Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Αχνό θετικό


Recommended Posts

1 hour ago, Pepi88 said:

Και σε σένα εύχομαι να μην ξαναζήσεις μια άσχημη εμπειρία και σύντομα ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου υγιή!!εγώ κατάφερα έκανα χοριακη χθες και βγήκε αρνητική 1,20 οπότε το τεστ ήταν ψευδώς θετικό !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!

@Pepi88 ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, THN ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΓΑΛΗ :wub:

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΜΕ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΟ ΕΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ... 

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΑΝΑ 3 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ... :blink:  ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ..ΚΑΙ  ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΕ ΑΥΤΑ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , ΚΑΤΕΡΙΝΑ2 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!

@Pepi88 ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, THN ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΓΑΛΗ :wub:

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΕΜΕ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΤΙΚΟ ΕΝΩ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ... 

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΑΝΑ 3 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ... :blink:  ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ..ΚΑΙ  ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΕ ΑΥΤΑ 

Σίγουρα καμία εμπιστοσύνη πλέον στα αχνα τεστακια!απλά στον γιο μου ήταν ολόιδιο και ήμουν !!πάντως γλυκαθηκα στην ιδέα και ίσως ξεκινήσουμε προσπάθειες για δεύτερο!!

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Και σε σένα εύχομαι να μην ξαναζήσεις μια άσχημη εμπειρία και σύντομα ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου υγιή!!εγώ κατάφερα έκανα χοριακη χθες και βγήκε αρνητική 1,20 οπότε το τεστ ήταν ψευδώς θετικό !!!

Ρε συ δεν ξέρω τι έχει γίνει...αλήθεια..τον περασμένο μήνα έκανα 4 τεστ από τα predictor κ βγήκαν όλα θετικά..κ ήταν όλα ψευδές...

Ήταν δύο μέρες πριν την περίοδο κάνω ένα πολύ γρήγορη ανίχνευσης( δεν θυμάμαι το όνομα του τεστ ) κ βγαίνει αρνητικό...λέω ωραία είναι αρνητικό ...πως με πιάνει ο διάολος κ το βράδυ κάνω ένα predictor...τι να δω θετικό....λέω εεε θα ήταν το πρωινό κ δεν θα έδειξε σωστά...εξάλλου όπως λέμε ένα τεστ θετικό πάντα είναι θετικό...

Το επόμενο πρωί κάνω πάλι ένα από τα ίδια  αυτά που δεν θυμάμαι το όνομα της πρώιμης ανίχνευσης πάλι αρνητικό ...λέω τι έχει γίνει...κάνω μετά από 2 ώρες πάλι ένα predictor πάλι θετικό ...κ μάλιστα πιο έντονο από το χθεσινό...λέω θα ήταν χαλασμένα τα άλλα..

Να μην τα πολύ λέω ανοίγω όλα τα predictor κ τι να δω...όλα μα όλα ( σύνολο 4) είχαν πάνω όλα μια ροζ άχνη γραμμή στο σημείο που σου βγάζει εάν είσαι η όχι...δεν μιλάμε για το σημείο που σου λέει εάν έγινε το τεστ..

Κοινός ήταν ελλατωματικα τα predictor.. κ είσαι η επόμενη που ακούω που από τα ίδια της βγαίνει θετικό ενώ δεν είναι...

Τι να πω....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε μηπως πηγε να γινει κατι και κατεληξε σε βιοχημικη;πολλες εγκυμοσυνες καταληγουν ετσι πριν τις καταλαβουμε διοτι δεν κανουν τεστ 8 μερες πριν οι περισσοτερες κοπελες κ σεν το ξερουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Ρε συ δεν ξέρω τι έχει γίνει...αλήθεια..τον περασμένο μήνα έκανα 4 τεστ από τα predictor κ βγήκαν όλα θετικά..κ ήταν όλα ψευδές...

Ήταν δύο μέρες πριν την περίοδο κάνω ένα πολύ γρήγορη ανίχνευσης( δεν θυμάμαι το όνομα του τεστ ) κ βγαίνει αρνητικό...λέω ωραία είναι αρνητικό ...πως με πιάνει ο διάολος κ το βράδυ κάνω ένα predictor...τι να δω θετικό....λέω εεε θα ήταν το πρωινό κ δεν θα έδειξε σωστά...εξάλλου όπως λέμε ένα τεστ θετικό πάντα είναι θετικό...

