Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εύχομαι να έχουμε όλοι μαζί με τις οικογένειές μας μια καταπληκτική χρονιά με υγεία, τύχη, χαρά και δημιουργία.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες της μανούλες απο Ιωάννινα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

Θέλω μια βοήθεια απο εσάς ίσως να ξέρεται...θέλω να κάνω εναν υπέρηχο ισχύων στην μικρή μου γιατί ηταν χαλαρά κ νομιζω οτι τέτοιους υπερήχους κανει καποιος Τασιούλας κάπως έτσι μου τον είπαν, γνωρίζει καποια απο σας πληροφοριές γενικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες της μανούλες απο Ιωάννινα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

Θέλω μια βοήθεια απο εσάς ίσως να ξέρεται...θέλω να κάνω εναν υπέρηχο ισχύων στην μικρή μου γιατί ηταν χαλαρά κ νομιζω οτι τέτοιους υπερήχους κανει καποιος Τασιούλας κάπως έτσι μου τον είπαν, γνωρίζει καποια απο σας πληροφοριές γενικα?

Καλή χρονιά

Επειδή είχαμε το ίδιο πρόβλημα - χαλαρό ισχίο - όταν γεννήθηκε η δικιά μου, η παιδίατρος μου σύστησε την Μαρία Παπαστεφανάκη-Γκρέστα επί της Χ.Τρικούπη, στην οποία και πήγαμε. Είναι πολύ ευγενική, μητέρα και ήρεμη με τα μωρά. Αν θες κι αλλες πληρφορίες στις στέλνω.

Όσον αφορά με το αποτέλεσμα, φόρεσε διπλή πάνα για κανα δυο μήνες και διορθώθηκε το πρόβλημα, όπως μου είπε η παιδίατρος και δεν χρειάστηκε να ξανακάνω υπέρηχο.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες της μανούλες απο Ιωάννινα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

Θέλω μια βοήθεια απο εσάς ίσως να ξέρεται...θέλω να κάνω εναν υπέρηχο ισχύων στην μικρή μου γιατί ηταν χαλαρά κ νομιζω οτι τέτοιους υπερήχους κανει καποιος Τασιούλας κάπως έτσι μου τον είπαν, γνωρίζει καποια απο σας πληροφοριές γενικα?

Καλη χρονια και χρονια πολλα..Ο κ. Τασιουλας εκανε και στον γιο μου υπερηχο, ηταν πολυ προσεκτικος και ευγενικος..Ημαστε πολυ ευχαριστημενοι...Εμεις φορεσαμε Froika για εναν μηνα και ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα melita κ ευχαριστώ για την απάντηση σου. Εμένα η μικρή μου έχει ήδη 2 μήνες που φοράει διπλή πάνα κ ο παιδίατρος μας είπε να την σταματήσουμε τώρα κ να κάνουμε τον υπέρηχο προληπτικά. Επειδή δεν είμαι απο Γιάννενα αν μπορείς στείλε μου το τηλ. της αν το έχεις. Μου είπαν επίσης οτι υπερήχους ισχίων κανει κ το Ιπποκράτειο Ιωαννίνων γνωρίζεις τιποτα γι αυτό?τα στοιχεια τα έχω βρεί μέσω internet.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα kikiva τον Τασιούλα μου προτεινε κ ο παιδιατρός μου αλλά απ' οτι κατάλαβα μονο αυτων ήξερε οτι κάνει υπερήχους. Μου πρότεινε κ η melita κάποια. Αν μπορείς στείλε μου το τηλ του κ διεύθυνση αν έχεις. Μια ερώτηση ακόμα χρείαζεται να εχουμε κάτι άλλο μαζί μας για την εξέταση??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα letak_i..Μας προτειναν τον κ. Τασιουλα ως εξειδικευμενο στους παιδικους υπερηχους και να σου πω, μου εδωσε την εντυπωση πως οντως ειναι, διοτι συμπεριφερθηκε στο μωρο πολυ γλυκα και ομορφα..Επισης εκανε μια πολυ σωστη μετρηση ισχιων..Ειμαι σιγουρη οτι υπαρχουν και αλλοι ικανοι γιατροι, εμας μας εκανε ο συγκεκριμενος...Δεν ξερω εαν επιτρεπεται να γραψω τη διευθυνση του, μη θεωρηθει και διαφημιση..Πως μπορω να σου τη δωσω? Βλεπεις ειμαι και σπιρτο με τους υπολογιστες..τι ειναι αυτο το π.μ. που λεει η melita, για να σου τη στειλω εκει με κατι ακομα..καλημερα και παλι και ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να σου πω οτι στην εξεταση ειχα μαζι μου το βιβλιαριο, μια εξτρα πανα και ενα παιχνιδακι για να ασχολειται ο μικρος, αλλα τιποτε απο αυτα δεν χρειαστηκε πλην του βιβλιαριου..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Melita το πμ το πείρα ευχαριστώ πολυ.

Kikiva για να στείλεις πμ πρέπει να κάνεις κλικ πάνω στο όνομα μου κ θα σου βγάλει κάποιες επιλογές μια απο αυτές είναι κ η Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος στον/στην Letak_i οπότε εκεί γράφεις το μήνυμα σου το οποίο παίρνω μόνο εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...