Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Efaki είπε:

Καλημέρα!! στο Μητέρα 

Κι εγώ στο μητέρα θα είμαι.. διάβαζα πριν κριτικές στο ίντερνετ και λίγο μου κακοφάνηκαν οι αρνητικές κριτικές που είδα.. τι να πω, τα ιδιωτικά έχουν γίνει σαν τα δημόσια..! Θα ψάξω να βρω άλλες κοπέλες που θα γεννήσουν νωρίτερα να μας πουν την εμπειρία τους αν είναι στο μητέρα. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια σε εσάς φαίνεται ξεκάθαρα η κοιλιά της εγκυμοσύνης σας; Εμένα πολλοί αν δεν τους πω ότι είμαι έγκυος δεν το καταλαβαίνουν καν...

Μην ανησυχείς που δεν φαίνεται, αφού η μπέμπα σου μεγαλώνει μια χαρα, αυτό έχει σημασία. Ταλαιπωρησε και με εμετούς άλλωστε, οπότε φαντάζομαι από κιλά δε θα έχεις πάρει τίποτα..  

 

1 ώρα πρίν, Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα να έχουμε! Όσες είστε από Αθήνα σε ποιο μαιευτήριο θα γεννήσετε? 

Καλημέρα, εγώ από επαρχία είμαι αλλά πρώτα ο Θεός Ιασώ θα γεννήσω με καισαρική. Είναι η δεύτερη φορά. Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένη. Σίγουρα είναι πολλά τα λεφτά. Πιστεύω αν μπορούσαν θα μας χρέωναν και τον αέρα που αναπνέουμε..:roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Amalia! είπε:

Κι εγώ στο μητέρα θα είμαι.. διάβαζα πριν κριτικές στο ίντερνετ και λίγο μου κακοφάνηκαν οι αρνητικές κριτικές που είδα.. τι να πω, τα ιδιωτικά έχουν γίνει σαν τα δημόσια..! Θα ψάξω να βρω άλλες κοπέλες που θα γεννήσουν νωρίτερα να μας πουν την εμπειρία τους αν είναι στο μητέρα. 

Γέννησαν πρόσφατα δυο φιλες μου εκεί κ μια άλλη γνωστή μ π πήγε για ένα χειρουργείο ρουτίνας κ μου είπαν εξίσου  καλα λόγια για την περιποίηση κ την προσοχή που τους έδωσαν.Ποτέ έχεις ΠΗΤ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Arden είπε:

Μην ανησυχείς που δεν φαίνεται, αφού η μπέμπα σου μεγαλώνει μια χαρα, αυτό έχει σημασία. Ταλαιπωρησε και με εμετούς άλλωστε, οπότε φαντάζομαι από κιλά δε θα έχεις πάρει τίποτα..  

 

Καλημέρα, εγώ από επαρχία είμαι αλλά πρώτα ο Θεός Ιασώ θα γεννήσω με καισαρική. Είναι η δεύτερη φορά. Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένη. Σίγουρα είναι πολλά τα λεφτά. Πιστεύω αν μπορούσαν θα μας χρέωναν και τον αέρα που αναπνέουμε..:roll:

Ένα κιλό έχω πάρει μόνο μέχρι στιγμής λόγω εμετών φαντάζομαι.

Έχεις δίκιο αλλά μου κάνει εντύπωση...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 hours ago, LouloudakiK said:

Κορίτσια σε εσάς φαίνεται ξεκάθαρα η κοιλιά της εγκυμοσύνης σας; Εμένα πολλοί αν δεν τους πω ότι είμαι έγκυος δεν το καταλαβαίνουν καν...

Καλημερα! Κ εμενα φαινεται ξεκαθαρα! Εχω κανει κοιλουμπιτσα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Efaki είπε:

Γέννησαν πρόσφατα δυο φιλες μου εκεί κ μια άλλη γνωστή μ π πήγε για ένα χειρουργείο ρουτίνας κ μου είπαν εξίσου  καλα λόγια για την περιποίηση κ την προσοχή που τους έδωσαν.Ποτέ έχεις ΠΗΤ?

Μέσα Φεβρουαρίου είμαι.  Τι να πω μακάρι, γιατί και τα λεφτά που δίνουμε είναι πολλά.. βέβαια πιστεύω είναι και που θα πέσεις, σε τι βάρδιες κτλ.. αν θα μείνεις σε δίκλινο ή τρίκλινο. Μάλλον παίζουν πολλά ρόλο  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πότε πάτε για β επιπεδου?? Πέρασε ο καιρός!.

Καλημέρα! Στις 18/10 έχω β επιπέδου, οπότε έχω καιρό ακόμα. Αλλά την Παρασκευή έχω ραντεβού στο γιατρό  να δούμε το μπεμπακι!!! Εσύ πότε έχεις β-επιπεδου?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πότε πάτε για β επιπεδου?? Πέρασε ο καιρός!.

Καλημέρααα!!!  Έχω ραντεβού για υπέρηχο στις 29/09 που θα είμαι στην 20η εβδομάδα και θα κλείσουμε ραντεβού για την β επιπέδου... Εσύ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πότε πάτε για β επιπεδου?? Πέρασε ο καιρός!.

Καλημέρα! Εγώ έχω γιατρο στις 5/10 κ β επιπεδου στις 12/10 ! Αντε να μας φύγει κι αυτό το άγχος μακαρι να ειναι όλα καλά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...