Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, namevaso είπε:

Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον καλο γυναικολογο στα Ιωαννινα κατα προτιμηση στο Χατζηκώστα. να ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου γιατι στην πρωτη μου γεννα ο γιατρος που ειχα ελεγε αντε να κανουμε καισαρικη να τελειωνουμε βιαζοταν, ειχα ασχημη εμπειρια. Σκεφτομουν τον Ακριβη ή τον Κορκοντζελο γνωριζετε αν ειναι καλοι;

@namevaso οπου θες εκτος απο του Κορκοντζελου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 hours ago, giotitsa said:

@namevaso οπου θες εκτος απο του Κορκοντζελου

Ευχαριστω για την απαντηση. Δεν ειναι καλος; δε θελω η δευτερη γεννα να ειναι οπως η πρωτη ο γιατρος μου ηταν απαραδεκτος. Ειχε φαγωθει να με βαλει καισαρικη χωρις να υπαρξει επιπλοκη ευτυχως γεννησα φυσιολογικα. Ασε που ηταν αγενης και το μονο που εκανε ηταν να ζητα φακελακι ενω ουτε να απαντησω δε μπορουσα απο τους πονους

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , namevaso είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση. Δεν ειναι καλος; δε θελω η δευτερη γεννα να ειναι οπως η πρωτη ο γιατρος μου ηταν απαραδεκτος. Ειχε φαγωθει να με βαλει καισαρικη χωρις να υπαρξει επιπλοκη ευτυχως γεννησα φυσιολογικα. Ασε που ηταν αγενης και το μονο που εκανε ηταν να ζητα φακελακι ενω ουτε να απαντησω δε μπορουσα απο τους πονους

@namevaso δεν θέλω να εκφερω γνώμη για τον συγκεκριμένο γιατρό δημοσίως απλα μην πας η καθεμία θα σου πει κάτι το διαφορετικό απλά ακου με οχι σε αυτόν τουλάχιστον έχει τόσους γιατρούς 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΑ... ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΣΣΑ ΜΑΜΑ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ! 

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΗΔΗ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ! 

ΑΡΧΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΝΕΟΓΝΩΝ (ΑΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ 'ΝΑΙ)!

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑ ΚΑΙ ΤΣΑΝΑΔΗ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On 1/2/2014 at 2:28 ΜΜ, Aspa είπε:

Για την κερκυρα θελω να το κοιταξω μονο επειδη μια κοπελα βρηκε καποιον που κανει vbac.

 

On 27/2/2014 at 8:20 ΜΜ, maria* είπε:

Aspa εννοείται και να αποφύγεις να πας για καισαρικη στις 38... Ξέρεις πολυ καλα τους 

Αν θέλεις εχω δυο γιατρούς στα Γιαννενα που αναλαμβάνουν να γεννήσεις φυσιολογικα, δυο στην Κερκυρα , αρκετούς στη Θεσσαλονικη, άπειρους στην Αθηνα και ένας Κοζάνη,

 

 

On 1/3/2014 at 12:59 ΜΜ, maria* είπε:

 

Οποία κοπέλα επιθυμεί ευχαρίστως να της πω γιατρούς που αναλαμβάνουν!

Χθες γεννησε και η ξαδερφη μου με vbac στην Κερκυρα!

Γεια σας, ξέρω ότι έχουν περάσει 5 χρόνια απο αυτη τη συζήτηση αλλα εχω μεγάλη περιέργεια να μου πείτε ποιοι γιατροί στη Κέρκυρα αναλαμβάνουν vbac. Ευχομαι να μπαίνετε ακομα στο φορουμ και να δείτε το σχολιο. Παρόλα αυτά οποιια αλλη ξέρει θέλω να μου πει. Και για τα Γιαννενα θα ήθελα να ξέρω. 

Μου φαίνεται περίεργο για τη Κέρκυρα. Μονο στο νοσοκομείο ξέρω οτι η τρανακα εχει κανει μια φορά. 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για vbac και μένω στη Κέρκυρα και μέχρι τωρα σκεφτόμουν ότι μάλλον θα ψαψτω εκτός νησιού. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elena227 είπε:

 

 

Γεια σας, ξέρω ότι έχουν περάσει 5 χρόνια απο αυτη τη συζήτηση αλλα εχω μεγάλη περιέργεια να μου πείτε ποιοι γιατροί στη Κέρκυρα αναλαμβάνουν vbac. Ευχομαι να μπαίνετε ακομα στο φορουμ και να δείτε το σχολιο. Παρόλα αυτά οποιια αλλη ξέρει θέλω να μου πει. Και για τα Γιαννενα θα ήθελα να ξέρω. 

Μου φαίνεται περίεργο για τη Κέρκυρα. Μονο στο νοσοκομείο ξέρω οτι η τρανακα εχει κανει μια φορά. 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για vbac και μένω στη Κέρκυρα και μέχρι τωρα σκεφτόμουν ότι μάλλον θα ψαψτω εκτός νησιού. 

Καλησπέρα ....γνωρίσω ότι κ στην Πρέβεζα πλέον το κάνουν . 100% δεν είμαι σίγουρη όμως . 

Για Γιάννενα δύσκολο το βλέπω μιας κ όσες γνωρίζω μόνο καισαρική κάνουν.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariloukarakosta είπε:

Καλησπέρα ....γνωρίσω ότι κ στην Πρέβεζα πλέον το κάνουν . 100% δεν είμαι σίγουρη όμως . 

Για Γιάννενα δύσκολο το βλέπω μιας κ όσες γνωρίζω μόνο καισαρική κάνουν.  

Στα Γιάννενα πανε συνήθως δύσκολες περιπτώσεις και γιαυτό κάνουν καισαρική. Όπως κι εγω στα Γιάννενα γεννησα λόγω hellp. Ξερω αρκετές που έχουν γεννήσει και φυσιολογικά στα Γιάννενα όμως 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...