Το επόμενο πρωί κάνω πάλι ένα από τα ίδια  αυτά που δεν θυμάμαι το όνομα της πρώιμης ανίχνευσης πάλι αρνητικό ...λέω τι έχει γίνει...κάνω μετά από 2 ώρες πάλι ένα predictor πάλι θετικό ...κ μάλιστα πιο έντονο από το χθεσινό...λέω θα ήταν χαλασμένα τα άλλα..

Να μην τα πολύ λέω ανοίγω όλα τα predictor κ τι να δω...όλα μα όλα ( σύνολο 4) είχαν πάνω όλα μια ροζ άχνη γραμμή στο σημείο που σου βγάζει εάν είσαι η όχι...δεν μιλάμε για το σημείο που σου λέει εάν έγινε το τεστ..

Κοινός ήταν ελλατωματικα τα predictor.. κ είσαι η επόμενη που ακούω που από τα ίδια της βγαίνει θετικό ενώ δεν είναι...

Τι να πω....

 

 

Μπορεί όντως να είναι ελαττωματικα!μακριά από predictor early οπότε !!

1 hour ago, Jamie είπε:

Βρε μηπως πηγε να γινει κατι και κατεληξε σε βιοχημικη;πολλες εγκυμοσυνες καταληγουν ετσι πριν τις καταλαβουμε διοτι δεν κανουν τεστ 8 μερες πριν οι περισσοτερες κοπελες κ σεν το ξερουν

Τι να σου πω δεν έχω ιδέα !πάντως και η φαρμακοποιός που το είδε μου είπε ότι όντως ήταν θετικό..ότι και να ήταν όμως πάει !δεν πειράζει έτσι και αλλιώς δεν ήταν στο πρόγραμμα!αν είναι να έρθει θα έρθει !

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Κορίτσια γεια σας!δε θα πω πολλα!είμαι μια από σας που επιθυμω ένα ακόμα παιδάκι!απλά για την ιστορία θέλω να σας παραθέσω την μια φωτό αλλά επειδή δεν ξέρω πως να την ανεβάσω την βάζω στο προφίλ μου!χοριακη εντελώς αρνητική!αυτά για τα τεστ!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chroma said:

 

Κορίτσια γεια σας!δε θα πω πολλα!είμαι μια από σας που επιθυμω ένα ακόμα παιδάκι!απλά για την ιστορία θέλω να σας παραθέσω την μια φωτό αλλά επειδή δεν ξέρω πως να την ανεβάσω την βάζω στο προφίλ μου!χοριακη εντελώς αρνητική!αυτά για τα τεστ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ!!!! ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕ....

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΦΕΥΓΕΙ Η ΧΑΡΑ ΕΤΣΙ :-( ΤΡΑΓΙΚΑ!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Chroma είπε:

 

Κορίτσια γεια σας!δε θα πω πολλα!είμαι μια από σας που επιθυμω ένα ακόμα παιδάκι!απλά για την ιστορία θέλω να σας παραθέσω την μια φωτό αλλά επειδή δεν ξέρω πως να την ανεβάσω την βάζω στο προφίλ μου!χοριακη εντελώς αρνητική!αυτά για τα τεστ!

Καλησπέρα κορίτσι μου ΜΑΚΡΙΆ από τα clear blue..Την έχω πατήσει όχι μόνο μία φορά!! Αφού ειλικρινά σκέφτομαι να πάρω ένα και να βάλω τον άντρα μου να το κάνει, σίγουρα θα βγει θετικό και να τους κάνω μήνυση.. Ψάξε εδώ σχόλια και θα δεις οτι όλες οι κοπέλες τα ίδια λένε.. Πεταμένα λεφτά!! Εύχομαι σύντομα ένα θετικό τεστ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chroma είπε:

Να είσαι καλά και για τις ευχές κ επειδή με έκανες κ γέλασα!!δεν ήξερα!τώρα όμως....ξ ε ρ ω!!

Καλησπέρα κορίτσι μου...καλά τι έχει γίνει...πραγματικά έλα να γίνουμε πολλές ...είναι πάρα πολύ κρίμα όλο αυτό πραγματικά σου φεύγει η χαρά...κ προσπαθούμε τόσο για όλο αυτό....η χοριακη πόσο σου βγήκε???? Κ μιλάμε για καραμπαμ θετικό όχι αχνό κ τέτοια...πραγματικά τραγικό..κ έλεγα ότι εγώ ήμουν απλά άτυχη...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επανέρχομαι στα άχνα τεστ...

Λοιπόν πριν λίγες μέρες πήρα από το ίντερνετ τεστ ωορρεξιας που μου είχαν τελειώσει...κ λέω άντε ας πάρω πάλι τεστ εγκυμοσύνης τα early predictor....τώρα με αυτά που λέγαμε κ επειδή μου έχει τύχη ξανά...λέω για να πάω να τσεκαρω κ αυτά...κ τι να δω το ένα φαίνεται η γραμμή κανονικά...σαν μια άχνη γραμμή αλλά ξεκάθαρα...

