Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Στείλτε την θετική σας ενέργεια


Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Δεν παίρνω κανένα φάρμακο και αυτά τα τεστ παίρνω πάντα.. Πρόσφατα μία κοπέλα από εδώ είπε οτι τα τελευταία συγκεκριμένα τεστ που αγόρασε έχουν ήδη μία αχνή γραμμή με το που το ανοίγεις αλλά το τσεκαρα πάρα πολύ καλά όταν τα άνοιξα..το θέμα είναι οτι το σημερινό είναι πιο έντονο από το χθεσινό... Ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω.. στεναχωρέθηκα τόσο πολύ..

Βρε μηπως εκανε λαθος το μικροβιολογικο;μου κανει εντυπωση γιατι βγαινει ξεκαθαρη γραμμη.αν ειναι το predictor early δεν ειχα ποτε προβλημα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Jamie είπε:

Βρε μηπως εκανε λαθος το μικροβιολογικο;μου κανει εντυπωση γιατι βγαινει ξεκαθαρη γραμμη.αν ειναι το predictor early δεν ειχα ποτε προβλημα..

Το predictor early είναι..αχ δεν ξέρω ειλικρινά και σ αυτό το μικροβιολογικό πηγαίνω πάντα δεν είχα ποτέ θέμα..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Το predictor early είναι..αχ δεν ξέρω ειλικρινά και σ αυτό το μικροβιολογικό πηγαίνω πάντα δεν είχα ποτέ θέμα..

Εγω θα δοκιμαζα και με αλλη μαρκα εκτος clearblue και αν συνεχιζει εε τοτε κατι εχει κανει λαθος τονεργαστηριο.δοκιμασε self clear αε κανενα 2 μερο

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Jamie είπε:

Εγω θα δοκιμαζα και με αλλη μαρκα εκτος clearblue και αν συνεχιζει εε τοτε κατι εχει κανει λαθος τονεργαστηριο.δοκιμασε self clear αε κανενα 2 μερο

Επειδή ο μικροβιολόγος είναι γνωστός του έστειλα μήνυμα και το ξαναδουλεψαν αλλά δυστυχώς βγήκε πάλι το ίδιο αποτέλεσμα..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Μόλις πήρα μία αρνητικοτατη χοριακη.. θα τρελαθώ όμως..Για την παλινδρομη στείλαμε το εμβρυακι για καρυότυπο και ήταν ένα υγιέστατο κοριτσάκι.. Εγώ έπαιρνα προληπτικά salospir και utrogestan δηλαδή ήμουν καλυμμένη για όλα..

Έβαλα φωτογραφία προφίλ το σημερινό τεστ..

Όσο δεν έχεις περίοδο μπορείς να ελπίζεις  :-)

Μπορει το σαλοσπιρ να μην καλύπτει τη δική σου περίπτωση...Αν λέω αν έχεις κάτι..μπορεί να χρειάζεσαι ενέσεις.. μπορεί και τίποτα...εγώ πλέον κόβω το σαλοσπιρ κ ξεκινάω ένεση που είμαι 20η εβδομάδα...αλλά έχω πάει σε αιματολογο... Εύχομαι καλή τύχη ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Επειδή ο μικροβιολόγος είναι γνωστός του έστειλα μήνυμα και το ξαναδουλεψαν αλλά δυστυχώς βγήκε πάλι το ίδιο αποτέλεσμα..

Εαν δεν αδιαθετησεις επανελαβε την χοριακη εμενα το τεστ μου φαινεται πεντακαθαρα θετικο!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, WomensPower είπε:

Όσο δεν έχεις περίοδο μπορείς να ελπίζεις  :-)

Μπορει το σαλοσπιρ να μην καλύπτει τη δική σου περίπτωση...Αν λέω αν έχεις κάτι..μπορεί να χρειάζεσαι ενέσεις.. μπορεί και τίποτα...εγώ πλέον κόβω το σαλοσπιρ κ ξεκινάω ένεση που είμαι 20η εβδομάδα...αλλά έχω πάει σε αιματολογο... Εύχομαι καλή τύχη ❤️

Η αλήθεια είναι οτι ακόμα ελπίζω... περίοδος πουθενά!!Θα πάω σε αιματολογο καλού κακού να δούμε μήπως έχω τίποτα. Σ ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου κορίτσι μου και με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!!

2 ώρες πρίν, Jamie είπε:

Εαν δεν αδιαθετησεις επανελαβε την χοριακη εμενα το τεστ μου φαινεται πεντακαθαρα θετικο!

Μα είναι πεντακάθαρο γι αυτό τρελαίνομαι!!Αν δεν έρθει περίοδος μέχρι την Δευτέρα θα ξανακάνω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

είναι πεντακάθαρο γι αυτό τρελαίνομαι!!Αν δεν έρθει περίοδος μέχρι την Δευτέρα θα ξανακάνω

Είναι η γραμμή εξάτμισης σε πολλά τεστ φαινετε πιο έντονη από ότι θα έπρεπε κ μπερδευει αλλα αν παρατηρήσεις γκρριζιζει παρα ροζιζει.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

Είναι η γραμμή εξάτμισης σε πολλά τεστ φαινετε πιο έντονη από ότι θα έπρεπε κ μπερδευει αλλα αν παρατηρήσεις γκρριζιζει παρα ροζιζει.  

Μπορεί.. απλά μου έκανε εντύπωση πρώτον γιατί το προηγούμενο από αυτό ήταν πιο αχνό και αυτό μετά μία μέρα πιο έντονο..και η γραμμή βγήκε στα δύο λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Μπορεί.. απλά μου έκανε εντύπωση πρώτον γιατί το προηγούμενο από αυτό ήταν πιο αχνό και αυτό μετά μία μέρα πιο έντονο..και η γραμμή βγήκε στα δύο λεπτά.

Στην γραμμή εξάτμισης παιζει ρόλο η ποσότητα από ουρα που πάει πάνω. Αν μουλιάσει λιγο παραπάνω φαινετε πιο έντονη.  Είναι κ οι παρτίδες τέτοιες 

Πάντως γενικά μετα απο απόθεση μπορει κ ο κύκλος να αλλάξει λίγο.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...