Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Mανούλες Ιουνίου 2023


Recommended Posts

@Στελλα33 αχ και εγώ συμπάσχω μαζί σου ! Όσο πλησιάζουν οι μέρες για την β επιπέδου τόσο με πιάνει και εμένα άγχος να δω πως θα είναι ο τράχηλος μου ! 33 ήταν στην αυχενική .

βεβαια εγώ κορίτσια συνεχίζω δουλεύω , περπατάω , πάω ταξίδια κάνω πιλάτες . Δεν μου απαγόρευσε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα τελευταία νιώθω τύψεις ότι ίσως δεν προσέχω πολύ και έχω ανησυχία . 
με τον σύντροφο μου που το συζήτησα μου είπε ότι άδικα αγχώνομαι και ψάχνομαι εφοσον ο γιατρός είπε όλα καλα και ότι όλες οι έγκυες κάνουν πράγματα , δουλεύουν κλπ και έχει δίκιο … 

η αλήθεια είναι ότι από πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου φυσιολογικά και όχι σαν να είμαι άρρωστη , να συνεχίσω και να τα κάνω όλα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 28 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

@Στελλα33 αχ και εγώ συμπάσχω μαζί σου ! Όσο πλησιάζουν οι μέρες για την β επιπέδου τόσο με πιάνει και εμένα άγχος να δω πως θα είναι ο τράχηλος μου ! 33 ήταν στην αυχενική .

βεβαια εγώ κορίτσια συνεχίζω δουλεύω , περπατάω , πάω ταξίδια κάνω πιλάτες . Δεν μου απαγόρευσε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα τελευταία νιώθω τύψεις ότι ίσως δεν προσέχω πολύ και έχω ανησυχία . 
με τον σύντροφο μου που το συζήτησα μου είπε ότι άδικα αγχώνομαι και ψάχνομαι εφοσον ο γιατρός είπε όλα καλα και ότι όλες οι έγκυες κάνουν πράγματα , δουλεύουν κλπ και έχει δίκιο … 

η αλήθεια είναι ότι από πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου φυσιολογικά και όχι σαν να είμαι άρρωστη , να συνεχίσω και να τα κάνω όλα 

Μα αυτο ειναι το φυσιολογικο,εγκυες ειμαστε,οχι αρρωστες! Μονο σε ειδικες περιπτωσεις χρειαζεται επιπλεον προσοχη. Μη νομιζεις,εγω συνεχεια ελεγα στο γιατρο οτι οι περισσοτερες εγκυες κανουν γυμναστικη,πανε βολτες,δουλευουν κλπ και ηθελα κι εγω να τα κανω αυτα αλλα με προσγειωνε συνεχεια με τη διδυμη κυηση και το χειρουργειο… Καντα και για μενα και μη νιωθεις ασχημα εφοσον ολα εξελισσονται καλα! 😊

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ´Ισιδα είπε:

@Στελλα33 αχ και εγώ συμπάσχω μαζί σου ! Όσο πλησιάζουν οι μέρες για την β επιπέδου τόσο με πιάνει και εμένα άγχος να δω πως θα είναι ο τράχηλος μου ! 33 ήταν στην αυχενική .

βεβαια εγώ κορίτσια συνεχίζω δουλεύω , περπατάω , πάω ταξίδια κάνω πιλάτες . Δεν μου απαγόρευσε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα τελευταία νιώθω τύψεις ότι ίσως δεν προσέχω πολύ και έχω ανησυχία . 
με τον σύντροφο μου που το συζήτησα μου είπε ότι άδικα αγχώνομαι και ψάχνομαι εφοσον ο γιατρός είπε όλα καλα και ότι όλες οι έγκυες κάνουν πράγματα , δουλεύουν κλπ και έχει δίκιο … 

η αλήθεια είναι ότι από πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου φυσιολογικά και όχι σαν να είμαι άρρωστη , να συνεχίσω και να τα κάνω όλα 

