Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

μασ πειραν και εμας στην επολογη μασ και τα δυο παιδακια μου εχω αγωνια για τον μικρο μου πρωτη χρονια .... θα τουσ απει κ ο συζηγοσ για προσαρμογη ουφφφφφφφφ εχω μεγαλη αγωνια για το μικρο μου συνχαρητηρια σε ολλες σασ ...


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επισης μου ειπε οτι αν καποιος δεν θελει σχολικο κατα του ς χειμερινους παραδειγμα μηνες δεν την ενδιαφερει γιατι ειτε θες ενα μηνα σχολικο ειτε 11 θα πληρωσεις ολο το ποσο!!!!!και μαλιστα θα το κανει σε 3 δοσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

οχι ειπε οτι καλυπτει αλλα εχουν δικαιωμα να κανουν μια λιστα κατι τετοια κουλα ελεγε....εγω πηγα να κανω παζαρια με το σχολικο!!!!(χιχιχιχι)αλλωστε η προκυρηξη ελεγε για 100 ευρω την γραφικη υλη......

Γιατί έχω την εντύπωση πως λέγαμε ότι μόνο λίστα έχουν δικαίωμα να μας δώσουν και ότι να μας ζητάνε λεφτά είναι παράνομο.

Το γράφει η προκήρυξη για τα 100 ευρώ;

Θα κάτσω να το δω, μην πάω και μου ζητήσουν λεφτά και εγώ τους πω, πως δεν έχουν δικαίωμα.

Θα το ψάξω και σε αυτό το θέμα... το συζητήσατε και πριν λίγο καιρό...

Link to comment
Share on other sites

γιασεμακι μαλλον δεν καταλαβες τι ρωτησα...

δεν μιλαω για πρωτη ή δευτερη κτλ... μιλαω για θεση που ελευθερωνεται σε εναν παιδικο αλλα η πρωτη επιλαχουσα του νομου εχει δηλωση αλλον παιδικο... ποια θεση θα καλυφθει αυτου του παιδικου που αδειασε ή του παιδικου που η μητερα ειναι πρωτη επιλαχων του ΝΟΜΟΥ???

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

βασικα με τη λογικη θα παρουνε την πρωτη που εχει τα περισσοτερα μορια αλλα ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΞΕΙ το συγκεκριμενο σταθμο ,,,δε μπορουν εμενα σα πρωτη επιλαχουσα πχ να με στειλουν στη γλυφαδα και ας εχω περισσοτερα μορια ενω εχω δηλωσει σταθμους στα σπατα ,,,,,οποτε θα πανε στη πρωτη που εχει δηλωσει αυτο το σταθμο μεσα στις επιλογες της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ασχετο πως βλεπω απ ευθειας τις απαντησεις σας οταν ειμαι μεσα στο θεμα ? χωρις να χρειαζεται να πηγαινω πισω στην προηγουμενη σελιδα κ μετα στην τελευταια?

εγω κανω ανανεωση και αμα εχει νεα απαντηση φαινεται κατω εχει και ενα σχολιο με μπλε πανω που λεει κατι του τυπου μεταφορα στο πρωτο μη διαβασμενο κατι τετοιο ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι ομως αυτο ειναι αδικο γιατι η επιλογη εγινε βαση μοριων αν η λιστα σταματισε στα 48,50 μορια ή επομενη που πρεπει να παει στην επιλογη της εφοσον υπαρχουν θεσεις ειναι η μητερα με 48,49 μορια και οχι η πρωτη επιλαχουσα του παιδικου με 40 μορια πχ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την εντύπωση πως λέγαμε ότι μόνο λίστα έχουν δικαίωμα να μας δώσουν και ότι να μας ζητάνε λεφτά είναι παράνομο.

Το γράφει η προκήρυξη για τα 100 ευρώ;

Θα κάτσω να το δω, μην πάω και μου ζητήσουν λεφτά και εγώ τους πω, πως δεν έχουν δικαίωμα.

Θα το ψάξω και σε αυτό το θέμα... το συζητήσατε και πριν λίγο καιρό...

Στα ανωτέρω ετήσια ανώτατα όρια δαπάνης σε Ευρώ (?) περιλαμβάνονται και οι δαπάνες για γραφική ύλη αξίας 100?.

