Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μία Νέα Αρχή...στην Αυστραλία;;;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω δεν ειχα αλλα ξερω ανθρωπους που ελαβαν αρνητικες εδω και μερες.... γι'αυτο ελπιζω οτι ισως τις θετικες δεν τις εχουν στειλει ακομα....

Τωρα βεβαια μπορει οι ανθρωποι να το κανουν με αλλο συστημα (πχ αλφαβητικα) κι εγω να κανω απλως πανηγυρια με το μυαλο μου...

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ελπιζω πως μεχρι και αυριο κατι θα γινει.....:-(:sad:αδικα ε???αλλα mail θα λαβουμε αρνητικο θετικο....κατι θα ειναι.......ουφ......ελεγα μηπως!!!ακουσα πως εχουνε δηλωσει περιπου 10.000 ατομα.....και εγω δν ξερω τι πρεπει να εισαι για να σε καλεσουν!!!μαλλον πολλα πτυχια....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βασικά έχουμε ακόμα ελπίδες γιατι δεν μας έχουν απαντησει ούτε αρνητικά....Μέσα το επιβεβαιωτικό e-mail που μας στείλαν αν το διαβάσατε έλεγε ότι ενημερώνονται ΟΛΟΙ και όσοι θα φάνε πόρτα και όσοι θα πάρουν την πολυπόθητη πρόσκληση...Οπότε αναμένουμε ακόμα!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

παιδια τιποτα ακομα και ειναι Οκτωβρης... :-( Εσεις;;

Ηερω ομως και ανθρωπους που σιγουρα θα τους καλεσουν και δεν εχω λαβει ακομα τιποτα... ας ελπιζουμε λοιπον...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για όποιον ενδιαφέρεται, σ' ένα ραδιόφωνο της Θεσσαλονίκης http://www.rthess.gr/ αύριο 4/10, το πρωί κατά τις 10 νομίζω θα κάνει εκπομπή με το θέμα σας. Μετανάστευση στην Αυστραλία, πιστεύω πως θα είναι αρκετά ενημερωτικό.


74Qtp3.pngnXZup2.png
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα στην ημεριδα Skills Australia Needs, οσοι απο εμας εκαναν αιτηση και δεν τους απαντησαν, δεν μπορουν να συμμετασχουν.

Εμενα δεν μου απαντησαν, ενω εχω κανει εγγραφη απο πολυ νωρις. Στον αντρα μου απαντησαν μετα απο 24 ωρες ενω εκανε εγγραφη προχθες και του εκλεισαν ραντεβου.

Σημερα ειπαν οτι εκλεισαν ολες οι θεσεις για την ημεριδα και δεν δεχονται αλλες εγγραφες :(

Link to comment
Share on other sites

εχω τηλεφωνικη συνεντευξη την αλλη εβδομαδα για δουλεια με εργοδοτη εξουσιοδωτημενο να δωσει 457 \ο/ \ο/ \ο/....

Το επομενο skills expo θα γινει στο Λονδινο στις 12 Νοεμβρη για οποιον ενδιαφερεται, δε χρειαζεται προσκληση αλλα εχει εισοδο.

Link to comment
Share on other sites

εχω τηλεφωνικη συνεντευξη την αλλη εβδομαδα για δουλεια με εργοδοτη εξουσιοδωτημενο να δωσει 457 \ο/ \ο/ \ο/....

Το επομενο skills expo θα γινει στο Λονδινο στις 12 Νοεμβρη για οποιον ενδιαφερεται, δε χρειαζεται προσκληση αλλα εχει εισοδο.

Μαρή δεν μας τα λες εμας αυτα ε? Καλά καλά......

Εμας μας απάντησαν αρνητικά.......


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Μαρή δεν μας τα λες εμας αυτα ε? Καλά καλά......

Εμας μας απάντησαν αρνητικά.......

σκασε ρε, τωρα το πηρα το email. Εσας τουλαχιστον σας απαντησαν, εμενα εντελως στο φτυσιμο ρε παιδι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...