Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική 2023


Recommended Posts

Γεια σας, πρώτη φορά γράφω και κάνω και ομάδα θα ήθελα εμπειριες όσες έχετε κάνει η θα κάνετε εξωσωματική.

εγω προσωπικά περιμένω ποτέ θα αδιαθετήσω για να πάω.

Καλη αρχή σε όλες μας

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Pink or Blu είπε:

Γεια σας, πρώτη φορά γράφω και κάνω και ομάδα θα ήθελα εμπειριες όσες έχετε κάνει η θα κάνετε εξωσωματική.

εγω προσωπικά περιμένω ποτέ θα αδιαθετήσω για να πάω.

Καλη αρχή σε όλες μας

Καλη αρχη και καλη επιτυχια! Εγω σε κανενα διμηνο θα περασω απο επιτροπη για να ξεκινησω! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και καλή χρονιά. Ευχομαι το 2023 να είναι καλύτερο για όλους μας και όλα να πάνε καλά. Σας παρακαλώ επειδή έχω αγχωθεί.... 

Είχαμε κάνει μια προσπάθεια με βραχυ με ανταγωνιστή αλλά έκαναν τα ωάρια ωορρηξία νωρίτερα και ο γιατρός δεν θα πρόλαβε. 

Αλλάξαμε γιατρό και πήγαμε να πάρουμε το πρόγραμμα. Μας έκανε εντύπωση γιατί δεν το είδαμε κάπου γραμμένο η κάποια κοπέλα να έκανε κάτι παρόμοιο και αγχωθηκαμε. Ο γιατρός μας εδωσε πάλι βραχυ με ανταγωνιστή με την διαφορά ότι θα ξεκινήσουμε meriofert 2η μερα κύκλου και την ίδια μέρα την orgalutran. Έχει τύχει σε καμία να το έχει κάνει αυτό? Από 2η μερα και την orgalutran? Ο γιατρός μας φάνηκε πολύ καλός και έμπειρος. Μόνο αυτό μας φάνηκε λίγο περίεργο. Χίλια ευχαριστούμε και συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2023 at 5:26 ΜΜ, Pink or Blu είπε:

Γεια σας, πρώτη φορά γράφω και κάνω και ομάδα θα ήθελα εμπειριες όσες έχετε κάνει η θα κάνετε εξωσωματική.

εγω προσωπικά περιμένω ποτέ θα αδιαθετήσω για να πάω.

Καλη αρχή σε όλες μας

Καλησπέρα!!Καλή Χρονιά.Εγω σήμερα ξεκίνησα ενεσεις για βραχυ πρωτοκολλο με arvekap και meriofert.Εχω πολύ άγχος αλλά σκέφτομαι θετικά☺Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Georgebbi, δυστυχώς δ μπορώ να σε βοηθήσω και εγώ τώρα πρώτη φορά κάνω και δεν μου πέρασε καν από το μυαλό ότι θα μπορούσε να μην τα προλάβουν… δε σου κάνανε συχνά υπέρηχο για να βλέπουν σε τι στάδιο είσαι?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ms.magk είπε:

Καλησπέρα!!Καλή Χρονιά.Εγω σήμερα ξεκίνησα ενεσεις για βραχυ πρωτοκολλο με arvekap και meriofert.Εχω πολύ άγχος αλλά σκέφτομαι θετικά☺Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια.

Καλη επιτυχια ❤

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 15/1/2023 at 8:41 ΜΜ, Zaxaroulamak είπε:

Καλη επιτυχια ❤

Καλησπερα σ όλα τα κορίτσια, εχω μια ερωτησουλα, 

Εγώ ήταν να ξεκινήσω πριν τρεις βδομάδες αλλά είχα μια κυστη και δεν προχωρησα , το θέμα μου είναι ότι η περιοδος μου ήρθε πιο νωρίς δηλαδή στην 18 μέρα του κυκλους πρωτη φορα συμβαίνει αυτό, γνωρίζει κάποια τι μπορεί να είναι??? 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε?εγω το Σάββατο περιμένω να δω πόσες βλαστοκυστες 5 ημερών θα έχω την Δευτέρα μου πήραν 12 από ωοληψια μου είπαν να περιμένω αυτήν την περίοδο να μου έρθει και στην επόμενη θα ξεκινήσουμε την εμφύτευση.η αγωνία μου στα κόκκινα…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Pink or Blu είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε?εγω το Σάββατο περιμένω να δω πόσες βλαστοκυστες 5 ημερών θα έχω την Δευτέρα μου πήραν 12 από ωοληψια μου είπαν να περιμένω αυτήν την περίοδο να μου έρθει και στην επόμενη θα ξεκινήσουμε την εμφύτευση.η αγωνία μου στα κόκκινα…

Δεν ξερω ακομα πολλα αλλα 12 μου ακουγεται πολυ καλος αριθμος! Καλη επιτυχια κοριτσι μου, μακαρι να εχεις τελειες βλαστοκυστες και να πανε ολα καλα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Pink or Blu είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ… δυστυχώς η ευτυχώς έμειναν μόνο 3… χαλάλι αν είναι να πιάσουν…

Δεν πειραζει...οπως λενε πολλες κοπελες ενα και καλο θελουμε..καποιο απο αυτα ειναι το μωρακι σου! Ευχομαι να πανε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Pink or Blu είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ… δυστυχώς η ευτυχώς έμειναν μόνο 3… χαλάλι αν είναι να πιάσουν…

Τρεις είναι καλή αρχή. Εγώ περιμένω να δω τη Δευτέρα αν θα γίνει το ένα βλαστοκυστη. 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.. εύχομαι και εσυ να έχεις καλό αποτέλεσμα την Δευτέρα… ερώτηση αν θες απαντάς…γιατί ένα έκανες σε φυσικό κύκλο δηλ χωρίς φάρμακα?η από πολλά έμειναν ένα?ειμαι αισιόδοξη η πρέπει να είμαι το 2023 θα είναι η χρόνια μας…😊γ όσες προσπαθούμε….αυτός ο άτιμος πελαργός κάπου χάθηκε 😝

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...