Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2023


Athene

Recommended Posts

On 20/3/2023 at 9:01 ΠΜ, Evdokia Pan είπε:

Καλημέρα! Το παρακολουθεις με μηχανακι το σακχαρο?

 

Με το καλο!! Σε ποια εβδομάδα εισαι?

Καλησπέρα κορίτσια να με με μηχανάκι..Και έκανα και καμπύλη ζαχαρούχο 1 ώρας και είχα χαμηλές μετρήσεις 

On 20/3/2023 at 8:45 ΠΜ, pitsi21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Το βράδυ έχω γιατρό να δούμε το φασολάκι και επιτέλους να ακούσουμε την καρδούλα του. ❤️ Μακάρι θεέ μου να είναι όλα καλά.χτες το βράδυ πονούσα πολύ χαμηλά δεξιά,ο γιατρός την προηγούμενη φορά είπε ότι ελιναι το έντερο γιατί το είδε διογκωμένο στον υπέρηχο.

@Maria mariaaτι σου είπε για το ζάχαρο?

Καλησπέρα μου είπε όταν πέφτει χαμηλά βα έχω μια καραμέλα ζελεδακι,ένα γλυκό,σοκολάτα…Από κιλά πως είστε κορίτσια εγώ +2

On 22/3/2023 at 10:27 ΠΜ, Nadiaki είπε:

Καλημέρα σε όλες !!

Εγώ έχω ατονία πολύ από προχθές .. χθες έφυγα από τη δουλειά με τάσης λιποθυμίας..Η πίεση χθες δεν ανέβηκε παραπάνω από 10.2 με 5.7 ! 

Σήμερα τρώω πατατάκια να συνέρθω !

@pitsi21  Κάνε υπομονή θα περάσει με τον καιρό !

 

Να σου πω εγώ τι κάνω έχω πάει σε ένα μαγαζί με ξηρούς καρπούς και του είπα βάλε μου το πιο αλμυρό που έχεις μιτ έδωσε κατι πινατς λες και τρώω άλατι αμέσως μόλις φάω 3-4 αρχίζω και ισορροπώ 

On 22/3/2023 at 4:59 ΜΜ, Evdokia Pan είπε:

Μολις ήρθα απο την γιατρο.

Ακουσα καρδιά!!!!!

Το θεμα τώρα ειναι το εξης: οι μετρησεις το δειχνουν 3 μέρες μικροτερο απο οτι υπολογιζουμε. Εγω ειμσι 6+5 & ο υπέρηχος με βγάζει 5+2 😥

Παλμους ειχε 130.

Θα παω παλι την αλλη Τετάρτη κ θέλεινα δει αναπτυξη κ αυξηση στους παλμους.

Εχω μια μικρη αποκόλληση. 

Συνεχιζω τα παντα οπως πριν. Να πάρω τον αιματολογο να ξεκινησω κ ενέσεις κ να ειμαι συγκρατημένα αισιοδοξη...

Μακαρι κ την αλλη Τετάρτη να ειναι εκει κ η καρδούλα του να χτυπαει δυνατα.

Σιγά και άμα έχει εγώ είχα χαμηλούς παλμούς βέβαια είχα θρομβοφιλια και μου έδωσε αντιπηκτικές μετά εξετάσεις και αφού βγηκα θετική και έκανα εξετάσεις έκανα ενέσεις ανέβηκαν οι παλμοί

On 17/3/2023 at 7:49 ΜΜ, Νατασα1992 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Κ γω σήμερα πάλι είχα έντονες αναγούλες μετά από δυο μέρες που είχα κάπως ηρεμήσει! Κορίτσια πως τα πάτε με τη δυσκοιλιότητα; Εγώ έχω πόνους δυστυχώς και πολλές φορές δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι το έντερο η εάν έπαθε κάτι το μωρό…

Εγώ είμαι έτσι και άλλιως δυσκοίλιοτητα και τρώω μαρμελάδα ταμαριν κάθε βράδυ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 861
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ στην παρέα σας 9η εβδομάδα. Έχω πολλούς εμετούς αναγούλες κλπ. Ο γιατρός μου συνέστησε το χάπι Nuperal. Αντιμετωπίζει τους εμετούς και ναυτία σε εγκύους. Το έχει πάρει καμιά σας. Δεν ξέρω φοβάμαι λιγάκι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Βλέπω όλα καλά στο γκρουπάκι μας! Έχουμε πολλά συμπτώματα και ταλαιπωρούμαστε αλλά τουλάχιστον τα ζουζούνια είναι καλά! @Evdokia Pan σε παρακολουθώ και εύχομαι να πάνε όλα τέλεια σήμερα στον γιατρό!!!

