Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Jiji είπε:

σε νοιώθω! υπομονή θα στρώσει!

κορίτσια όσες έχετε ινσταγκραμ αν θέλετε μπορούμε να τα λέμε κ εκεί ώστε να μπορούμε να στέλνουμε κάποια βίντεο ή σχετικά πράγματα που βρίσκουμε ενδιαφέροντα!!!

Ναιι!!! Εγώ είχα ξαναπει και για ομάδα Viber! Τόσο καιρό μιλάμε! Εγώ νιώθω σαν να σας ξέρω πια...ας γνωριστούμε καλύτερα και ας μοιραζόμαστε βίντεο και ότι άλλο μπορεί να μας φανεί χρήσιμο!😁😁😁 Θέλετε να αναλάβω να φτιάξω;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , Marilou7 είπε:

Ναιι!!! Εγώ είχα ξαναπει και για ομάδα Viber! Τόσο καιρό μιλάμε! Εγώ νιώθω σαν να σας ξέρω πια...ας γνωριστούμε καλύτερα και ας μοιραζόμαστε βίντεο και ότι άλλο μπορεί να μας φανεί χρήσιμο!😁😁😁 Θέλετε να αναλάβω να φτιάξω;;;;

ναι εγώ είμαι μέσα!!!

Just now, Jiji είπε:

ναι εγώ είμαι μέσα!!!

Βαιμπερ δεν έχω έχω WhatsApp αλλά αν χρειαστεί κατεβάζω!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Έλα ρε συ... πολλές ώρες έμεινε νηστική. Τελικά όταν τη θήλασες, έφαγε όπως κάθε φορά;; Μήπως κάτι έχει;;! Μήπως την ενοχλούν τα ούλα της;; 

Ναι έφαγε κανονικά…δεν ξέρω τι γίνεται κ σήμερα πάλι έχει ν φάει από τις 6 το πρωί.Αλλά δεν μ έχει δείξει κ δείγμα πείνας.Ίσως είναι ούλα αυτό μου είπε κ ο παιδιατρος.

12 ώρες πρίν, Marilou7 είπε:

Ναιι!!! Εγώ είχα ξαναπει και για ομάδα Viber! Τόσο καιρό μιλάμε! Εγώ νιώθω σαν να σας ξέρω πια...ας γνωριστούμε καλύτερα και ας μοιραζόμαστε βίντεο και ότι άλλο μπορεί να μας φανεί χρήσιμο!😁😁😁 Θέλετε να αναλάβω να φτιάξω;;;;

Και εγω είμαι μέσα για Viber.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Efaki είπε:

Ναι έφαγε κανονικά…δεν ξέρω τι γίνεται κ σήμερα πάλι έχει ν φάει από τις 6 το πρωί.Αλλά δεν μ έχει δείξει κ δείγμα πείνας.Ίσως είναι ούλα αυτό μου είπε κ ο παιδιατρος.

Και εγω είμαι μέσα για Viber.

Εντάξει αφού μίλησες με τον παιδίατρο κάτι θα ξέρει.. αλλά σου είπε κάτι για το ότι μένει αρκετές ώρες νηστική;;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία!!!! Όσες θέλετε να μιλάμε πιο τακτικά και άμεσα στείλτε μου τον αριθμό σας σε προσωπικό μήνυμα και θα σας βάζω στην ομάδα!😁😁😁😁😁 @Jiji κάνε έναν κόπο και κατέβασε κι εσύ Viber ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Εντάξει αφού μίλησες με τον παιδίατρο κάτι θα ξέρει.. αλλά σου είπε κάτι για το ότι μένει αρκετές ώρες νηστική;;

Όχι δεν μου είπε.Εντωμεταξυ έχει ξεκινήσει κ τρώει και από τα δυο στήθη σε ένα γεύμα ενώ πριν ήταν γεύμα κ στήθος κ άμα κρίνω κ από την νύχτα που κοιμαται 6-7 ώρες σερί κ ξυπνάει για να φάει μάλλον το ίδιο έχει αρχίσει ν συμβαίνει κ την ημέρα αλλά δεν με είχε συνηθίσει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Efaki είπε:

Όχι δεν μου είπε.Εντωμεταξυ έχει ξεκινήσει κ τρώει και από τα δυο στήθη σε ένα γεύμα ενώ πριν ήταν γεύμα κ στήθος κ άμα κρίνω κ από την νύχτα που κοιμαται 6-7 ώρες σερί κ ξυπνάει για να φάει μάλλον το ίδιο έχει αρχίσει ν συμβαίνει κ την ημέρα αλλά δεν με είχε συνηθίσει έτσι.

Σούπερ τότε αν είναι αυτό. Σημαίνει ότι είναι χορτασμένη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Marilou7 said:

Ναιι!!! Εγώ είχα ξαναπει και για ομάδα Viber! Τόσο καιρό μιλάμε! Εγώ νιώθω σαν να σας ξέρω πια...ας γνωριστούμε καλύτερα και ας μοιραζόμαστε βίντεο και ότι άλλο μπορεί να μας φανεί χρήσιμο!😁😁😁 Θέλετε να αναλάβω να φτιάξω;;;;

Ναι κ εγω ειμαι μεσα!!

Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2023 at 8:03 ΜΜ, N.Angel είπε:

Ναι κ εγω ειμαι μεσα!!

Καλημέρα!! Ποσο μηνών και ποσα κιλά είναι τα μωράκια σας; Εμένα είναι 3,5 και εχθές πρώτη φορά είδα στη ζυγαριά το 5 και χάρηκα!! Έκανα πολύ κόπο να τη φτάσω σε αυτά τα κιλά ξυπνάω και το βράδυ από μόνη μου να την ταΐσω αυτή αν την αφήσω δεν πρόκειται να ζητήσει 😂

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , DINA86 είπε:

Καλημέρα!! Ποσο μηνών και ποσα κιλά είναι τα μωράκια σας; Εμένα είναι 3,5 και εχθές πρώτη φορά είδα στη ζυγαριά το 5 και χάρηκα!! Έκανα πολύ κόπο να τη φτάσω σε αυτά τα κιλά ξυπνάω και το βράδυ από μόνη μου να την ταΐσω αυτή αν την αφήσω δεν πρόκειται να ζητήσει 😂

εμένα όταν ήταν 3 μηνων ζύγιζε 4,700 τώρα δεν ξέρω σε λίγες μέρες έχουμε παιδίατρο...πάντως καλό είναι να μην την ξυπνάς...αν πεινασει θα ζητησει να εισαι σίγουρη! εκτός αν στο είπε ο παιδιατρος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , Jiji είπε:

εμένα όταν ήταν 3 μηνων ζύγιζε 4,700 τώρα δεν ξέρω σε λίγες μέρες έχουμε παιδίατρο...πάντως καλό είναι να μην την ξυπνάς...αν πεινασει θα ζητησει να εισαι σίγουρη! εκτός αν στο είπε ο παιδιατρος!

Δεν σχολίασε κάτι, έδειξε να συμφωνεί, πάντως όταν την ξυπνάω το αδειάζει σχεδόν το μπουκάλι οποτε υποθέτω ότι πεινάει απλά προτιμά να κοιμηθεί; Τέλος πάντων έχω ένα άγχος με τα κιλά επειδή και τα δυο μου παιδιά γεννήθηκαν σχετικά μικρούλικα γιαυτο είχα και ζυγαριά ακρίβειας από το πρώτο μου παιδί

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, DINA86 είπε:

Καλημέρα!! Ποσο μηνών και ποσα κιλά είναι τα μωράκια σας; Εμένα είναι 3,5 και εχθές πρώτη φορά είδα στη ζυγαριά το 5 και χάρηκα!! Έκανα πολύ κόπο να τη φτάσω σε αυτά τα κιλά ξυπνάω και το βράδυ από μόνη μου να την ταΐσω αυτή αν την αφήσω δεν πρόκειται να ζητήσει 😂

Καλησπέρα! Εμένα η μπέμπα γεννήθηκε 2610. Είναι 4 μηνών και 6 ημερών και τη Πέμπτη που είχαμε παιδίατρο τη ζύγισε 5520.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Καλησπέρα! Εμένα η μπέμπα γεννήθηκε 2610. Είναι 4 μηνών και 6 ημερών και τη Πέμπτη που είχαμε παιδίατρο τη ζύγισε 5520.

Η δικια μου γεννήθηκε 2580 μέχρι να φύγουμε είχε πάει 2400.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, DINA86 είπε:

Η δικια μου γεννήθηκε 2580 μέχρι να φύγουμε είχε πάει 2400.. 

σκέψου ότι εμένα γεννήθηκε 1945 γρ κ πάλι δεν την ξυπνάω!τρώει όταν θέλει! πλέον κάνει 5 γεύματα!Κ το βράδυ ξυπναει 1 φορά μονη της στις 5..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, DINA86 είπε:

Καλημέρα!! Ποσο μηνών και ποσα κιλά είναι τα μωράκια σας; Εμένα είναι 3,5 και εχθές πρώτη φορά είδα στη ζυγαριά το 5 και χάρηκα!! Έκανα πολύ κόπο να τη φτάσω σε αυτά τα κιλά ξυπνάω και το βράδυ από μόνη μου να την ταΐσω αυτή αν την αφήσω δεν πρόκειται να ζητήσει 😂

Καλησπέρα! Κ εμένα 3,5 μηνών είναι και είμαστε 5.200. Γεννήθηκε 2330 και βγήκαμε 2200 από το μαιευτήριο. Το βράδυ ξυπνούσα κ εγώ να την ταισω, γιατί μπορεί να έκανε πάνω από 8 ώρες να φάει από το τελευταίο γεύμα αν την άφηνα, αλλά εμένα δεν το πολυέτρωγε, οπότε σταμάτησα να το κάνω. Τρώει τελευταίο γεύμα γύρω στις 22:00 με 23:00 και θα ξυπνήσω στις 6 με 7 το πρωί για να την ταισω. 

Εμείς κορίτσια έχουμε θέμα με δυσκοιλιότητα δυστυχώς. Πίνει μόνο ξένο πια και ότι έχουμε δοκιμάσει από γάλατα που υποτίθεται ότι είναι για δυσκοιλιότητα δεν βοηθάει. Της δίνω και χαμομήλι να την βοηθήσω.. την λυπάμαι μωρέ και δεν ξέρω πως να την βοηθήσω..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...