Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

ΔΕΝ χρειαζεται να σου πω οτι εχω να κοιμηθω απο το σαββατο!!!!!παλι καλα που εχω τετοιες φιλεςςςςς...και τα χαρτια μου εφτιαξαν και τα ΠΑΝΤΑ!αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι εκαναν τετοια λαλακια.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koρίτσια καλησπέρα!

Τηλεφώνησα στον παιδικό σταθμό που πήραν το γιό μου και μου είπε η κοπέλα που τον έχει οτι οι λίστες θα αλλάξουν προς το καλύτερο...θα πάρουν και τα υπόλοιπα παιδάκια...στο δικό μας απο 51 πήραν τελικά μόνο 10 παιδάκια...μου είπε οτι αυτό θα αλλάξει και θα βάλουν και αλλά παιδάκια...λογικά κάτι θα ξέρει παραπάνω...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια καλησπέρα!

Τηλεφώνησα στον παιδικό σταθμό που πήραν το γιό μου και μου είπε η κοπέλα που τον έχει οτι οι λίστες θα αλλάξουν προς το καλύτερο...θα πάρουν και τα υπόλοιπα παιδάκια...στο δικό μας απο 51 πήραν τελικά μόνο 10 παιδάκια...μου είπε οτι αυτό θα αλλάξει και θα βάλουν και αλλά παιδάκια...λογικά κάτι θα ξέρει παραπάνω...

μακάρι κούκλα μου να είναι όπως τα λες,

αλλά να υπενθυμίσω ότι στους δημοτικούς σταθμούς τρέχουν παράλληλα και οι κανονικές αιτήσεις, μήπως κάποιοι διευθυντές εννοούν αυτό, ότι δηλαδή θα πάρουν μεν παιδιά όχι όμως με το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

μακάρι κούκλα μου να είναι όπως τα λες,

αλλά να υπενθυμίσω ότι στους δημοτικούς σταθμούς τρέχουν παράλληλα και οι κανονικές αιτήσεις, μήπως κάποιοι διευθυντές εννοούν αυτό, ότι δηλαδή θα πάρουν μεν παιδιά όχι όμως με το πρόγραμμα

Οχι μιλάγαμε μόνο για τον ΕΣΠΑ και μου είπε καθαρά για τις λίστες...την ρώτησα συγκεκριμένα...εμείς με τον ΕΣΠΑ μπήκαμε...μάλιστα μου είπε πως οι λίστες θα του τις στείλουν απο τις 3/9...αυτό μου είπε και σας το μεταφέρω...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ στον δήμο, και την ρώτησα πότε θα βγάλει ο δήμος τα αποτελέσματα για τους δημότες (δεν έχουν βγει ακόμα σε εμάς), με ενημέρωσε πως όλα είναι στον αέρα, και περιμένουν απάντηση επίσημη από έσπα.Γενικότερα επικρατεί ένα χάος, επιπλέον με ρώτησε αν γνωρίζω εγώ κάτι για να την ενημερώσω. Α! καλά! Ο ένας τον άλλον ρωτάει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μακάρι κούκλα μου να είναι όπως τα λες,

αλλά να υπενθυμίσω ότι στους δημοτικούς σταθμούς τρέχουν παράλληλα και οι κανονικές αιτήσεις, μήπως κάποιοι διευθυντές εννοούν αυτό, ότι δηλαδή θα πάρουν μεν παιδιά όχι όμως με το πρόγραμμα

Για ιδιωτικό σταθμό μιλάω αλλά αν έχει δίκιο θα αλλάξουν και για τους δημόσιους...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ στον δήμο, και την ρώτησα πότε θα βγάλει ο δήμος τα αποτελέσματα για τους δημότες (δεν έχουν βγει ακόμα σε εμάς), με ενημέρωσε πως όλα είναι στον αέρα, και περιμένουν απάντηση επίσημη από έσπα.Γενικότερα επικρατεί ένα χάος, επιπλέον με ρώτησε αν γνωρίζω εγώ κάτι για να την ενημερώσω. Α! καλά! Ο ένας τον άλλον ρωτάει!!

αυτό έιναι κωμικοτραγικό!!!δηλαδή από τη μια κόψαν 50% των θέσεων στο ΕΣΠΑ, και από την άλλη οι δήμοι να μην μοιράζουν τις θέσεις που έχουν ,

άντε βρες άκρη!!!!