Εγω παλι πολυ σε χαιρομαι! Δεν εχω χαρει την εγκυμοσυνη μου καθολου!  Καποιο ευρημα στην αυχενικη μας υποχρεωσε να κανουμε τροφοβλαστη 10 εφιαλτικες μερες μεχρι τα αποτελεσματα, απ την 7η εβδομαδα μεχρι που μπηκα στον 5ο μηνα ημουν μονιμα πανω απο μια λεκανη ειχα εμετους ολη μερα! Αναγκαστηκα να σταματησω απ τη δουλεια μου, πραγμα που δεν ηθελα καθολου,χαθηκα απο φιλους, δεν εκανα τιποτα απολυτως! Τωρα οι εμετοι σταματησαν, εχω ατονια ισως γιατι ο οργανισμος εξαντληθηκε τοσο καιρο κ εχω ενα μονιμο καψιμο στο λαιμο μου να μου θυμιζει οτι δεν μπορω να φαω οτι θελω!αλλιως τα περιμενα γιατι κ εγω ετσι ελεγα ηθελα να ζω κανονικα να μην αλλαξει τιποτα γιατι δεν ειμαι αρρωστη! Κανε οτι σε ευχαριστει! Μακαρι να μην ειχα ουτε ενα συμπτωμα!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Εγω παλι πολυ σε χαιρομαι! Δεν εχω χαρει την εγκυμοσυνη μου καθολου!  Καποιο ευρημα στην αυχενικη μας υποχρεωσε να κανουμε τροφοβλαστη 10 εφιαλτικες μερες μεχρι τα αποτελεσματα, απ την 7η εβδομαδα μεχρι που μπηκα στον 5ο μηνα ημουν μονιμα πανω απο μια λεκανη ειχα εμετους ολη μερα! Αναγκαστηκα να σταματησω απ τη δουλεια μου, πραγμα που δεν ηθελα καθολου,χαθηκα απο φιλους, δεν εκανα τιποτα απολυτως! Τωρα οι εμετοι σταματησαν, εχω ατονια ισως γιατι ο οργανισμος εξαντληθηκε τοσο καιρο κ εχω ενα μονιμο καψιμο στο λαιμο μου να μου θυμιζει οτι δεν μπορω να φαω οτι θελω!αλλιως τα περιμενα γιατι κ εγω ετσι ελεγα ηθελα να ζω κανονικα να μην αλλαξει τιποτα γιατι δεν ειμαι αρρωστη! Κανε οτι σε ευχαριστει! Μακαρι να μην ειχα ουτε ενα συμπτωμα!

@Hope86 Αχ ευχαριστώ κορίτσια για τα υποστηρικτικά σας λόγια , πραγματι με έκαναν να νιώσω καλύτερα . 
νομιζω πως νιώθω ήδη αυτό που λένε ότι με το που γίνεσαι μητέρα οι τύψεις ότι κάτι δεν κανείς καλά είναι συνεχώς παρών ! 
ισως είναι μια καλή ευκαιρία ν ξεκινήσω από τώρα ν το δουλεύω στον εαυτό μου …

ωχ Στέλλα λυπάμαι τόσο πολύ που ταλαιπωρείσαι, μακάρι από εδώ και πέρα να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Στελλα33 είπε:

Εγω παλι πολυ σε χαιρομαι! Δεν εχω χαρει την εγκυμοσυνη μου καθολου!  Καποιο ευρημα στην αυχενικη μας υποχρεωσε να κανουμε τροφοβλαστη 10 εφιαλτικες μερες μεχρι τα αποτελεσματα, απ την 7η εβδομαδα μεχρι που μπηκα στον 5ο μηνα ημουν μονιμα πανω απο μια λεκανη ειχα εμετους ολη μερα! Αναγκαστηκα να σταματησω απ τη δουλεια μου, πραγμα που δεν ηθελα καθολου,χαθηκα απο φιλους, δεν εκανα τιποτα απολυτως! Τωρα οι εμετοι σταματησαν, εχω ατονια ισως γιατι ο οργανισμος εξαντληθηκε τοσο καιρο κ εχω ενα μονιμο καψιμο στο λαιμο μου να μου θυμιζει οτι δεν μπορω να φαω οτι θελω!αλλιως τα περιμενα γιατι κ εγω ετσι ελεγα ηθελα να ζω κανονικα να μην αλλαξει τιποτα γιατι δεν ειμαι αρρωστη! Κανε οτι σε ευχαριστει! Μακαρι να μην ειχα ουτε ενα συμπτωμα!

