Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 51 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

Ερωτήσεις για το νέο λογισμικό & τις αναβαθμίσεις ! 2022-2023


CoffeeMaker

Recommended Posts

14 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Και θέλω να σου στείλω μήνυμα και δεν ξέρω πώς.... 

Καλημέρα.. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ κορίτσια.. Δεν εμφανίζονται που θέμα τα μηνύματα μου.. Βρήκατε κάποια άκρη? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , gigi 72 είπε:

Καλημέρα.. Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ κορίτσια.. Δεν εμφανίζονται που θέμα τα μηνύματα μου.. Βρήκατε κάποια άκρη? 

Πήγαινε τέρμα κάτω στη σελίδα , εκεί που γράφει χρωμα πατάς επάνω κ επιλέγεις IPs default! Τέρμα πάνω δεξιά θα βρεις μηνύματα κ ειδοποιήσεις !

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας

έχει γίνει η αλλαγή για όλα τα μέλη, 

θα θέλαμε να μας ενημερώσετε ξανά εδώ αν βλέπετε ακόμα κάτι να λείπει αυτή τη στιγμή ! 

 


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

image.png.469f5ba779fa2310697ffbe5a0f5abbd.png

 

Αυτή τη στιγμή αυτό είναι το χρώμα που είναι προεπιλεγμένο, 

όσες αλλάξατε το χρώμα για να έχετε τις ειδοποιήσεις σας, 

στην περίπτωσh που δεν άλλαξε αυτόματα, θα χρειαστεί να το γυρίσετε στο parentscafe 4.7 


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ευχαριστούμε!  Είναι κάτι που έχουμε προωθήσει προς επίλυση και θα διορθωθεί σύντομα! 

  • Ευχαριστώ 1

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ανοίγω νέο θέμα με σκοπό να το δει ο διαχειριστής και να μου απαντήσει. Εδώ και μερικές μέρες δεν έχω πρόσβαση στα προσωπικά μου μηνύματα. Προφανώς έχουν απενεργοποιηθεί. Μπορείτε να μου εξηγήσετε για ποιο λόγο συνέβη αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που καταχραζομαι το θέμα σου αλλά θέλω να πω και εγώ στην διαχείριση ότι αυτή η τόσο υπερβολική προβολή διαφημίσεων, είναι πολύ κουραστικό και πραγματικά έχω αρχίσει να δυσανασχετω με το φόρουμ και να μπαίνω λιγότερο λόγω αυτού. 

Επίσης γιατί βγάλατε το μπλε θέμα? Το ροζ δεν είναι ευχάριστο για όλους 

Link to comment
Share on other sites

On 28/12/2022 at 1:16 ΜΜ, CoffeeMaker είπε:

Γειά σας

έχει γίνει η αλλαγή για όλα τα μέλη, 

θα θέλαμε να μας ενημερώσετε ξανά εδώ αν βλέπετε ακόμα κάτι να λείπει αυτή τη στιγμή ! 

 

Καλημέρα,

Βλέπω τις ειδοποιήσεις μου, αλλά όχι τα μηνύματα. Κι επίσης η επιλογή χρώμα στο κάτω μέρος της σελίδας σε εμένα δεν υπάρχει. Μπαίνω από υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας 

η επιλογή χρώμα δεν είναι πια διαθέσιμη καθώς υπήρχε κάποιο διάστημα ως επιλογή για να μπορέσουν τα μέλη να συνδεθούν με κάποιο τρόπο μέχρι την επισκευή του προβλήματος (δεν είχε φυσικά να κάνει μόνο με το χρώμα).

Εάν δεν βλέπετε τα μηνύματά σας, το νέο λογισμικό έχει σύστημα που κλειδώνει τα μηνύματα όταν υπάρχουν κάποιες προυποθέσεις ή λέξεις κλειδιά, για την προστασία των μελών από spam ή επιθετικές δημοσιεύσεις. Θα σας στείλουμε μήνυμα στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο μετά από τεχνικό έλεγχο που θα κάνουμε.       


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Rainbow2023 είπε:

Συγγνώμη που καταχραζομαι το θέμα σου αλλά θέλω να πω και εγώ στην διαχείριση ότι αυτή η τόσο υπερβολική προβολή διαφημίσεων, είναι πολύ κουραστικό και πραγματικά έχω αρχίσει να δυσανασχετω με το φόρουμ και να μπαίνω λιγότερο λόγω αυτού. 