αλίμονο σε εμάς και τα παιδιά μας

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια εχω μια μεγαλη απορια :

λοιπον πχ ειμαι επιλαχον στον χ παιδικο με 41 μορια και μια φιλη σε αλλον παιδικο στον ψ με 47 μορια ( πρωτη επιλαχον στον νομο) .. στον παιδικο τον χ φευγει ενα παιδακι λογω του οτι θελει να παει προνηπια ποιο παιδακι θα παρουν το δικο μου που ειναι επιλαχον σ αυτον τον παιδικο που εφυγε το παιδακι αλλα εχω 41 μορια ή θα ειδοποιησουν τον ψ παιδικο οτι ελευθεροθηκε θεση και θα παρουν σε εκεινον τον παιδικο παιδακι μιας κ η μαμα του ηταν πρωτη επιλαχουσα στον νομο?

ε για πειτε μου παρακαλω πολυ...

ελπιζω βεβαια να σας εξηγησα σωστα το σκεπτικο μου

Link to comment
Share on other sites

μιληαα με τον ιδιωτικο σταθμο της πρωτης μας επιλογης και δεν ξερουν ΤΙΠΟΤΑ δεν εχουν καμια ανα κοινωση απο πουθενα...ουτε απο δημο ουτε καν απο τον συλογο τους!!!!αυτα που λενε οι αλλοι ειναι μπουρδες!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρε κοριτσια εχω μια μεγαλη απορια :

λοιπον πχ ειμαι επιλαχον στον χ παιδικο με 41 μορια και μια φιλη σε αλλον παιδικο στον ψ με 47 μορια ( πρωτη επιλαχον στον νομο) .. στον παιδικο τον χ φευγει ενα παιδακι λογω του οτι θελει να παει προνηπια ποιο παιδακι θα παρουν το δικο μου που ειναι επιλαχον σ αυτον τον παιδικο που εφυγε το παιδακι αλλα εχω 41 μορια ή θα ειδοποιησουν τον ψ παιδικο οτι ελευθεροθηκε θεση και θα παρουν σε εκεινον τον παιδικο παιδακι μιας κ η μαμα του ηταν πρωτη επιλαχουσα στον νομο?

ε για πειτε μου παρακαλω πολυ...

ελπιζω βεβαια να σας εξηγησα σωστα το σκεπτικο μου

protos pai aftos me ta perisotera moria,,,,kai as exi defteri triti epilogi tin dikia sou proti epilogi

Link to comment
Share on other sites

υύ

Για μένα το πιο σοβαρό (το έχω ξαναγράψει και χθες) είναι ότι ο αριθμός των προσφερόμενων θέσεων της κάθε δομής αποτέλεσε κριτήριο για την επιλογή των σταθμών στις αιτήσεις!!!

Στην κάθε αίτηση , η σειρά προτεραιότητας που δηλώθηκαν οι σταθμοί ήταν ανάλογη ΚΑΙ των προσφερόμενων θέσεων, διαφορετικά το θέμα είναι εντελώς Τζόκερ...

Εκεί πρέπει να στηρίξουμε οποιαδήποτε ένσταση-διαμαρτυρία.

ο

κο

Αυτο ακριβως κάναμε ολες προσπαθούσαμε να επιλέγουμε έξυπνα υποτίθεται και τώρα ? Κάτι πρέπει να κάνουμε οντως να ακουστέι αυτή η αδικία που έγινε και όχι να κουκουλωθεί ενόψει 15Αυγουστου:evil:

Link to comment
Share on other sites

οσες τις αθηνας ας προσελθουν στο αντιστοιχο θρεντ της αθηνας και αναλογες κινησεις ας γινουν και απο αλλους νομους,,,,ακομη και 2 να ειστε εγγεγραμμενες και εχετε 6 φιλες εκτος φορουμ για να γινει μια συγκροτημενη κινηση πανελλαδικη,,,,,(πω πω μα τι λεω σημεραααααααααααααααααα)

Link to comment
Share on other sites

υύο

κο

Αυτο ακριβως κάναμε ολες προσπαθούσαμε να επιλέγουμε έξυπνα υποτίθεται και τώρα ? Κάτι πρέπει να κάνουμε οντως να ακουστέι αυτή η αδικία που έγινε και όχι να κουκουλωθεί ενόψει 15Αυγουστου:evil:

οτι επιλογη και να εκανες θα ησουν εκτος γτ δεν συγκεντρωσες τα απαιτουμενα μορια του νομου σου για να εισαι στους ωφελουμενους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...