Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν να σας πω για τα μόριά μου!

Ετήσιο δηλωθέν εισόδημα 8.200, με ένα παιδί άρα 25,40 μόρια

Συμμετοχή σε πρόγραμμα ΝΘΕ 40 μόρια

Πλήρης απασχ'οληση αορίστου χρόνου 35 μόρια

Σύνολο 100,4 μόρια.

Δεν παίζει ρόλο πάντα το εισόδημα ωστε να αυξηγθούν τα μοριάσου

Εγώ γιατί νόμιζα ότι ή είσαι πλήρη απασχόληση δηλαδή 35 μόρια ή είσαι σε πρόγραμμα ΝΘΕ δηλαδή 40 μόρια;:roll:

Μάλλον κάτι έχω καταλάβει λάθος....αλλά έχει δίκιο η στέλλα, ας μη ξεκινήσουμε και με τα μόρια, ήδη είμαστε οφφ σε αυτό το θέμα, ας μη το μπερδέψουμε περισσότερο...

Καλή επιτυχία σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

γινεται να μετρανε κ τα δυο αυτα ταυτοχρονα? δηλ και συμμετοχή σε πρόγραμμα ΝΘΕ και πλήρης απασχοληση αορίστου χρόνου? δε μετρασ μονο ενα απο τα 2? περσι παντως δεν υπηρχε σαν ξεχωριστη κατηγορια η συμμετοχη σε προγραμμα γιαυτο αναρωτιεμαι. μηπως αλλαξαν τα μορια γιαυτο τα διαχωρισανε και απλα πρεπει να συμπληρωσεις ενα απο τα 2?

κι εγω παντως η το ενα η το αλο νομιζω σε καθε κατηγορια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να σας πω για τα μόριά μου!

Ετήσιο δηλωθέν εισόδημα 8.200, με ένα παιδί άρα 25,40 μόρια

Συμμετοχή σε πρόγραμμα ΝΘΕ 40 μόρια

Πλήρης απασχ'οληση αορίστου χρόνου 35 μόρια

Σύνολο 100,4 μόρια.

Δεν παίζει ρόλο πάντα το εισόδημα ωστε να αυξηγθούν τα μοριάσου

αυτο με την πληρη απασχοληση και τα προγραμματα ΝΘΕ δεν το εχω διαβασει καθολου αλλα εχω την εντυπωση οτι μονο για ενα απο τα δυο πιανεσαι. δεν ξερω.... θα φανει στα μορια που θα σου δωσουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο με την πληρη απασχοληση και τα προγραμματα ΝΘΕ δεν το εχω διαβασει καθολου αλλα εχω την εντυπωση οτι μονο για ενα απο τα δυο πιανεσαι. δεν ξερω.... θα φανει στα μορια που θα σου δωσουν...

Το κοιταξα. οντως παιρνεις παραπανω μορια λογω προγραμματος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα βλακειες λεω ... με εχει βαρεσει η ζεστη...

vall24 μονο για ενα απο τα δυο θα πιαστεις. ο πινακας της σελιδας 14 με μπερδεψε

β) Η κατάσταση απασχόλησης, η εργασιακή σχέση και το είδος απασχόλησης. Για εργαζόμενες γυναίκες:+35 μόρια, για αυτοαπασχολούμενες: +35 μόρια, για σύμβαση εργασίας μερικής απασχόλησης: +45 μόρια, για σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου :+40 μόρια.

γ) Η ανεργία από τον Ο.Α.Ε.Δ. με δελτίο ανεργίας σε ισχύ: +10 μόρια, άνεργες που λαμβάνουν τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. : +20 μόρια.

μετα λεει για οικογενειακη κατασταση .....

στα κριτηρια επιλογης και μοριοδοτησης δεν υπολογιζει ΝΘΕ....

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε κορίτσια...μόνο το ένα από τα δύο....δε γίνεται και τα δύο. Αν είσαι σε πρόγραμμα ΝΘΕ δεν είσαι εργαζόμενη αορίστου χρόνου.

Απλά στον πίνακα έχει ξεχωριστή κατηγορία για αυτά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πηρε τηλ μια φιλη μου και ειπσν το βραδυ θα τα αναρτησουν οποτε παμε για ξεκουραση

καλα το περιμενα..... εγω το Σαββατο θα στειλω τα χαρτια μου.

θα εχουν πηξει εκει στην ΕΕΤΑΑ...

παντως εγω για απογευματακι το βλεπω. ισως να λενε και πιο αργα οτι θα βγουν για να μην μπουμε ολες μαζι

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε κορίτσια...μόνο το ένα από τα δύο....δε γίνεται και τα δύο. Αν είσαι σε πρόγραμμα ΝΘΕ δεν είσαι εργαζόμενη αορίστου χρόνου.

Απλά στον πίνακα έχει ξεχωριστή κατηγορία για αυτά....

εγω που πηγα και κοιταξα μονο τον πινακα με μπερδεψε και λεω ετσι θα ειναι..... αλλα πιο πανω στον τροπο μοριοδοτησης δεν το αναφερει σαν επιπλεον μορια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...