Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Mανούλες Ιουνίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Arriel_83 είπε:

Ναι ασε, σαν ψέμα..!

Εγώ ακόμη ώρες ώρες δεν το έχω Σύμης ειδοποιήσει ότι θα γεννήσω μωρό με το καλό ! Μου φαίνεται πολύ περίεργο ότι έχω μωρό στη κοιλιά μου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 minutes ago, ´Ισιδα said:

Εγώ ακόμη ώρες ώρες δεν το έχω Σύμης ειδοποιήσει ότι θα γεννήσω μωρό με το καλό ! Μου φαίνεται πολύ περίεργο ότι έχω μωρό στη κοιλιά μου 

Αυτό έλεγα σε μία φίλη σήμερα! Όλη η εμπειρία μοιάζει εξωπραγματική. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

Εγώ ακόμη ώρες ώρες δεν το έχω Σύμης ειδοποιήσει ότι θα γεννήσω μωρό με το καλό ! Μου φαίνεται πολύ περίεργο ότι έχω μωρό στη κοιλιά μου 

 

4 ώρες πρίν, Arriel_83 είπε:

Αυτό έλεγα σε μία φίλη σήμερα! Όλη η εμπειρία μοιάζει εξωπραγματική. 

Γιατι εγω το εχω συνειδητοποιησει που ξαφνικα θα βρεθω με δυο νεογεννητα;;; 🤪 Προσπαθω να το βλεπω χαλαρα γιατι αν κατσω και το σκεφτω περισσοτερο θα ξεσπασω σε κλαματα… Αυτο αγχος ομως μεχρι να βγουν και τα δυο και να ειναι καλα δε μου φευγει 🥺

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hope86 είπε:

 

Γιατι εγω το εχω συνειδητοποιησει που ξαφνικα θα βρεθω με δυο νεογεννητα;;; 🤪 Προσπαθω να το βλεπω χαλαρα γιατι αν κατσω και το σκεφτω περισσοτερο θα ξεσπασω σε κλαματα… Αυτο αγχος ομως μεχρι να βγουν και τα δυο και να ειναι καλα δε μου φευγει 🥺

@Arriel_83 ναι ρε κορίτσια πραγματικά εξωπραγματικό και περίεργο  ότι θα βρεθούμε σε λίγες μέρες / εβδομάδες με μωρό/α ! 
λογικο @Hope86 να νιώθεις άγχος , είναι και δυο μωράκια και όλο μοιάζει πιο δύσκολο , αλλά εφοσον όλα πήγαν καλά μέχρι τώρα έτσι θα πάνε και μέχρι τέλος 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hope86 said:

 

Γιατι εγω το εχω συνειδητοποιησει που ξαφνικα θα βρεθω με δυο νεογεννητα;;; 🤪 Προσπαθω να το βλεπω χαλαρα γιατι αν κατσω και το σκεφτω περισσοτερο θα ξεσπασω σε κλαματα… Αυτο αγχος ομως μεχρι να βγουν και τα δυο και να ειναι καλα δε μου φευγει 🥺

Ναι ναι σε νιώθω!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κορίτσια σήμερα έχω τον Δεύτερο καρδιοτοκογραφο είμαι 37+4 και ιδανικά θα ήθελα να γεννήσω τώρα. Νομίζω ότι είμαι οριακά ένα βήμα πριν κλαταρω 🤢

Θα αρχίσω να παρακαλάω Τον γιατρό μου το απόγευμα να με ξεγεννήσει επιτόπου 🙄

  • Ευχή 2
  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Αθανασια2345 είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα έχω τον Δεύτερο καρδιοτοκογραφο είμαι 37+4 και ιδανικά θα ήθελα να γεννήσω τώρα. Νομίζω ότι είμαι οριακά ένα βήμα πριν κλαταρω 🤢

Θα αρχίσω να παρακαλάω Τον γιατρό μου το απόγευμα να με ξεγεννήσει επιτόπου 🙄

Υπομονή, έχεις φτάσει πολύ κοντά. Άλλωστε σκέψου ότι μετά θα έχει πιο πολύ κούραση τον 1ο καιρό. Εκμεταλλεύσου τον χρόνο πριν έρθει το μωράκι και ξεκουράσου όσο μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Εχω λιγο καιρο να σας γραψω! Πηγαμε στο γιατρο την προηγουμενη Πεμπτη (ημουν 34+1), το μωρο ηταν 2500κιλα και ολα, αμνιακα, αιματικες ροες κτλ πολυ καλα! Την αλλη Τριτη εχω καρδιοτοκογραφο.

