Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Επιδοτήσεις άλλες γενικά δεν δικαιουσε Κ εντάξει για να λέμε Κ του στραβου το δίκιο δεν τις χρειάζεσε αν ήταν να περνούν Κ όλοι επιδοτήσεις τι να πουν Κ αυτοί που δεν έχουν . 

      πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      άρα το κύησης και το λοχείας δέν έχει  εισόδημα καλα διάβασα! μωρέ το ξέρω ότι είναι όλα χ2 απλώς ειμαι λίγο ζουρλή , και μόλις είδα το 2,4 και τα νερα επαθα σοκ! μη μου δίνεις  σημασία κορίτσι μ , να πάνε ολα καλα σ εύχομαι και να μείνουν τα πιτσάκια ‘σπίτι'τους όσο περισσότερο μπορούν ! 

      και στα πληρώνει ο οαεδ;  εχω χιλιομπερδευτει 

      Ναι τους μήνες που δεν δουλεύεις σε πληρώνει ο ΟΑΕΔ . Ο εργοδότης τι να πληρώσει αφού δεν του κάνεις δουλειά.  Απλά δεν σου δίνει όλο τον μισθό που επερνες σου δίνει κάποιο ποσό 

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

κοριτσια στουσ δυο σταθμουσ τησ περιχησ μου εγινε το εξεισ 25 θεσεισ ειχαν και οι δυο στον δικο μασ εκανα ετηση μονο 13 μαμαδεσ ενω στον αλλων 150 μαμαδεσ με αποτέλεσμα πολλεσ με περισσότερα μορια απο εμενα να ειναι εκτοσ εσπα δηλ τωρα τι πρεπει αν γινει να βγαλουν εμενα και να παρουν τισ αλλεσ που εχουν περισοτερα μορια ? αν τον ειχαν δήλωση εγω θα ημουν απο εξω στάθηκα τυχερή γιατι δεν τον επελεξαν:cool::cool::cool:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιασεμακιιιιιιι τα χει μπερδεψει ( με το συμπαθειο) η επιλογη εγινε μ αυτο τον τροπο που ειπαμε απλως στην επιλαχουσε βλεπεις περισσοτερα μορια λογω του ατι ειχαν σαν επιλογη σταθμο που καλυφθηκαν ολες οι θεσεις...

στανταρ ειναι ετσι...

ακριβοσ ετσι εγινε τουλαχιστον στην δικη μασ περιοχη το τσεκαρα 100 φορεσ εγω περασα ,ε 26 μορια κ μηναν απο εξω με 80 τι φταιω εγω ?

:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ τώρα οτι έγινε ,έγινε μακάρι να πάρουν τελικά οσα παιδία έχει δώσει ο κάθε σταθμός και να μπορέσουν να καλυφθούν ολες οι μαμάδες και οσο και να το συζητάμε εμείς τελικά τιποτα δεν αλλάζει.:(

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα... δεν ειπα να βγαλουν εσενα και να βαλουν καποια με περισσοτερα μορια που εκανε "ατυχη" επιλογη...

ειπα κ εγω τωρα τι λεει ? αααααα ειμαστε και δυο ανεργοι στο σπιτι μην με λεσ τετοια να πληρωσω για τον μεγαλο το μικρο το κραταω και σπιτι αλα ο μεγαλοσ θα παει νηπιο


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ok,,,diladi lete oti,,,,,eipane bazo ena plafon stiw a1 kai α2 επιλογες μεχρι τοσα μορια και στη Β1 πλαφον τοσα μορια???(Β1 ειμαστε οι παιδικοι απο δυομιση σωστα???) γιατι και παλι κουλοοοοοοοοοοοοοο ειναιιιιιιιιιιιι αμα εγινε ετσσιιιιιιιιιιι

εγω θεωρω οτι ειπανε μεχρι ποσες θεσεις καλυπτουν τα 125 μιρια που εχουμε ,,,,,,και αναλογα με το πινακακι που κοιταγα στο εσπα που δινουνε για αναπτυξη σε καθε νομο καπως ετσι βγαλανε τις θεσεις,,,για αυτο εχουμε το φαινομενο να μπαινουν μαναδες με 18 μορια σε ενα νομο και αλλου να μενουν με πολλα μορια εξω,,,εγω νομιζω οτι το πηγανε με θεσεις και αμα κοιταξετε στο εσπα,gr θα δειτε οτι εχει ενα πινακακι καπου που παει η χρηματοδοτησει σε ποιους νομους εστιαζουνε περισσοτερο,,,,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κοριτσια οι θεσεισ σε καθε νομο ηταν προκαθορησμενεσ πριν κανουμε τα χαρτια μασ εμεισ αλαξε κατι και δεν το καταλαβα ? εγω ηξερα πριν καταθεσω τα χαρτια οτι φετοσ θα ειναι 25 οι θεσεισ στον σταθμο ... ... προσωπικα ακομη και αν πληρωνα στον συγκεκριμενο σταθμο θα πηγενα τον γιο μου ειμαι πολυ ευχαριστημενη


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια οι θεσεισ σε καθε νομο ηταν προκαθορησμενεσ πριν κανουμε τα χαρτια μασ εμεισ αλαξε κατι και δεν το καταλαβα ? εγω ηξερα πριν καταθεσω τα χαρτια οτι φετοσ θα ειναι 25 οι θεσεισ στον σταθμο ... ... προσωπικα ακομη και αν πληρωνα στον συγκεκριμενο σταθμο θα πηγενα τον γιο μου ειμαι πολυ ευχαριστημενη

Μα βρε μαμαλευτεράκι γιαυτό έγινε χαμός και τοσή κουβέντα γιατι ποιο πολλές θέσεις διατέθηκαν απο τις δομές και τελικά δεν δόθηκαν απο την εεταα.Οπότε μείναμε πολλές παραπάνω έξω ,εχω πολλές γνωστές μου με 50φευγα μόρια που έμειναν οπως και εγω.:|

Link to comment
Share on other sites

Ανοίχτηκε κανένα θρεντ για δράση των μητέρων εκ Θεσσαλονίκης?

Λοιπόν, από ΕΕΤΑΑ από Θεσσαλονίκη δυστυχώς δεν έχουν ιδέα για τπτ. Πήγα από εκεί. Ούτε για τα κριτήρια με τα οποία κόπηκαν οι θέσεις ούτε τπτ. Το 60 μόρια πλαφόν δεν πρέπει να ισχύει, γιατί Θεσσαλονίκη μπήκαν και μανούλες με 45 μόρια πχ.

Οι δήμο και οι ΔΟΑΠΠΗ τρέχουν και δε φτάνουν. Προσπαθούν να αλλάξουν την κατάσταση και να κερδίσουν περισσότερες θέσεις.

Σκεφτείτε ότι υπάρχει στο δήμο Συκεών δημοτικός σταθμός στο πρόγραμμα που δίνει 50 θέσεις, και το πρόγραμμα του δίνει 1 παιδάκι.:shock:

Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι θα αναγκαστούν από τις πιέσεις να βάλουν κι άλλες θέσεις, ίσως όχι όλες.

Υπάρχει καμμία που να πήγε στην Αθήνα στην ΕΕΤΑΑ και να ενημερώθηκε περαιτέρω?


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...