Τώρα φταίω να πάρω στην εταιρία τηλέφωνο???

Στο αλλο θέλει πολύ προσοχή να την δεις ...κ σημείωση φυσικά κ δεν τα έχω κάνει έτσι...απλά τα άνοιξα να δω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Pagor είπε:

Επανέρχομαι στα άχνα τεστ...

Λοιπόν πριν λίγες μέρες πήρα από το ίντερνετ τεστ ωορρεξιας που μου είχαν τελειώσει...κ λέω άντε ας πάρω πάλι τεστ εγκυμοσύνης τα early predictor....τώρα με αυτά που λέγαμε κ επειδή μου έχει τύχη ξανά...λέω για να πάω να τσεκαρω κ αυτά...κ τι να δω το ένα φαίνεται η γραμμή κανονικά...σαν μια άχνη γραμμή αλλά ξεκάθαρα...

Τώρα φταίω να πάρω στην εταιρία τηλέφωνο???

Στο αλλο θέλει πολύ προσοχή να την δεις ...κ σημείωση φυσικά κ δεν τα έχω κάνει έτσι...απλά τα άνοιξα να δω...

Ααα δεν θα μας τρελάνουν αυτοί... φυσικά να πάρεις τηλέφωνο να δούμε τί θα σου πούνε.. έλεος πια.. Περιμένουμε πώς και πώς να δούμε δεύτερη γραμμή και να την πατάμε έτσι? Εγώ τα συγκεκριμένα τεστ δεν τα άλλαζα ήταν πάντα τα πιο αξιόπιστα, κατά τη γνώμη μου πάντα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η χοριακη ήταν μηδέν και κάτι λίγο!ήταν τον περασμένο μήνα για αυτό δεν θυμάμαι ακριβώς!αλλά είναι σαν κάποιος να παίζει μαζί σου!φρικτό!αλλά το κακό είναι ότι είναι σύνηθες από ότι διαβάζω!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pagor είπε:

Επανέρχομαι στα άχνα τεστ...

Λοιπόν πριν λίγες μέρες πήρα από το ίντερνετ τεστ ωορρεξιας που μου είχαν τελειώσει...κ λέω άντε ας πάρω πάλι τεστ εγκυμοσύνης τα early predictor....τώρα με αυτά που λέγαμε κ επειδή μου έχει τύχη ξανά...λέω για να πάω να τσεκαρω κ αυτά...κ τι να δω το ένα φαίνεται η γραμμή κανονικά...σαν μια άχνη γραμμή αλλά ξεκάθαρα...

Τώρα φταίω να πάρω στην εταιρία τηλέφωνο???

Στο αλλο θέλει πολύ προσοχή να την δεις ...κ σημείωση φυσικά κ δεν τα έχω κάνει έτσι...απλά τα άνοιξα να δω...

Έχω την εντύπωση ότι πάντα έτσι έβγαιναν τα συγκεκριμένα.ειναι η γραμμή εξάτμισης που αχνοφαινεται από πριν ...είχα πολύ καιρό να χρησιμοποιήσω αλλά έτσι θυμάμαι ..πάρε αν θες στη εταιρία η στείλε eMail για να σιγουρευτείς..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pepi88 είπε:

Έχω την εντύπωση ότι πάντα έτσι έβγαιναν τα συγκεκριμένα.ειναι η γραμμή εξάτμισης που αχνοφαινεται από πριν ...είχα πολύ καιρό να χρησιμοποιήσω αλλά έτσι θυμάμαι ..πάρε αν θες στη εταιρία η στείλε eMail για να σιγουρευτείς..

Θα πάρω σίγουρα να δω..δεν είναι η γραμμή εξάτμιση ...είναι ακριβώς ίδια γραμμή με αυτό που είχες ανεβάσει πάρα πάνω...λέω μήπως αυτά επειδή ανιχνεύουν από 10 μονάδες μήπως ρε κορίτσια είναι είναι να αχνό φένεται έτσι λίγο για όταν θα φτάσει αυτη η μονάδα να χρωματιστή???

Αλλά από την άλλη έχω κάνει αρκετές φορές κ μια χαρά θυμάμαι ότι όσο κ αν πάσχιζα να δω γραμμουλα ούτε για αστείο δεν φαινόταν...κ εδώ φαίνεται πριν καν το  κάνεις...τι να πω....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...