αυτο λεει η προκυρηξη!!!!!!!!δεν δινω τπτ !!!!!!!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ομως αυτο ειναι αδικο γιατι η επιλογη εγινε βαση μοριων αν η λιστα σταματισε στα 48,50 μορια ή επομενη που πρεπει να παει στην επιλογη της εφοσον υπαρχουν θεσεις ειναι η μητερα με 48,49 μορια και οχι η πρωτη επιλαχουσα του παιδικου με 40 μορια πχ

και εγω ερχομαι και σου λεω οτι δεν εγινε βαση μοριων η επιλογη,,,,,στην αθηνα το ειπα και πιο πριν στις ωφελουμενες εχει μεχρι πχ 60 μορια,,,στις Επιλαχουσες η πρωτη ξεκιναει με 80 μορια!!!!οποτε δεν ισχυει αυτο που λες,,,,για καποιο λογο μας κοψανε ετσι με μια λογικη που κανεις δε γνωριζει,,,,ουτε προκειτε να καταλαβουμε εαν δε μας το εξηγησει κανεις πως εγινε

Link to comment
Share on other sites

Στα ανωτέρω ετήσια ανώτατα όρια δαπάνης σε Ευρώ (?) περιλαμβάνονται και οι δαπάνες για γραφική ύλη αξίας 100?.

αυτο λεει η προκυρηξη!!!!!!!!δεν δινω τπτ !!!!!!!!!!!!!

ω ναι,,,,,και το ειχα βαλει αυτο και κατι αλλα απο την προκυρηξη οτι ειναι ενημεροι και οι σταθμοι,,,,θα βρω το μυνημα να το ξανακοτσαρω,,,,:tongue:

Link to comment
Share on other sites

και εγω ερχομαι και σου λεω οτι δεν εγινε βαση μοριων η επιλογη,,,,,στην αθηνα το ειπα και πιο πριν στις ωφελουμενες εχει μεχρι πχ 60 μορια,,,στις Επιλαχουσες η πρωτη ξεκιναει με 80 μορια!!!!οποτε δεν ισχυει αυτο που λες,,,,για καποιο λογο μας κοψανε ετσι με μια λογικη που κανεις δε γνωριζει,,,,ουτε προκειτε να καταλαβουμε εαν δε μας το εξηγησει κανεις πως εγινε

Οι επιλαχούσες με υψηλά μόρια είναι συνήθως μαμάδες που έκαναν αίτηση στις κατηγορίες Α1.1 Α1.2 ,& Α1.3 που είναι γνωστό ότι δίνουν πολύ λιγότερες θέσεςι σε σχέση με την Α2 κατηγορία και τις υπόλοιπες , ή και μαμάδες που δήλωσαν μόνο 1 ή 2 σταθμούς...τσέκαρε το λίγο

Link to comment
Share on other sites

εμάς περσι δεν μασ ζήτησαν τιποτα για γραφική υλη αν και προσωποποιήθηκα να δωσω και κάναν και δωρα και τα χριστουγγενα και το πασχα και στο τελος της σχολικής χρονιάς ουτε για τις στολές δωσαμε κατι στις γιορτές ...


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

και εγω ερχομαι και σου λεω οτι δεν εγινε βαση μοριων η επιλογη,,,,,στην αθηνα το ειπα και πιο πριν στις ωφελουμενες εχει μεχρι πχ 60 μορια,,,στις Επιλαχουσες η πρωτη ξεκιναει με 80 μορια!!!!οποτε δεν ισχυει αυτο που λες,,,,για καποιο λογο μας κοψανε ετσι με μια λογικη που κανεις δε γνωριζει,,,,ουτε προκειτε να καταλαβουμε εαν δε μας το εξηγησει κανεις πως εγινε

γιασεμακιιιιιιι τα χει μπερδεψει ( με το συμπαθειο) η επιλογη εγινε μ αυτο τον τροπο που ειπαμε απλως στην επιλαχουσε βλεπεις περισσοτερα μορια λογω του ατι ειχαν σαν επιλογη σταθμο που καλυφθηκαν ολες οι θεσεις...

στανταρ ειναι ετσι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...