Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Marianne είπε:

Σίγουρα έχει μεγάλη σημασία ο γιατρός!!!

Πώς είσαι σήμερα ;;;

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα πέρα από κάτι ελαφριά πονακια που και πού και το στήθος φυσικά που μεγαλώνει επικίνδυνα!!:D

 

 

Απολύτως τπτ και εγώ από χθές που ξεκίνησα την προγεστερόνη σταμάτησαν και τα πονακια!!

Λιγο το στήθος μου πονάει μάλλον το νιώθω λίγο πιο βαρύ!

Ευτυχώς σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα ελπίζω το ίδιο και σε αυτήν!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Katerinaaa είπε:

Kαλημερα και από μένα κορίτσια....σήμερα πήγα για την πρώτη μου χοριακη....το μεσημέρι τα αποτελεσματα..χθες είχα κάτι τσιμπήματα χαμηλά.... 

Καλημέρα!! Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή χοριακη!! Θα περιμένουμε τα νέα σου το μεσημέρι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konvat22 είπε:

Απολύτως τπτ και εγώ από χθές που ξεκίνησα την προγεστερόνη σταμάτησαν και τα πονακια!!

Λιγο το στήθος μου πονάει μάλλον το νιώθω λίγο πιο βαρύ!

Ευτυχώς σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα ιδιαίτερα συμπτώματα ελπίζω το ίδιο και σε αυτήν!!!

Άντε, μια χαρά είμαστε δηλαδή προς το παρόν !! Χαχα

1 hour ago, Katerinaaa είπε:

Kαλημερα και από μένα κορίτσια....σήμερα πήγα για την πρώτη μου χοριακη....το μεσημέρι τα αποτελεσματα..χθες είχα κάτι τσιμπήματα χαμηλά.... 

Μια μεγάλη χοριακη εύχομαι!!! Περιμένουμε νέα σου!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Η χοριακη μου είναι 421 ! Συμφωνεί απόλυτα ο αριθμός με την εβδομάδα κύησης που βρίσκομαι οπότε είναι καλός! 

Συγχαρητήρια!!! Μίλησες με τον γιατρό σου;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Η χοριακη μου είναι 421 ! Συμφωνεί απόλυτα ο αριθμός με την εβδομάδα κύησης που βρίσκομαι οπότε είναι καλός! 

Συγχαρητήρια!!! Με το καλοοο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Marianne είπε:

Συγχαρητήρια!!! Μίλησες με τον γιατρό σου;;;

Δεν έχω προσωπικό μου γιατρό,ούτε στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα....τα έκανα όλα σε νοσοκομείο και για ότι προέκυπτε πήγαινα σε ιδιώτες. Δε μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά με δικό μου γιατρό. Τώρα δε ξέρω τι θα κάνω. Επειδή μένω σε νησί ,έχουμε γιατρό εδώ μια δυο φορές το μήνα οπότε όταν έρθει θα πάω...

Εσείς έχετε πάει ήδη??? Ποσό εβδομάδων και τι είδατε??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Katerinaaa είπε:

Δεν έχω προσωπικό μου γιατρό,ούτε στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα....τα έκανα όλα σε νοσοκομείο και για ότι προέκυπτε πήγαινα σε ιδιώτες. Δε μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά με δικό μου γιατρό. Τώρα δε ξέρω τι θα κάνω. Επειδή μένω σε νησί ,έχουμε γιατρό εδώ μια δυο φορές το μήνα οπότε όταν έρθει θα πάω...

Εσείς έχετε πάει ήδη??? Ποσό εβδομάδων και τι είδατε??

Μην αγχώνεσαι ούτε εγώ πήγα ακόμα!!! Θα πάω στις 5/10 θα είμαι 6 και 4 για να δούμε και κάτι γιατί ακόμα είναι νωρίς!!!

Μια χαρά αφού το ίδιο έκανες και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο κάνε και τώρα!!! Είναι λίγο πιο δύσκολα στην επαρχία!!! Από πού είσαι??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Konvat22 είπε:

Μην αγχώνεσαι ούτε εγώ πήγα ακόμα!!! Θα πάω στις 5/10 θα είμαι 6 και 4 για να δούμε και κάτι γιατί ακόμα είναι νωρίς!!!

Μια χαρά αφού το ίδιο έκανες και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο κάνε και τώρα!!! Είναι λίγο πιο δύσκολα στην επαρχία!!! Από πού είσαι??