Θέλω τη βοήθεια σας..Εχω κλείσει αυχενική την Μεγάλη Τετάρτη που θα είμαι 11 εβδ.και 6 ημερών. Εσείς πόσο θα είστε στην αυχενική σας; Φοβάμαι μήπως έκλεισα νωρίς αλλά θα ήθελα να φύγω για την άδεια του Πάσχα με λιγότερο άγχος γιατί έχω ανάγκη την ξεκούραση…

  • Καλή τύχη! 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από  μένα κορίτσια μου. Στα ίδια και εγώ με αναγούλες και πόνο στο στομάχι,συχνοουρία,δυσκοιλιότητα και υπνηλία 🤪

@Evdokia Pan περιμένουμε νέα σου σήμερα!

@Angel* καλώς ήρθες στην παρέα μας.

@Vivi8 και εγώ 11 και 6 θα είμαι στην αυχενική και την έχω στις 19/4.

Λένε ότι το ιδανικό είναι  από 11 έως 14 εβδομάδες.

  • Μου αρέσει 2

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vivi8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Βλέπω όλα καλά στο γκρουπάκι μας! Έχουμε πολλά συμπτώματα και ταλαιπωρούμαστε αλλά τουλάχιστον τα ζουζούνια είναι καλά! @Evdokia Pan σε παρακολουθώ και εύχομαι να πάνε όλα τέλεια σήμερα στον γιατρό!!!

Θέλω τη βοήθεια σας..Εχω κλείσει αυχενική την Μεγάλη Τετάρτη που θα είμαι 11 εβδ.και 6 ημερών. Εσείς πόσο θα είστε στην αυχενική σας; Φοβάμαι μήπως έκλεισα νωρίς αλλά θα ήθελα να φύγω για την άδεια του Πάσχα με λιγότερο άγχος γιατί έχω ανάγκη την ξεκούραση…

Καλημέρα σου, η αυχενική γίνεται συνήθως από την 11 έως την 13 εβδομάδα συν 6 ημέρες, οπότε είσαι μέσα στο όριο αυτό. Εγώ την έκανα την Δευτέρα και ήμουν 12 και 3 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.  Σας ευχαριστώ κοριτσια. Δεν ειμαι κ πολυ αισιόδοξη για το τι θα ακουσω σήμερα... χθες πηγα στον αιματολογο, απο την ωρα που έφτασα σπιτι εχω κανονικο αιμαι περιοδου στο σκούπισμα. 

Προσεύχομαι να μην ειναι τίποτα, να φταιει απλα το οτι κινηθηκα πολύ κ το μωρο να ειναι εντάξει. 

Συμπτώματα δυστυχώς δεν έχω τιποτα. Μονο οι θηλες με πονούσαν και τωρα νομιζω σταματησαν κ αυτες ενώ εχω την εντύπωση οτι με ποναει η κοιλια μου. 

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Εύχομαι να είστε καλά και να έχετε τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να σας πάνε όλα καλά. Εγώ είμαι 11w και 1d. Δυσκολεύτηκα αρκετά να μείνω έγκυος και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. Σίγουρα δεν έχω αφήσει τον εαυτό μου να το χαρεί όσο θα ηθελα. Φυσικά στους 3 υπερήχους που έχω κάνει και είναι όλα καλά είμαι καλά για 1-2 μέρες αλλά μετά πάλι ανησυχία…σε 1 εβδομάδα ακριβώς έχω αυχενική και αν πάνε όλα καλά κ εκεί φαντάζομαι θα ηρεμήσω και θα αρχίσω να το χαίρομαι λίγο παραπάνω. 
δεν ξέρω αν κάποια από εσάς είναι στη δική μου εβδομαδα λίγο πολύ αλλά ενώ είχα αυτά τα πονάκια περιόδου που λένε περίπου την 7η εβδ και δεν ανησυχούσα καθόλου γιατί ξέρω πως μεγαλώνει η μήτρα μετά τα ξέχασα τελειως. Και έχω εδώ κ 3 μέρες που τα ξανά νιώθω. Δεν φαντάζομαι πως είναι κάτι κακό, κ η μαία του γιατρού μου μου είπε πως θα νιώθω διαφορα τουλάχιστον μέχρι τη μέση του 2ου τριμήνου, δεν είναι κάτι φοβερό απλά επειδή τα είχα ξεχάσει νιωθω «κάπως» που επέστρεψαν. Υπάρχει κάποια κοπέλα με παρόμοια εμπειρία; 
Χαιρομαι έτσι κ αλλιώς που το μοιράστηκα μαζί σας. 
μνα είστε όλες καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!! Μπήκα αισίως στην 12 εβδομάδα, έχω πραγματοποιήσει την αυχενική διαφάνεια και εύχομαι πραγματικά όλα να εξελιχθούν ομαλά σε όλες μας!! ΠΗΤ έχω στις 06/10 🙂

