Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κι από μένα. Κι εγώ από Γιάννενα είμαι και μένω όλη μου τη ζωή εκτός από ένα διάλειμμα 5 ετών για σπουδές στην Αθήνα. Έχω δύο παιδάκια δίδυμα 18 μηνών εύχομαι να τα λέμε συχνά αν και τα μωρά δε μου αφήνουν πολύ χρόνο


line_feet_beg_xbliz42_time_1210651200_text_cf20c3e9fef1e3eff220eae1e920e720d7f1e9f3f4dfede120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΩΡΑ ΓΙΝΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ . ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ

ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΚΡΙΒΗ Κ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΖΑΓΑΛΙΚΗ Κ Ο ΚΟΡΚΟΤΖΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΩΝ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΑΡΙΦΕΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ

tao ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ

Επεξεργάστηκαν by THENA

image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εγω μενω Αθηνα αλλα η μητερα μου καταγεται απο τα πανεμορφα Ιωαννινα και τα λατρεύω!!!!!οποτε βρισκω την ευκαιρια ερχομαι στο χωριο ''μου''!!!εχω μια κορουλα 25 μηνων και ειμαι εγκυος στον 3ο μηνα στο 2ο παιδακι μου!!!


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την ευχή, ανυπομονούμε να γεννήσουμε...

ναι και γω εύχομαι να ναι εκεί, ο γιατρούλης μου εννοώ, γιατί εκτός που θα κάνω καισαρική πέφτουμε και μεσα στα χριστούγεννα.... :cool:

καλώς την και την μανούλα της μαρκέλας!


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites

Απόψε στο σήριαλ για λογαριασμό σας στον άλφα νομίζω είναι με έναν γιαννιώτη.

Τhena & tao πως τα καταφέρνετε με 2 παιδια? Σκέφτομαι για δεύτερο αλλά αναρωτιέμαι όταν το ένα θέλει να παίξει και το άλλο να θηλάσει τι κάνεις, όντας μόνη σου?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Melita, ο Τσίρκας είναι καλός; Είχα μια ατυχία το Καλοκαίρι και με ανέλαβε αυτός. Απο'κει και πέρα δεν τον ξανάδα. Μου δημιούργησε όμως την εντύπωση ότι είναι καλός γιατρός. Ομιλητικός και δεν μας ζήτησε τίποτα ο άνθρωπος. Ολόκληρο χειρουργείο έκανα και του έδωσα μόνο 50 ευρώ όταν πήγα να μου βγάλει τις γάζες. Και αυτά τού τα έδωσε αφού με εξέτασε και μου έλυσε όλες τις απορίες που είχα. Για Ακρίβη οι απόψεις διιστανται. Η που θα λένε τα καλύτερα ή τα χειροτερα γι'αυτόν. Τον Κορκόντζελο τον είχε γιατρό μία γνωστή μου. Είπε τα καλύτερα. Μία φίλη μου όμως που πήγε δεν έμεινε καθόλου ευχαριστημένη. Εντάξει κι αυτοι οι γιατροί! Είπαμε να μην μιλάνε, αλλά μια έγκυος έχει απορίες, να μην τις λύσει ο γιατρός;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Τον Τσιρκα τον γνωρίζω λίγο ως συνάδελφο όχι ως γιατρό. Πάντως αν πήγαινα τώρα σε κάποιον θα ήταν ο Κορκότζελος για τον οποίο έχω ακούσει καλά λόγια και μόλις ήρθε από εξειδίκεση από Αγγλία.

