Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , marianna1989 είπε:

Είμαι στην 12η εβδομάδα... Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Σε ευχαριστώ!!! Σε όλες μας εύχομαι τα καλύτερα!!! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πήγα κοριτσια μου για την αυχενική διαφάνεια. Μέχρι στιγμής ολα καλα. Περιμένουμε και τα αποτελέσματα την Πέμπτη. Εχω οριακά μου είπε τον τράχηλο ομως... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες,πώς είστε αυτές τις ημέρες;

Να σας ρωτήσω,κάποιο μαγνήσιο που να κατεβαίνει εύκολα;Μου έδωσε ο γυναικολόγος μου και διάλεξα αμπούλες τις mag2 αλλά για εμένα είναι απαίσιες,ίσως έπρεπε να του έλεγα σε χάπι να μου έγραφε .Αλλά έχω θέμα μεγάλο με τις αναγουλες ακόμη και το filicine που είναι μικρό δεν το καταπίνω εύκολα.Εσεις πως την παλεύετε με τις αναγουλες και τα χάπια;

12 ώρες πρίν, marianna1989 είπε:

Πήγα κοριτσια μου για την αυχενική διαφάνεια. Μέχρι στιγμής ολα καλα. Περιμένουμε και τα αποτελέσματα την Πέμπτη. Εχω οριακά μου είπε τον τράχηλο ομως... 

Εγω έχω αύριο ραντεβού για αυχενική και ανυπομονώ .Για να δουν τράχηλο κάνουν κολπικό υπέρηχο;Επίσης δίνουν κάποια φωτογραφία η cd που φαίνεται το μωράκι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, marianna1989 είπε:

Πήγα κοριτσια μου για την αυχενική διαφάνεια. Μέχρι στιγμής ολα καλα. Περιμένουμε και τα αποτελέσματα την Πέμπτη. Εχω οριακά μου είπε τον τράχηλο ομως... 

Τέλεια κορίτσι μου!!!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! Σου είπε κάποια πιθανότητα για φύλο; Οριακά ο τράχηλος δηλαδή;

1 hour ago, Sweetie32 είπε:

Καλημέρα σε όλες,πώς είστε αυτές τις ημέρες;

Να σας ρωτήσω,κάποιο μαγνήσιο που να κατεβαίνει εύκολα;Μου έδωσε ο γυναικολόγος μου και διάλεξα αμπούλες τις mag2 αλλά για εμένα είναι απαίσιες,ίσως έπρεπε να του έλεγα σε χάπι να μου έγραφε .Αλλά έχω θέμα μεγάλο με τις αναγουλες ακόμη και το filicine που είναι μικρό δεν το καταπίνω εύκολα.Εσεις πως την παλεύετε με τις αναγουλες και τα χάπια;

Εγω έχω αύριο ραντεβού για αυχενική και ανυπομονώ .Για να δουν τράχηλο κάνουν κολπικό υπέρηχο;Επίσης δίνουν κάποια φωτογραφία η cd που φαίνεται το μωράκι;

Καλημέρα!!! Εγώ εδώ και δύο μέρες είμαι χάλια κάνω εμετους δεν την παλεύω!!! Φοβάμαι μήπως έχω σε όλη την εγκυμοσύνη αυτά τα συμπτώματα... Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη που εκτιμά μαγνήσιο έπαιρνα σε αναβραζον είχε πολύ ωραία γεύση σαν αναψυκτικό αλλά δεν θυμάμαι πιο είναι.  Ήταν κόκκινη συσκευασία θυμάμαι....

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία όσες κάνατε την αυχενική,φαντάζομαι πόσο χαρήκατε που όλα είναι καλά και είδατε ξανά το μωράκι σας.Να σας ρωτησω,είδατε και το φύλλο η δεν φαίνεται ακόμη;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marianna1989 είπε:

Ναι ειδα κ το φύλο. Μου είπε 70% κορίτσι. Ειναι 2,4 mm ο τραχηλος ενω κανονικά να ήταν 3 θα επρεπε. 

Το δεύτερο παιδάκι σου είναι; Σου έδωσε να πάρεις κάτι;

1 ώρα πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Με το καλό όλες να κάνουμε αυχενική και να έχουμε όλες καλά αποτελέσματα!!!Εγώ έχω ακόμα και γιατί σήμερα είμαι 9 και 1.πως είστε???

