Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

melita χρόνια πολλά στο μωράκι σου να ναι πάντα γερό και ευτυχισμένο. Οσον αφορά την έξοδο είναι μια πονεμένη ιστορία. Εγώ έχω μόνο τη μαμά μου που μου τα κρατάει να παω για δουλεια δεν μπορώ λοιπόν να της τα φορτώνω για να βγαίνουμε. Είναι πολύ κουραστικό γιατί είναι και δύο μαζι. Δεν πειράζει όμως χαλάλι.


line_feet_beg_xbliz42_time_1210651200_text_cf20c3e9fef1e3eff220eae1e920e720d7f1e9f3f4dfede120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρακι της melitas, χρονια πολλα και ευτυχισμενα, παντα με ανθρωπους γυρω σου που αγαπας και σ' αγαπουν..

Ευχαριστούμε πολύ :P


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

melita να το χαίρεσαι κ οτι επιθυμείς . για την ΔΕΗ άκουσα κ εγώ στην τv οτι θα αυξήσουν τα τετραγωνικά κ θα πληρώνουν όλοι παραπάνω ,έτσι είναι κάποιος πρέπει να πληρώσει τη νύφη!

Επεξεργάστηκαν by THENA

image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα μανούλες! Που είστε όλες καλέ? Στολίσατε? Η πόλη έβαλε τα γιορτινά της? Σε μια εβδομάδα θα είμαστε και εμείς στην πόλη για να περάσουμε τα χριστούγεννα.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Που είστε όλες καλέ? Στολίσατε? Η πόλη έβαλε τα γιορτινά της? Σε μια εβδομάδα θα είμαστε και εμείς στην πόλη για να περάσουμε τα χριστούγεννα.

Καλώς να έρθετε και πάρτε κανένα ρούχο παραπάνω. Κάνει πολύ κρύο.

Αν και η πόλη και τα μαγαζιά έχουν στολιστεί λόγω του μωρού δεν βγαίνουμε έξω βράδι να τα δούμε. Αλλά όπως κάθε χρόνο είναι όμορφα.

Προσωπικά δεν στόλισα γιατί την Δευτέρα έχασα την γιαγιά μου οπότε ούτε στολισμός ούτε γλυκά φέτος.

Ελπίζω μόνο εκείνο το Σαβ/κο των γιορτών να κάνει καλό καιρό να πάμε καμμια βόλτα για φαγητό στο Ζαγόρι. Λέτε να βρώ ή κλείνουν τραπέζι και εκεί? Σκεφτόμουν για εδώ γιάννενα αλλά που να βρεις να καθήσεις για φαγητό τέτοιες μέρες και δεν θα ήθελα να κλείσω τραπέζι αφού δεν ξέρω σίγουρα με την μικρή αν θα μπορώ. Εσείς στο σπίτι θα γιορτάσετε?

Για μετά τις γιορτές θα ψάχνω για κανα σπιτι΄για την μαμά να έρθει γιάννενα να μείνει. Σε πρώτη φάση θέλω να ψάξω για αγορά οπότε εάν γνωρίζετε να πωλείται καμμιά γκαρσονιέρα εκτος κέντρου και μέχρι 10ετίας στείλτε πμ.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια..ωραια ειναι τα Γιαννινα και τον χειμωνα..Λιγακι ηλιακο παραπανω ομως, εστω και στο ενα πεζοδρομιο, δεν θα εβλαπτε..για να βγουμε καμμια βολτιτσα παραπανω!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΧΑΘΗΚΑΤΕ

ΕΙΠΑΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΕΠΟΧΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΙΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ

Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ Κ ΕΧΕΙ ΜΑΓΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ:D :D


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΧΑΘΗΚΑΤΕ

ΕΙΠΑΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΕΠΟΧΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΕΙΣ

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ

Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ Κ ΕΧΕΙ ΜΑΓΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ:D :D

Ουπς γαμπρό μυρίζομαι!

Υπαρχει δυνατότητα τρισδιάστατου εδω? που τον εκανες να κανει κ η νυφη μου?

Για πρωτοχρονια εχετε κανει ποτέ στην πλατεια? Ελεγα να βγαιναμε φετος αλλά με τετοιο κρυο που να παω το μωρο.

Εσεις θα βγείτε?

Ακόμα ψαχνω γκαρσονιερα ή μικρό δυαρι για αγορα αν ακουσετε τιποτα.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ Κ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕ 50 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ . ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ,ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 70,00 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗ ΔΩΔΩΝΗΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΑΡΑΪ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Κ DVD ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ. ΟΣΟ ΓΙA ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗ ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ:D


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ψαχνω γκαρσονιερα ή μικρό δυαρι για αγορα αν ακουσετε τιποτα.

ΔΥΑΡΙ 59ΤΕΤΡΑΓ. ΣΤΟΝ 4ο ΟΡΟΦΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΜΕ 90.000 O ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ Κ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ:ΔΥΑΡΙ 50ΤΜ ΙΜΗΩΡΟΦΟΣ 2651077128- 45ΤΜ 3ο ΟΡΟΦΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 2651022441 - ΔΥΑΡΙ 44ΤΜ 3ο ΟΡ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 2651077970 - ΔΥΑΡΙ 55ΤΜ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 1ο ΟΡ. ΜΕ PARKING 2651077970

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Επεξεργάστηκαν by THENA

image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια τι κόσμος είναι αυτός οπου και να πας, σούπερ, κρεοπωλία, φούρνοι δε σταματάνε να ψωνίζουν. Και μετά λένε μεσα τα κεφάλια λόγω της γρίπης.

Μεχρι τι ώρα να είναι ανοιχτά άραγες τα τζαμπο σήμερα να πήγαινα καμμια βόλτα. Οποια ξέρει ας στείλει ένα μηνυματάκι.

Καλή παραμονή Χριστουγέννων να έχουμε όλοι μας.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Πήγε κανείς χθες προς τα ζαγόρια? Τι χάος ήταν αυτό με τα αυτοκίνητα. Μόλις φτάσαμε στην Αρίστη σταματήσαμε λόγω μπλοκαρίσματος. Ένα ανεξήγητο χάος. Περιμέναμε στο αυτοκίνητο για 10 λεπτά και ευτυχώς είδαμε απέναντι ένα χώρο και παρκάραμε και καθήσαμε εκεί για καφέ. Ευτυχώς μετά ήρθε και η τροχαία.

Αλλά ευχαριστηθήκαμε την πρώτη βόλτα στα βουνά για την μπουμπού μου.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...