Στελλα ολα θα πανε καλα απο εδω και περα,θα δεις! Θα αρχισεις κι εσυ να χαιρεσαι την εγκυμοσυνη σου και μετα και το μωρακι σου! 🥰

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

@Στελλα33 αχ και εγώ συμπάσχω μαζί σου ! Όσο πλησιάζουν οι μέρες για την β επιπέδου τόσο με πιάνει και εμένα άγχος να δω πως θα είναι ο τράχηλος μου ! 33 ήταν στην αυχενική .

βεβαια εγώ κορίτσια συνεχίζω δουλεύω , περπατάω , πάω ταξίδια κάνω πιλάτες . Δεν μου απαγόρευσε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα τελευταία νιώθω τύψεις ότι ίσως δεν προσέχω πολύ και έχω ανησυχία . 
με τον σύντροφο μου που το συζήτησα μου είπε ότι άδικα αγχώνομαι και ψάχνομαι εφοσον ο γιατρός είπε όλα καλα και ότι όλες οι έγκυες κάνουν πράγματα , δουλεύουν κλπ και έχει δίκιο … 

η αλήθεια είναι ότι από πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου φυσιολογικά και όχι σαν να είμαι άρρωστη , να συνεχίσω και να τα κάνω όλα 

Εμένα ο τράχηλος στην 21η εβδομάδα που έκανα την β' επιπέδου ήταν 29 αλλά ο γιατρός δεν μου είπε να ανησυχώ. Στα αποτελέσματα που μου στάλθηκαν μετά την εξέταση μου έβγαλε πως η πιθανότητα για πρόωρο τοκετό είναι 0,4%. Λέτε να το ψάξω παραπάνω? Πως σας φαίνεται σαν νούμερο?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Στελλα33 said:

Προσωπικα θα ηθελα να αποφυγω τον κολπικο , μια χαρα ειμαι τοσο καιρο με κοιλιακο υπερηχο! Αλλα δεν θα επεμβω κιολας, οτι πει ο γιατρος!

Εννοείται ό,τι πει ο γιατρός! Ο κάθε ένας έχει τις δικές του τεχνικές και μηχανήματα. Επίσης άλλο να είσαι 33 και άλλο 40 όπως εγώ :) Ο έλεγχος σε εμένα είναι πιο εξονυχιστικός γι αυτό τρέχουμε τώρα και με παρακεντίσεις και μαγνητικές. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Lydiakiii είπε:

Εμένα ο τράχηλος στην 21η εβδομάδα που έκανα την β' επιπέδου ήταν 29 αλλά ο γιατρός δεν μου είπε να ανησυχώ. Στα αποτελέσματα που μου στάλθηκαν μετά την εξέταση μου έβγαλε πως η πιθανότητα για πρόωρο τοκετό είναι 0,4%. Λέτε να το ψάξω παραπάνω? Πως σας φαίνεται σαν νούμερο?

 

Δεν ξέρω , νομίζω ότι άδικα αγχωνόμαστε όλες μας . Αν ήταν κάτι θα μας το έλεγαν οι γιατροί . Όποτε νομίζω ότι απλά τελικά πρέπει να ηρεμήσουμε όλες και να απολαύσουμε το ταξίδι … τι να πω 

πρίν από 8 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Δεν ξέρω , νομίζω ότι άδικα αγχωνόμαστε όλες μας . Αν ήταν κάτι θα μας το έλεγαν οι γιατροί . Όποτε νομίζω ότι απλά τελικά πρέπει να ηρεμήσουμε όλες και να απολαύσουμε το ταξίδι … τι να πω 

Το 0,4% μου φαίνεται πάντως εξαιρετικό !πολυ μικρή πιθανότητα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

Δεν ξέρω , νομίζω ότι άδικα αγχωνόμαστε όλες μας . Αν ήταν κάτι θα μας το έλεγαν οι γιατροί . Όποτε νομίζω ότι απλά τελικά πρέπει να ηρεμήσουμε όλες και να απολαύσουμε το ταξίδι … τι να πω 

