Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα...ειμαι απο κερκυρα κ ειμαι εγκυος σε διδυμα ,στην 20η βδομαδα...ενδιαφερομαι να γεννησω Γιαννενα...μηπως μπορειτε να με κατατοπισετε οσο αναφορα σε ποιο νοσοκομειο να παω κ σε ποιον γιατρο...καθε γνωμη δεκτη κ σεβαστη! Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Αν και το Χατζηκώστα είναι πιο ανθρώπινο νοσοκομείο, με εξαιρετικούς γιατρούς, επειδή η κύηση είναι δίδυμη θα σε συμβούλευα να πας στο Πανεπιστημιακό καθώς έχει εντατική νεογνών και είναι σε θέση να τα καταφέρουν αν ο τοκετός είναι πρόωρος. Από γιατρούς ας σου προτείνουν οι κοπέλες που έχουν γεννήσει εκεί.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Αν και το Χατζηκώστα είναι πιο ανθρώπινο νοσοκομείο, με εξαιρετικούς γιατρούς, επειδή η κύηση είναι δίδυμη θα σε συμβούλευα να πας στο Πανεπιστημιακό καθώς έχει εντατική νεογνών και είναι σε θέση να τα καταφέρουν αν ο τοκετός είναι πρόωρος. Από γιατρούς ας σου προτείνουν οι κοπέλες που έχουν γεννήσει εκεί.

Kαλημερα κ σε ευχαριστω για την απαντηση σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας και απο μένα και καλώς σας βρήκα.

Μένω Λευκάδα και με τον άντρα μου αποφασίσαμε να βάλουμε μπρος για παιδι.

Κοιτάω για γιατρό. Σκέφτομαι για Αθήνα βασικά, αλλα τώρα τελευταία μου λένε για Γιαννενα πολλοί.

Θα ήθελα ενα γιατρό που να στηρίζει φυσ. τοκετό δηλ να μην σε ανοίγει για πλάκα.

Διαβάζω εδώ για Χατζηκώστα κτλ.

1) Ποιο απο τα 2 δημόσια είναι καλύτερο?

2) Ποιο γιατρό θα συστήνατε ? π.χ. ο Κορκόντζελος που γράφετε πολλές είναι καλός? Κάνει φ. τοκετό?

3)Επίσης ακούω καλα κ για τον Μακρυδημα. Μήπως είναι καλύτερος σε αυτα που αναφέρω..

ΑΝ κάποια θέλει ας μου στείλει και π.μ

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!καλη σας μερα.μολις εγινα μελος θα με συνχωρεσετε για τυχον λάθη! ! Ειμαι 32 εβδομαδων και θα γεννησω στο πανεπιστημιακο με τον Μακρυδημα. Θα ηθελα να μαθω οτι ξερετε σχετικα με την γεννα εκει

Link to comment
Share on other sites

Aggelikinikos Δυστυχως δεν ξερω αν εχουν εντατικη νεογνων.Αν κανεις ενα τηλεφωνο σιγουρα θα σε διαφωτισουν.Οι μαιες του Χατζηκωστα ειναι εξαιρετικα βοηθητικες.

Maria_lef ο Κορκοντζελος ειναι στο Χατζηκωστα και ο Μακρυδημας στο Πανεπιστημιακο. Προσωπικα για φ.τ. εχω ακουσει καλα για την Ζαγαλικη που ειναι στο Χατζηκωστα. Ο Μακρυδημας δεν το κουραζει πολυ το φ.τ. απο οσο εχω ακουσει.Στο 5ωρο το γυρναει σε καισαρικη. Αλλα ειναι πιστοποιημενος για υπερηχους.

Aggelikigt ειναι πολυ καλα εξοπλισμενο το Πανεπιστημιακο.Ο Μακρυδημας οπως προειπα ειναι κ πολυ καλος στους υπερηχους. Λιγομιλητος βεβαια αλλα σαν γιατρος σε ενδιαφερει πιο πολυ.

Με το καλο ολες σας κοριτσια! Να κανετε γερα πλασματακια! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηγαίνεις στα ραντεβού σου; Αν ναι, ζήτα τη λίστα απ τη μαία που είναι στο ιατρείο εκείνη τη στιγμή ή ανέβα στη μαιευτική και ζήτα τη. Αλλιώς πάρε ένα τηλέφωνο. Δυστυχώς γέννησα στο Χατζηκώστα και ζητούν διαφορετικά πράγματα. Νομίζω όμως πως στις προηγούμενες σελίδες έχουν αναφερθεί!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας κ παλι.

Πήρα τηλεφωνο στο Χατζηκώστα για Κορκοντζελο κ μουπαν 2 μηνες μετα.Ετσι εχω την εξής απορία:Με το που μένεις έγκυος τι κάνεις;Απογευματινα λεει δεν έχει αυτός,οταν τους ειπα ναπαω απογευμα.Που βρισκεις γιατρό να αρχίσεις κ να σου πει τα βασικά κ να βαλετε σε μια σειρά τα πράγματα;Τρελό άγχος!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!! εγω π ειχα τον κορκοντζελο στην αρχη πηγα σε γιατρο εξω μεχρι να ερθει η ωρα του ραντεβου μαζι τ...εμενα με ειδε γυρω στη 10η βδομαδα αν θυμαμαι καλα....


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς θα κάνεις. Θα κλείσεις το κοντινότερο ραντεβού (2 μήνες είναι το στάνταρ για τους περισσότερους, το ξέρω) και θα πας σε ιδιώτη έως τότε να κάνεις τις εξετάσεις σου και να σε παρακολουθεί αν τον χρειαστείς.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...