Επίσης γιατί βγάλατε το μπλε θέμα? Το ροζ δεν είναι ευχάριστο για όλους 

Γειά σας απαντήσαμε στο θέμα χρώμα πιο πάνω. Δεν είναι δύσκολο όμως να υπάρξει δυνατότητα επιλογης αλλου χρώματος, θα το δρομολογήσουμε για το μέλλον ώστε να υπάρχει κάτι πιο ουδέτερο. Απλά το συγκεκριμένο είχε μείνει  επειδή ήταν το default theme του λογισμικού και κάποιες επισκευές που χρειάστηκε να γίνουν στο μωβ θέμα/χρώμα χρειάστηκαν περισσότερες ημέρες για να διορθωθούν. 

 Να σημειώσουμε ότι τώρα πριν κάποιες εβδομάδες έγινε και δεύτερη αναβάθμιση του λογισμικού μετά την αλλαγή του server πριν κάποιες εβδομάδες, δεν έγινε μόνο τον Δεκέμβριο, οπότε είναι διαφορες αλλαγές που γίνονται αυτό το διάστημα.

Για το κομμάτι των διαφημίσεων σας καταλαβαίνουμε, θα υπάρξει μια ανακοίνωση τις επόμενες ημέρες. 

Δυστυχώς η αξία των διαφημίσεων είναι τόσο χαμηλή που δεν είναι πια εφικτή η συντήρηση της σελίδας με  αυτές όπως γινόταν παλαιότερα.  Για την συντήρηση και ύπαρξη του φόρουμ είναι απαραίτητο να καλύπτονται κάποια έξοδα, οπότε μέχρι να βρεθεί ουδέτερος χρηματοδότης sponsor  (έτσι ώστε να μην επηρεάζεται το περιεχόμενο των συζητήσεων) προσπαθούμε να αναζητήσουμε διάφορους τρόπους.  Θα χαρούμε να ακούσουμε γνώμες και  feedback  στο νέο θέμα που θα δημιουργήσουμε για αυτό το σκοπό.


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

  • CoffeeMaker changed the title to Ερωτήσεις για το νέο λογισμικό & τις αναβαθμίσεις ! 2022-2023

 Γειά σας, το θέμα με την βάση δεδομένων που υπάρχει αυτές τις ημέρες θα διορθωθεί σύντομα, συμβαίνει εξαιτίας του ότι απαιτείται μια εξειδικευμένη μετατροπή στην βάση η οποία μπορεί να γίνει μόνο από συγκεκριμενο τεχνικό, οπότε μόλις το αναλάβει θα διορθωθεί, μέχρι τότε απαιτείται επανεκκίνηση του mysql server για να διορθώνεται. Το συγκεκριμένο πρόβλημα αφορά την λανθασμένη σειρά καταγραφής των δεδομένων με αποτέλεσμα το να μην μένει ελεύθερος χώρος στον δίσκο όπου καταγράφονται τα προσωρινά αρχεία του server, έτσι γεμίζει και δεν είναι δυνατή η λειτουργία του λογισμικού στο σύνολό του. Κάτι τέτοιο συναντούν οι χρήστες όταν έχει γεμίσει για παράδειγμα η μνήμη του κινητού και δεν είναι εφικτή η λήψη φωτογραφιών.  Μόνο που στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει γεμίσει μνημη, απλά χρησιμοποιείται με λάθος τρόπο  έχοντας αυτό το αποτέλεσμα.  Το συνολικό θέμα αφορά την πρόσφατη μεταφορά σε άλλο περιβάλλον server με νέο λογισμικό, οπότε οι συμβατότητες είναι διαφορετικές εξαιτίας και του εκσυγχρονισμού του λογισμικού/αυξημένων απαιτήσεων στον τρόπο χρήσης του server, οπότε απαιτείται μια σειρά προσαρμογών που εμφανίζονται αναγκαστικά μετά από τέτοιες αλλαγές.

ευχαριστουμε εκ των προτέρων για την κατανόησή σας!


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα σας ,αυτό το σαιτ δεν υπάρχει σαν εφαρμογή που την κατεβάζουμε στο κινητό έτσι? Εννοώ θα πρέπει να μπαίνουμε στο  google και να γράφουμε το ονομα του σαΐτ για να μπαίνουμε μόνο??

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...