Και εγώ ανυπομονώ για την αυχενική θέλω δύο εβδομάδες ακόμα.. είμαι 10+3 σήμερα! Εγώ χάλια είμαι με εμετούς ναυτίες, το στομαχι μου δεν λέει να ηρεμήσει! Εσύ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, MariaZiss είπε:

Το δεύτερο παιδάκι σου είναι; Σου έδωσε να πάρεις κάτι;

Και εγώ ανυπομονώ για την αυχενική θέλω δύο εβδομάδες ακόμα.. είμαι 10+3 σήμερα! Εγώ χάλια είμαι με εμετούς ναυτίες, το στομαχι μου δεν λέει να ηρεμήσει! Εσύ;

Κορίτσι μου κ εγώ χάλια είμαι όλο ανακατευομαι αλλά δεν μπορώ να κάνω εμετό.κανε υπομονή, τουλάχιστον στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου σταμάτησαν όλα αυτά τα συμπτώματα στις 11 εβδομάδες.Απο εκκρίσεις βγάζω ελάχιστες πια ευτυχώς κ κάνω υπομονή να πάω στον γιατρό την άλλη Τετάρτη κ μετά θα μ κλείσουν ραντεβού για αυχενική πρώτα ο Θεός!


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mpoumpou23 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ χάλια είμαι όλο ανακατευομαι αλλά δεν μπορώ να κάνω εμετό.κανε υπομονή, τουλάχιστον στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου σταμάτησαν όλα αυτά τα συμπτώματα στις 11 εβδομάδες.Απο εκκρίσεις βγάζω ελάχιστες πια ευτυχώς κ κάνω υπομονή να πάω στον γιατρό την άλλη Τετάρτη κ μετά θα μ κλείσουν ραντεβού για αυχενική πρώτα ο Θεός!

Εγώ κάνω και εμετούς αλλά δεν ανακουφιζομαι καθόλου!!! Αχ ελπιζω να σταματήσουν και τώρα νωρίς!!! Να φτάνουμε στο τέλος των συμπτωμάτων επιτέλους!!! Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!!! 10/10 έχω εγώ ραντεβού για αυχενική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MariaZiss είπε:

Εγώ κάνω και εμετούς αλλά δεν ανακουφιζομαι καθόλου!!! Αχ ελπιζω να σταματήσουν και τώρα νωρίς!!! Να φτάνουμε στο τέλος των συμπτωμάτων επιτέλους!!! Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!!! 10/10 έχω εγώ ραντεβού για αυχενική!

Με το καλό κορίτσι μου!!!όλα καλά να πάνε!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

 

Γειά σας και απο εμένα! Πήγα χθες γιατρό, δόξα τω Θεώ όλα καλά! Πιθανόν λέει αγόρι αλλά δε μπορεί ακόμη να είναι βέβαιος. Είμαι στην 10η εβδομάδα συν 6 ημέρες και έχω για αυχενική στις 17/10. Αν και ο γιατρός μου είπε ότι θα μπορούσε να γίνει και πιο νωρίς αλλά όταν πήρα για να κλείσω ραντεβού μου είπαν ότι αυτός που θα την κάνει μέχρι και στις 14 εβδ και μια μέρα την κάνει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Γειά σας και απο εμένα! Πήγα χθες γιατρό, δόξα τω Θεώ όλα καλά! Πιθανόν λέει αγόρι αλλά δε μπορεί ακόμη να είναι βέβαιος. Είμαι στην 10η εβδομάδα συν 6 ημέρες και έχω για αυχενική στις 17/10. Αν και ο γιατρός μου είπε ότι θα μπορούσε να γίνει και πιο νωρίς αλλά όταν πήρα για να κλείσω ραντεβού μου είπαν ότι αυτός που θα την κάνει μέχρι και στις 14 εβδ και μια μέρα την κάνει.

Κατάφερε και είδε κάτι τόσο νωρίς; Αυτά είναι!!! Εγώ περιμένω για την αυχενική στις 10/10 και ελπίζω να δει κάτι... Στην πρώτη εγκυμοσύνη το είχε βρει στην αυχενική! Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα πότε πρέπει να γίνεται εννοώ σε ποια εβδομάδα! Μου έδωσε ημερομηνία ο γιατρός για την αυχενική και τοτε θα είμαι 12+2...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...