Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, έγινε η περιδεση εχτές όλα καλά. Σήμερα το μεσημέρι θα βγω.  Μου δώσανε φάρμακα για τις συσπάσεις και αντιπηκτικες ενέσεις. 

Το μωρό το ακούω κάθε μέρα πολλές φορές γιατί έρχονται και μου βάζουν τον υπέρηχο οι μαιες. 

Από δω και πέρα τώρα... Είνσι η κατάσταση 50 - 50.   Έχει ταβανοθεραπεια και αν όλα πάνε καλά θα φτάσουμε στο τέλος.   Διαφορετικά αν κάνω συσπάσεις πολλές ο τράχηλος δε θα αντέξει.. 

Αυτα κορίτσια. Καλή Κυριακή και να προσέχετε :D

 Και κάτι ευχάριστο δε θα κάνω αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν επιτρέπεται με τέτοιο τράχηλο. Θα κάνω την αίματος το νιπτ 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Penny__ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, έγινε η περιδεση εχτές όλα καλά. Σήμερα το μεσημέρι θα βγω.  Μου δώσανε φάρμακα για τις συσπάσεις και αντιπηκτικες ενέσεις. 

Το μωρό το ακούω κάθε μέρα πολλές φορές γιατί έρχονται και μου βάζουν τον υπέρηχο οι μαιες. 

Από δω και πέρα τώρα... Είνσι η κατάσταση 50 - 50.   Έχει ταβανοθεραπεια και αν όλα πάνε καλά θα φτάσουμε στο τέλος.   Διαφορετικά αν κάνω συσπάσεις πολλές ο τράχηλος δε θα αντέξει.. 

Αυτα κορίτσια. Καλή Κυριακή και να προσέχετε :D

 Και κάτι ευχάριστο δε θα κάνω αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν επιτρέπεται με τέτοιο τράχηλο. Θα κάνω την αίματος το νιπτ 

@Penny__ μπραβο! Χαίρομαι που είστε καλά κ εσύ και ο μπέμπης! Ξάπλα από δω και πέρα και όμορφες σκέψεις και όλα καλά θα πάνε!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Penny__ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, έγινε η περιδεση εχτές όλα καλά. Σήμερα το μεσημέρι θα βγω.  Μου δώσανε φάρμακα για τις συσπάσεις και αντιπηκτικες ενέσεις. 

Το μωρό το ακούω κάθε μέρα πολλές φορές γιατί έρχονται και μου βάζουν τον υπέρηχο οι μαιες. 

Από δω και πέρα τώρα... Είνσι η κατάσταση 50 - 50.   Έχει ταβανοθεραπεια και αν όλα πάνε καλά θα φτάσουμε στο τέλος.   Διαφορετικά αν κάνω συσπάσεις πολλές ο τράχηλος δε θα αντέξει.. 

Αυτα κορίτσια. Καλή Κυριακή και να προσέχετε :D

 Και κάτι ευχάριστο δε θα κάνω αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν επιτρέπεται με τέτοιο τράχηλο. Θα κάνω την αίματος το νιπτ 

Χαίρομαι που πήγαν όλα καλα!!!ξεκουρασου και υπομονή και όλα θα πάνε καλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Penny__ said:

Καλημέρα κορίτσια, έγινε η περιδεση εχτές όλα καλά. Σήμερα το μεσημέρι θα βγω.  Μου δώσανε φάρμακα για τις συσπάσεις και αντιπηκτικες ενέσεις. 

Το μωρό το ακούω κάθε μέρα πολλές φορές γιατί έρχονται και μου βάζουν τον υπέρηχο οι μαιες. 

Από δω και πέρα τώρα... Είνσι η κατάσταση 50 - 50.   Έχει ταβανοθεραπεια και αν όλα πάνε καλά θα φτάσουμε στο τέλος.   Διαφορετικά αν κάνω συσπάσεις πολλές ο τράχηλος δε θα αντέξει.. 

Αυτα κορίτσια. Καλή Κυριακή και να προσέχετε :D

 Και κάτι ευχάριστο δε θα κάνω αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν επιτρέπεται με τέτοιο τράχηλο. Θα κάνω την αίματος το νιπτ 

Μπραβο Πενυ τετοια να ακουμε!! Μεχρι τελους ολα να πανε κατ ευχην!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Penny__ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, έγινε η περιδεση εχτές όλα καλά. Σήμερα το μεσημέρι θα βγω.  Μου δώσανε φάρμακα για τις συσπάσεις και αντιπηκτικες ενέσεις. 