Κι εγω που ειμαι εγκυος στο δευτερο εχω την ιδια παραξενη αισθηση λες και ειναι παραλληλη πραγματικοτητα οτι σε 3-4 βδομαδες γενναω..το ιδιο ενιωθα και στον πρωτο μου..Ειναι μαγικο μετα παντως, κοιτας το μωρο και λες "δικο μου ειναι?"...

Κι εγω κοριτσια εχω "βαρυνει" και γενικα μου ποναει σχετικα η λεκανη και απο μπροστα χαμηλα. Φοραει καποια ζωνη εγκυμοσυνης? Ξερετε να βοηθαει?

πρίν από 25 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω! Ενταξει, στο λικνο και συην κουνια θα βαζω αδιαβροχο και σεντονι! Το ιδιο κανουμε και στην καλαθουνα ; 

Στελλα μηπως να εβαζες ενα σελτεδακι κατω απο το σεντονακι?


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , elenakith είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Εχω λιγο καιρο να σας γραψω! Πηγαμε στο γιατρο την προηγουμενη Πεμπτη (ημουν 34+1), το μωρο ηταν 2500κιλα και ολα, αμνιακα, αιματικες ροες κτλ πολυ καλα! Την αλλη Τριτη εχω καρδιοτοκογραφο.

Κι εγω που ειμαι εγκυος στο δευτερο εχω την ιδια παραξενη αισθηση λες και ειναι παραλληλη πραγματικοτητα οτι σε 3-4 βδομαδες γενναω..το ιδιο ενιωθα και στον πρωτο μου..Ειναι μαγικο μετα παντως, κοιτας το μωρο και λες "δικο μου ειναι?"...

Κι εγω κοριτσια εχω "βαρυνει" και γενικα μου ποναει σχετικα η λεκανη και απο μπροστα χαμηλα. Φοραει καποια ζωνη εγκυμοσυνης? Ξερετε να βοηθαει?

Στελλα μηπως να εβαζες ενα σελτεδακι κατω απο το σεντονακι?

Δεν ξερω… επειδη το αδιαβροχο ειναι πιο μεγαλο(αυτα τα μιας χρησης) καλυπτει ολο το λικνο και την κουνια ενω τα σελτεδακια που αγορασα οχι! Εσυ βαζεις και στην καλαθουνα αδιαβροχο και σεντονι;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Δεν ξερω… επειδη το αδιαβροχο ειναι πιο μεγαλο(αυτα τα μιας χρησης) καλυπτει ολο το λικνο και την κουνια ενω τα σελτεδακια που αγορασα οχι! Εσυ βαζεις και στην καλαθουνα αδιαβροχο και σεντονι;

Εγω δεν θα εχω καλαθουνα, μονο το λικνο στο σαλονι και την κουνια στο υπνοδωματιο (καθοτι ζουμε σε μεζονετα)..αλλα στο λικνο σκεφτομαι να βαλω σελτεδακι..ποσο πια να φυγουν τα τσισακια απο την πανα? Κοντα στο στοματακι (για γουλιες) θα βαζω απο τα μικρα πανακια τα βαμβακερα, νομιζω λαβετες τα λενε, αν δεν κανω λαθος...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχετε προβλημα με τη σελιδα;προσπαθω να μπω και μου βγαζει πολλα παραθυρα και με χ δεν εξαφανιζονται οταν παταω νεες δημοσιευσεις δεν με αφηνει..και τωρα που σας γραφω ειναι επειδη μπηκα στο ιστορικο που ειχα γραψει εδω και με αφησε

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Κοριτσια εχετε προβλημα με τη σελιδα;προσπαθω να μπω και μου βγαζει πολλα παραθυρα και με χ δεν εξαφανιζονται οταν παταω νεες δημοσιευσεις δεν με αφηνει..και τωρα που σας γραφω ειναι επειδη μπηκα στο ιστορικο που ειχα γραψει εδω και με αφησε

Καλημέρα! Εγώ όχι, μπαίνω κανονικά στην σελίδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...