Το 0,4% μου φαίνεται πάντως εξαιρετικό !πολυ μικρή πιθανότητα 

Ναι και εμένα καθησύχασε το ποσοστό αυτό, αλλά θεώρησα από μόνη μου οτι ο αριθμός είναι λίγο μικρός. Έχεις δίκιο, αγχωνόμαστε για το τίποτα μάλλον. Θα το τσεκάρω και σε ένα μήνα που θα πάω για τον κλασικό υπέρηχο και ας ελπίσουμε όλα να είναι καλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

@Στελλα33 αχ και εγώ συμπάσχω μαζί σου ! Όσο πλησιάζουν οι μέρες για την β επιπέδου τόσο με πιάνει και εμένα άγχος να δω πως θα είναι ο τράχηλος μου ! 33 ήταν στην αυχενική .

βεβαια εγώ κορίτσια συνεχίζω δουλεύω , περπατάω , πάω ταξίδια κάνω πιλάτες . Δεν μου απαγόρευσε τίποτα ο γιατρός αλλά τώρα τελευταία νιώθω τύψεις ότι ίσως δεν προσέχω πολύ και έχω ανησυχία . 
με τον σύντροφο μου που το συζήτησα μου είπε ότι άδικα αγχώνομαι και ψάχνομαι εφοσον ο γιατρός είπε όλα καλα και ότι όλες οι έγκυες κάνουν πράγματα , δουλεύουν κλπ και έχει δίκιο … 

η αλήθεια είναι ότι από πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι θέλω να περάσω την εγκυμοσύνη μου φυσιολογικά και όχι σαν να είμαι άρρωστη , να συνεχίσω και να τα κάνω όλα 

Μπραβο Ισιδα που μπορεις και ζεις φυσιολογικα! Συνεχισε ετσι οσο μπορεις, και πιστευω ειναι καλο και για το μωρο αυτο..Εγω ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν ετσι ουτε στην τωρινη δυστυχως..

5 ώρες πρίν, Lydiakiii είπε:

Εμένα ο τράχηλος στην 21η εβδομάδα που έκανα την β' επιπέδου ήταν 29 αλλά ο γιατρός δεν μου είπε να ανησυχώ. Στα αποτελέσματα που μου στάλθηκαν μετά την εξέταση μου έβγαλε πως η πιθανότητα για πρόωρο τοκετό είναι 0,4%. Λέτε να το ψάξω παραπάνω? Πως σας φαίνεται σαν νούμερο?

 

Μια χαρα μου φαινονται τα αποτελεσματα. Σιγουρα αν υπηρχε κινδυνος θα σου λεγανε να προσεχεις η να παρεις καποια αγωγη..

 

Στα δικα μου νεα κοριτσια εχω ιγμοριτιδα και εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ! Τωρα εχω ξεκινησει αντιβιωση και εχω αρχισει να βελτιωνομαι με αργους ρυθμους βεβαια..

Κατα τ'αλλα περιμενω με αγωνια την β επιπεδου την αλλη Πεμπτη..

  • Μου αρέσει 3

302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, elenakith είπε:

Μπραβο Ισιδα που μπορεις και ζεις φυσιολογικα! Συνεχισε ετσι οσο μπορεις, και πιστευω ειναι καλο και για το μωρο αυτο..Εγω ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν ετσι ουτε στην τωρινη δυστυχως..

Μια χαρα μου φαινονται τα αποτελεσματα. Σιγουρα αν υπηρχε κινδυνος θα σου λεγανε να προσεχεις η να παρεις καποια αγωγη..

 

Στα δικα μου νεα κοριτσια εχω ιγμοριτιδα και εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ! Τωρα εχω ξεκινησει αντιβιωση και εχω αρχισει να βελτιωνομαι με αργους ρυθμους βεβαια..

Κατα τ'αλλα περιμενω με αγωνια την β επιπεδου την αλλη Πεμπτη..

Περαστικα και καλή επιτυχία μαζί 🙃

ταλαιπωρούμαι και εγώ κατά καιρούς με ιγμοριτιδα και ξέρω .. 

Κορίτσια ψωνίσατε τίποτα ή έστω ξεκινήσατε έρευνα για πραγματάκια που θα πάρουμε ; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elenakith είπε:

Μπραβο Ισιδα που μπορεις και ζεις φυσιολογικα! Συνεχισε ετσι οσο μπορεις, και πιστευω ειναι καλο και για το μωρο αυτο..Εγω ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν ετσι ουτε στην τωρινη δυστυχως..