Μένω στις Κυκλάδες, καλύτερα να μην αναφέρω ακόμα το νησί γιατί ξέρω ότι έχει γνωστούς γενικά εδώ στη σελίδα και φυσικά καταλαβαίνετε ότι δε γνωρίζει κανείς τίποτα ακόμα !

Ααα δλδ όταν θα πάς μπορεί να είναι και ώρα να ακούσεις καρδούλα!! Και γω πιστεύω αυτή είναι η κατάλληλη στιγμή για γιατρό, πιο μπροστά απλά τσεκαρεις αν είναι ενδομήτριο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Μένω στις Κυκλάδες, καλύτερα να μην αναφέρω ακόμα το νησί γιατί ξέρω ότι έχει γνωστούς γενικά εδώ στη σελίδα και φυσικά καταλαβαίνετε ότι δε γνωρίζει κανείς τίποτα ακόμα !

Ααα δλδ όταν θα πάς μπορεί να είναι και ώρα να ακούσεις καρδούλα!! Και γω πιστεύω αυτή είναι η κατάλληλη στιγμή για γιατρό, πιο μπροστά απλά τσεκαρεις αν είναι ενδομήτριο...

Έχεις δίκιο δεν το σκέφτηκα συγνώμη αν σε έφερα σε δύσκολη θέση!!!

 

Ναι έτσι μου είπε η γιατρός μου ...σε εκείνη την εβδομάδα άκουσαμε και καρδιά στην κόρη μου αν θυμάμαι καλά!! Εσύ πόσο είσαι τώρα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Η χοριακη μου είναι 421 ! Συμφωνεί απόλυτα ο αριθμός με την εβδομάδα κύησης που βρίσκομαι οπότε είναι καλός! 

Με το καλό. Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη! 

Βρε κορίτσια εμένα μεγαλωσε αρκετά η κοιλιά μου κ είμαι ακόμα 5+3! Στην προηγούμενη εγκυμοσυνη πάλι φάνηκε από  τον 3ο αλλά τώρα πάρα είναι μεγάλη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Konvat22 είπε:

Έχεις δίκιο δεν το σκέφτηκα συγνώμη αν σε έφερα σε δύσκολη θέση!!!

 

Ναι έτσι μου είπε η γιατρός μου ...σε εκείνη την εβδομάδα άκουσαμε και καρδιά στην κόρη μου αν θυμάμαι καλά!! Εσύ πόσο είσαι τώρα??

 Σιγά καλέ αλίμονο!! Μπορεί να είμαι και υπερβολική απλά δε το αναφέρω ακόμα:)

Είμαι πιο νωρίς από όλες σας εδώ νομίζω ! Αύριο σύμφωνα με το ημερολόγιο, 4εβδομαδων ακριβώς! Περίοδος θα μου ερχόταν αύριο μεθαύριο....και Πητ μου βγαίνει στις 30/5

 

πρίν από 16 λεπτά , Mar-micky είπε:

Με το καλό. Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη! 

Βρε κορίτσια εμένα μεγαλωσε αρκετά η κοιλιά μου κ είμαι ακόμα 5+3! Στην προηγούμενη εγκυμοσυνη πάλι φάνηκε από  τον 3ο αλλά τώρα πάρα είναι μεγάλη! 

Έχεις κοιλίτσα???) Απίστευτο!! Μήπως είσαι πολύ αδύνατη και φάνηκε??? Εμένα στο γιο μου μου φάνηκε στον 5o μήνα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Katerinaaa είπε:

 Σιγά καλέ αλίμονο!! Μπορεί να είμαι και υπερβολική απλά δε το αναφέρω ακόμα:)

Είμαι πιο νωρίς από όλες σας εδώ νομίζω ! Αύριο σύμφωνα με το ημερολόγιο, 4εβδομαδων ακριβώς! Περίοδος θα μου ερχόταν αύριο μεθαύριο....και Πητ μου βγαίνει στις 30/5

 

Έχεις κοιλίτσα???) Απίστευτο!! Μήπως είσαι πολύ αδύνατη και φάνηκε??? Εμένα στο γιο μου μου φάνηκε στον 5o μήνα 

Κοντά είμαστε εγώ είμαι 4 και 2 με Πητ 26/5!!

Και εμένα φάνηκαν αρκετά νωρίς οι κοιλίες μου απο τον τρίτο αλλά είμαι και πάρα πολύ αδύνατη!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...