Το μωρό το ακούω κάθε μέρα πολλές φορές γιατί έρχονται και μου βάζουν τον υπέρηχο οι μαιες. 

Από δω και πέρα τώρα... Είνσι η κατάσταση 50 - 50.   Έχει ταβανοθεραπεια και αν όλα πάνε καλά θα φτάσουμε στο τέλος.   Διαφορετικά αν κάνω συσπάσεις πολλές ο τράχηλος δε θα αντέξει.. 

Αυτα κορίτσια. Καλή Κυριακή και να προσέχετε :D

 Και κάτι ευχάριστο δε θα κάνω αμνιοπαρακεντηση γιατί δεν επιτρέπεται με τέτοιο τράχηλο. Θα κάνω την αίματος το νιπτ 

Όλα θα πάνε καλά!!! Σου στέλνουμε τη θετική ενέργεια μας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Amalia! είπε:

Κορίτσια αύριο έχω γιατρό κι αγχώνομαι από τώρα!!! 

Όλα καλά θα είναι! Αλλά καταλαβαίνω το άγχος σου εγώ σε 2 βδομάδες έχω κ με χει φάει το άγχος χαχαχχαχα κουράγιο κοιμήσου να περάσει η μέρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Jiji είπε:

Όλα καλά θα είναι! Αλλά καταλαβαίνω το άγχος σου εγώ σε 2 βδομάδες έχω κ με χει φάει το άγχος χαχαχχαχα κουράγιο κοιμήσου να περάσει η μέρα!

Ναι άσε... απολαύσε την εγκυμοσύνη σου λένε, αλλά δε μας λένε με το άγχος τι να κάνουμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Amalia! είπε:

Ναι άσε... απολαύσε την εγκυμοσύνη σου λένε, αλλά δε μας λένε με το άγχος τι να κάνουμε!!

Νομίζω είναι προετοιμασία γιατί αυτό το άγχος δε θα φύγει πότε από δω και στο εξής! Σκέψου μετά που θα μεγαλώνουν,θα βγαίνουν, θα θα θα :0 έχουμε να τραβήξουμε άγχος! Αλλά παίρνεις κ τόση αγάπη και ευτυχία που αξίζει τον κόπο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Jiji είπε:

Νομίζω είναι προετοιμασία γιατί αυτό το άγχος δε θα φύγει πότε από δω και στο εξής! Σκέψου μετά που θα μεγαλώνουν,θα βγαίνουν, θα θα θα :0 έχουμε να τραβήξουμε άγχος! Αλλά παίρνεις κ τόση αγάπη και ευτυχία που αξίζει τον κόπο!

Αυτό ακριβώς....από την αρχή με το άγχος....άλλες έχουν άγχος να μείνουν έγκυες, μετά άγχος για τη καθυστέρηση, μετά άγχος για τη σωστή εξέλιξη της χοριακής,μετά άγχος για τον πρώτο υπέρηχο και πάει λέγοντας........

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια σε εσάς φαίνεται ξεκάθαρα η κοιλιά της εγκυμοσύνης σας; Εμένα πολλοί αν δεν τους πω ότι είμαι έγκυος δεν το καταλαβαίνουν καν...

Εμένα πιο ξεκάθαρα δε γινετε! Αλλά μην σε αγχώνει αν ήσουν κ πολύ αδύνατη λογικό...θα πετάξεις κοιλίτσα απότομα!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Jiji είπε:

Εμένα πιο ξεκάθαρα δε γινετε! Αλλά μην σε αγχώνει αν ήσουν κ πολύ αδύνατη λογικό...θα πετάξεις κοιλίτσα απότομα!

Δεν είμαι καθόλου αδύνατη. Κανονική είμαι σε βάρος απλώς ποτέ δεν είχα κοιλιά...έχω τα μπουτακια μου αλλά η κοιλιά ήταν πλάκα που λέει ο λόγος... ανησυχώ λίγο που δεν φαίνεται.... βέβαια η μπέμπα μια χαρά μεγαλώνει.... ελπίζω να φανεί κάποια στιγμή χαχαχα καημό το έχω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...