Τουλάχιστον εγώ μετράω την αξία ενός γιατρού από το αν είναι εκεί στις κρίσιμες στιγμές όπως τα χειρουργεία και ο τοκετός. Αν είναι καλοί σε αυτόν τον τομέα τα υπόλοιπα λύνονται.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Για τον Κορκόντζελο έχω ακούσει ότι είναι απότομος και δεν απαντάει σε καμιά ερώτηση των γυναικών. Εμένα δε μ' αρέσει αυτό. Ο γιατρός πρέπει να είναι πέρα από επιστήμονας και άνθρωπος. Δεν μπορώ να έχω ένα πρόβλημα και ο γιατρός να μην κάθεται να το ακούει γιατί το θεωρεί ανευ σημασίας. Δεν ξέρω, είμαι λίγο προκατειλημμένη για τον συγκεκριμένο. Πολύ καλά λόγια έχω ακούσει για την ομάδα του Μακρυδήμα στο Πανεπιστημιακό.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Αμα ένας γιατρός περιμένει να δει ΄25 άτομα σε ένα πρωινό μαζί και τα έκτακτα πόσες ερωτήσεις να απαντήσει. Είναι τα νοσοκομεία τέτοια που μας αναγκάζουν να πάμε σε εξωτερικούς ιατρούς δυστυχώς. Τέλος πάντων, η εμπειρία καθε γυναίκας διαφέρει.

Καλό είναι να παίρνουμε και μια δεύτερη γνώμη.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Απόψε στο σήριαλ για λογαριασμό σας στον άλφα νομίζω είναι με έναν γιαννιώτη.

Τhena & tao πως τα καταφέρνετε με 2 παιδια? Σκέφτομαι για δεύτερο αλλά αναρωτιέμαι όταν το ένα θέλει να παίξει και το άλλο να θηλάσει τι κάνεις, όντας μόνη σου?

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ

Κ ΑΝ ΤΟ ΣΠΡΩΞΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΛΛΑ Κ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑΞΙ ΤΟΥΣ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΧΑΖΕΥΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΞΥΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ 11-17:30 Κ ΜΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΟΓΟ ΑΡΡΩΣΤΙΩΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ Κ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΟΛΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ

ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ Κ ΨΙΛΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Κ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΕΤΑΩ Κ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

W9bHp2.png

Επεξεργάστηκαν by THENA

image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τώρα που αναφέρθηκε ο παιδικός αλήθεια τι γίνεται με τους παιδικούς στην πόλη. Τι ώρες δέχονται? προσφέρουν φαγητό? και σε τι τιμές κυμαίνονται?

Γνωρίζει καμμία σχετικά γιατί από φλεβάρη επιστρέφω στη δουλειά, και θέλω να το έχω σαν ενδεχόμενο αν δεν μπορέσει η μητέρα μου να την προσέχει έως να μεγαλώσει λίγο.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Μενω κι εγω στα Ιωαννινα,Εχω ενα αγορακι 9,5μηνων.Ειμαι δασκαλα κ βρισκομαι σε αδεια.Καλως σας βρηκα!!!

Καλως όρισες μαρία.:P


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που αναφέρθηκε ο παιδικός αλήθεια τι γίνεται με τους παιδικούς στην πόλη. Τι ώρες δέχονται? προσφέρουν φαγητό? και σε τι τιμές κυμαίνονται?

Γνωρίζει καμμία σχετικά γιατί από φλεβάρη επιστρέφω στη δουλειά, και θέλω να το έχω σαν ενδεχόμενο αν δεν μπορέσει η μητέρα μου να την προσέχει έως να μεγαλώσει λίγο.

ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 30

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ,Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 10,00 – 50,00 ΝΟΜΙΖΩ ,ΤΟ ΜΗΝΑ

LfQup2.png


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15 30

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ,Κ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 10,00 – 50,00 ΝΟΜΙΖΩ ,ΤΟ ΜΗΝΑ

LfQup2.png

Σοβαρά εγώ φανταζόμουν για τίποτα 300 το μήνα.

Έχεις καιρό που τον στέλνεις εκεί? Είσαι ευχαριστημένη?

Θα με ενδιεφερε αφου ειναι κοντα στη δουλεια κ μπορω να την πηγαινοφερνω.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...