Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Εξωσωματική ή φυσική σύλληψη στα 45;


Recommended Posts

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά. Είμαι καινούρια στο φόρουμ. Έχω κάνει δύο αποτυχημένες εξωσωματικές (η δεύτερη κατέληξε σε αποβολή). Είμαι 44 ετών και οδεύω προς 45. Είμαι πτωχή αποκρίτρια, ο γιατρός (με το δίκιο του προφανώς) επικαλείται την ηλικία και την ποιότητα των ωαρίων. Έχω τρομερό δίλημμα για το εάν θα πρέπει να πάω με δανεικό ή να εξαντλήσω τις δυνατότητες να πάω με δικά μου ωάρια. Ωστόσο, οι γιατροί υποστηρίζουν ότι τα 44 και ίσως και νωρίτερα είναι το ηλικιακό όριο για να προχωρήσει μια γυναίκα με δικά της. Φυσικά, οι τιμές μου είναι ανάλογες της ηλικίας μου και σίγουρα δεν είναι ενθαρρυντικές. Θα ήθελα να ρωτήσω, ξέρετε κάποια γυναίκα από τον κύκλο σας ή έχετε ακούσει για περίπτωση που να έχει τύχει φυσική σύλληψη ή να έχει επιτύχει εξωσωματική (με δικό της ωάριο) σε ηλικίες 44,45; Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...