Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μία Νέα Αρχή...στην Αυστραλία;;;


Recommended Posts

σκασε ρε, τωρα το πηρα το email. Εσας τουλαχιστον σας απαντησαν, εμενα εντελως στο φτυσιμο ρε παιδι μου!

εχθες μας απάντησαν, σταμάτα εχεις 3 μέρες ακόμα να ελπίζεις!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πηρα σημερα κι αλλο email για συνεντευξη, διαφορετικη δουλεια απο αυτη που εδωσα προχθες :D

Αντε, μακαρι να γινει κατι και μη μεινω με τη χαρα των συνεντευξεων....

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα κι αλλο email για συνεντευξη, διαφορετικη δουλεια απο αυτη που εδωσα προχθες :D

Αντε, μακαρι να γινει κατι και μη μεινω με τη χαρα των συνεντευξεων....

φιλενάδα νομίζω η τύχη άρχισε να μας χτυπάει την πόρτα δεν νομίζεις?;)


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι ειδοποιήσεις για συνέντευξη από πού έρχονται? Από ιδιωτικές εταιρείες ή από τις αρχές της Αυστραλίας?

Γνωρίζετε πώς μπορεί κάποιος που δεν είχε βρεθεί στη συνάντηση να δηλώσει το ενδιαφέρον του για μετανάστευση? Και την πιθανή ευκαιρία μιας συνέντευξης?

Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις για συνέντευξη από πού έρχονται? Από ιδιωτικές εταιρείες ή από τις αρχές της Αυστραλίας?

Γνωρίζετε πώς μπορεί κάποιος που δεν είχε βρεθεί στη συνάντηση να δηλώσει το ενδιαφέρον του για μετανάστευση? Και την πιθανή ευκαιρία μιας συνέντευξης?

κοιτα εδω www.immi.gov.au

θελει αρκετο διαβασμα, αλλα θα σου παντησει πολλες αποριες. Αν δε μπορεις αν βρεις κατι πες μου

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εδω www.immi.gov.au

θελει αρκετο διαβασμα, αλλα θα σου παντησει πολλες αποριες. Αν δε μπορεις αν βρεις κατι πες μου

τα έχω διαβάσει όλα αυτά και άλλα πολλά. Η απορία μου ήταν αν οι συνεντεύξεις σου προέρχονται από τη συνάντηση της Αθήνας, ή από αιτήσεις που έκανες από μόνη σου.

Link to comment
Share on other sites

τα έχω διαβάσει όλα αυτά και άλλα πολλά. Η απορία μου ήταν αν οι συνεντεύξεις σου προέρχονται από τη συνάντηση της Αθήνας, ή από αιτήσεις που έκανες από μόνη σου.

απο μονη μου, στην αθηνα δεν πηγα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 months later...

γεια σας και από εμένα!!

Εγώ φεύγω για Αυστραλία την Κυριακή με τοιυς γονείς μου. σε ένα χρόνο θα πάρουμε μόνιμη βίζα. Η βίζα αυτή μου επιτρέπει να παντρευτώ έλληνα και να πάρει και εκείνος μόνιμη βίζα ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Βρε Χριστινάκι ειναι πολυ γενικολογα αυτα....

Πως θα πάρετε βίζα σε ενα χρόνο, τι ειδους βίζα θα πάρετε? Πρώτα θα δεις αυτά και μετά θα δεις αν με την βίζα αυτη μπορείς να κάνεις τα άλλα...

Αν και πιστεύω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με τον γάμο...Σιγα μην η βίζα σου απαγορέψει να παντρευτεις εσυ ομοεθνο σου....τωρα απο κει και πέρα θα στα απαντήσουν ΟΛΑ στην Πρεσβεία...


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Θελω να κανω μια ερωτηση σκεφτομαστε και εμεις να φυγουμε για αυστραλια,ο αντρας μου ειναι υδραυλικος με αδεια κανονικα εδω στην ελλαδα..Το θεμα ειναι οτι εγω τα αγγλικα δεν τα ξερω καλα γμτ μιλαω αλλα οχι τελεια!!!Ο αντρας μου εχει lower τι γινετε σε περιπτωση που κανει αιτηση ωστε να βρει δουλεια στο επαγγελμα τουσ την αυστραλια??Θελω να παμε εννοειτε ολη η οικογενεια μαζι...


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...