Μια χαρα μου φαινονται τα αποτελεσματα. Σιγουρα αν υπηρχε κινδυνος θα σου λεγανε να προσεχεις η να παρεις καποια αγωγη..

 

Στα δικα μου νεα κοριτσια εχω ιγμοριτιδα και εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ! Τωρα εχω ξεκινησει αντιβιωση και εχω αρχισει να βελτιωνομαι με αργους ρυθμους βεβαια..

Κατα τ'αλλα περιμενω με αγωνια την β επιπεδου την αλλη Πεμπτη..

Περαστικά σου γρήγορη ανάρρωση ! Είμαστε κοντά , εγώ την άλλη Τετάρτη έχω την β επιπέδου .άντε να τελειώνουμε όλες σιγά σιγά και να είναι για όλες μας τα πράγματα υπέροχα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fraoulitsa1 είπε:

Περαστικα και καλή επιτυχία μαζί 🙃

ταλαιπωρούμαι και εγώ κατά καιρούς με ιγμοριτιδα και ξέρω .. 

Κορίτσια ψωνίσατε τίποτα ή έστω ξεκινήσατε έρευνα για πραγματάκια που θα πάρουμε ; 

Περαστικά @elenakith , εγώ είχα γρίπη την προηγούμενη βδομάδα και με βοήθησαν πολύ οι πλύσεις με αλατόνερο για να κοιμάμαι καλά τα βράδια.

@Fraoulitsa1 Εμείς παραγγείλαμε καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου, κατά τ άλλα ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει για το παιδικό οπού προσανατολιζόμαστε πιο πολύ σε κούνια που μετά γίνεται κρεβατάκι. 

Εσείς καταλήξατε κάπου κορίτσια σε καρότσι ή δωμάτιο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Lydiakiii είπε:

Περαστικά @elenakith , εγώ είχα γρίπη την προηγούμενη βδομάδα και με βοήθησαν πολύ οι πλύσεις με αλατόνερο για να κοιμάμαι καλά τα βράδια.

@Fraoulitsa1 Εμείς παραγγείλαμε καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου, κατά τ άλλα ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει για το παιδικό οπού προσανατολιζόμαστε πιο πολύ σε κούνια που μετά γίνεται κρεβατάκι. 

Εσείς καταλήξατε κάπου κορίτσια σε καρότσι ή δωμάτιο?

Εγω δεν εχω παρει τιποτα ακομη! Περιμενω τη β επιπεδου! Εχω ομως αναλυτικη λιστα με τι θα χρειαστω!ποιο καροτσι πηρατε και ποιο καθισμα;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lydiakiii είπε:

Περαστικά @elenakith , εγώ είχα γρίπη την προηγούμενη βδομάδα και με βοήθησαν πολύ οι πλύσεις με αλατόνερο για να κοιμάμαι καλά τα βράδια.

@Fraoulitsa1 Εμείς παραγγείλαμε καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου, κατά τ άλλα ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει για το παιδικό οπού προσανατολιζόμαστε πιο πολύ σε κούνια που μετά γίνεται κρεβατάκι. 

Εσείς καταλήξατε κάπου κορίτσια σε καρότσι ή δωμάτιο?

Εμείς πήραμε λίκνο και κάθισμα αυτοκινήτου 0-18 της joie και τα δυο ☺️
καρότσι δεν έχω καταλήξει ακόμα .. θέλω κάτι να χωράει στο αμάξι μου γιατί έχω μικρό πορτμπαγκάζ και να είναι εύκολο στην κύλιση (όχι πολύ βαρύ δηλ και ιδανικά με μεγάλες ρόδες ) .. αποφάσισα να εστιάσω στη βολικότητα περισσότερο από ότι στην εμφάνιση γιατί είδα κάτι πολύ όμορφα καρότσια αλλά δεν ήταν καθόλου ευκίνητα ..

κουνια είναι το επόμενο βήμα αφού βρω καρότσι 😅

ποιο καρότσι πήρατε εσείς ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...