοδούς δεν είναι άνετες..  τουλάχιστον στο 3κλινο. Οι μαιες έρχονταν αμέσως.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DINA86 είπε:

Μόλις μπήκα στο δωματιο μετά από καισαρική!! 2580 υγιέστατη και εγώ νιώθω τέλεια!! Με το καλό σε όσες έμειναν να γεννήσουν!! 

Να σου ζήσει κορίτσι μ γερή κ δυνατή να είναι!!!

1 ώρα πρίν, Athina90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, να σας ζήσουν τα μικρουλια! Γεννάω τις επόμενες μέρες και εγώ αλλά έχω διχαστεί για το ποιο μαιευτήριο να επιλέξω. Ο γιατρός μου δουλεύει με το Ιασώ ( Αθηνών) και το Μητέρα. Έχετε κάποια θετική η αρνητική εμπειρία για κάποιο από αυτά που θα με βοηθήσει στην επιλογή? Είναι τα δωμάτια άνετα? Έχει πολυθρόνα για τον συνοδό? Βρίσκεις εύκολα τις μαίες, είναι βοηθητικές?

Και εγω στο Μητέρα είμαι σε 3κλινο…αν μπορέσεις ζητα παράθυρο είναι πιο άνετα έχει μια καρέκλα για το σύνοδο αλλά δεν είναι κάτι άνετο.Οι μαίες εξυπηρετικές έρχονται κ σε βοηθανε.

1 ώρα πρίν, Amalia! είπε:

Κορίτσια όσες γεννησατε με φ.τ. πως διαχειρίζεστε τον πόνο από κάτω, ειδικά εάν κάθεστε αρκετά σε καρέκλα για να θηλασετε? Σας είπε ο γιατρός αν μπορείτε να βάζετε κάποια κρέμα ή  κάτι??

Εγώ γέννησα στο μητέρα. Δεν έχω κάποιο παράπονο. Οι καρέκλες που έχει για τους συνοδούς δεν είναι άνετες..  τουλάχιστον στο 3κλινο. Οι μαιες έρχονταν αμέσως.

Για την ώρα δεν έχω κατσει σε καρέκλα για να σου πω αν μ ενοχλεί κάτι για την ώρα δεν με πονάει κάτι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, DINA86 είπε:

Μόλις μπήκα στο δωματιο μετά από καισαρική!! 2580 υγιέστατη και εγώ νιώθω τέλεια!! Με το καλό σε όσες έμειναν να γεννήσουν!! 

Να σου ζήσει η μπεμπουλα σου!!! Να'ναι καλότυχη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...