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια! 
@Vivi8 κ γω κοριτσι μου στις 12+2 έχω κανονίσει την αυχενική! 
@SofiDim εμείς μάλλον έχουμε σχεδόν ίδια πητ Γτ κ γω σήμερα είμαι 11+2 και έχω την άλλη βδομάδα αυχενική! Όπως και Εσυ, έτσι κ γω με πολύ άγχος κάθε φορά περνάνε οι δυο βδομαδες μέχρι τον επόμενο υπέρηχο..ελπίζω μετά την αυχενική όντως να το χαρούμε περισσότερο!  Τα ίδια πονάκια έχουν ξεκινήσει πάλι κ σε μένα ενώ είχαν να φανούν από την έκτη βδομάδα! 

πρίν από 47 λεπτά , Evdokia Pan είπε:

Καλημέρα.  Σας ευχαριστώ κοριτσια. Δεν ειμαι κ πολυ αισιόδοξη για το τι θα ακουσω σήμερα... χθες πηγα στον αιματολογο, απο την ωρα που έφτασα σπιτι εχω κανονικο αιμαι περιοδου στο σκούπισμα. 

Προσεύχομαι να μην ειναι τίποτα, να φταιει απλα το οτι κινηθηκα πολύ κ το μωρο να ειναι εντάξει. 

Συμπτώματα δυστυχώς δεν έχω τιποτα. Μονο οι θηλες με πονούσαν και τωρα νομιζω σταματησαν κ αυτες ενώ εχω την εντύπωση οτι με ποναει η κοιλια μου. 

Ίσως το αίμα είναι από την μικρή αποκόλληση που είχε δει ο γιατρός.. ξεκίνησες αντιπηκτικές ενέσεις τελικά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Νατασα1992 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια! 
@Vivi8 κ γω κοριτσι μου στις 12+2 έχω κανονίσει την αυχενική! 
@SofiDim εμείς μάλλον έχουμε σχεδόν ίδια πητ Γτ κ γω σήμερα είμαι 11+2 και έχω την άλλη βδομάδα αυχενική! Όπως και Εσυ, έτσι κ γω με πολύ άγχος κάθε φορά περνάνε οι δυο βδομαδες μέχρι τον επόμενο υπέρηχο..ελπίζω μετά την αυχενική όντως να το χαρούμε περισσότερο!  Τα ίδια πονάκια έχουν ξεκινήσει πάλι κ σε μένα ενώ είχαν να φανούν από την έκτη βδομάδα! 

Ίσως το αίμα είναι από την μικρή αποκόλληση που είχε δει ο γιατρός.. ξεκίνησες αντιπηκτικές ενέσεις τελικά;

Ακριβώς στα ίδια είμαστε. Καλή τύχη και σε σένα. Μίλησες με τον γιατρό σου εσυ για τα πονάκια; Εγώ δεν θέλω να τον παίρνω και συνέχεια. Βασικά καθόλου δεν τον έχω ενοχλήσει. Έχω διαβάσει παντού πως είναι οκ και η αλήθεια είναι πως δεν είναι πόνοι, ενοχλήσεις θα τις έλεγα. Εγώ στην περίοδο διπλωνόμουν στα δυο οπότε αυτό μου μοιάζει σχεδόν αστείο. 
αν επιτρέπεται που έκλεισες για αυχενική; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Νατασα1992 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια! 
@Vivi8 κ γω κοριτσι μου στις 12+2 έχω κανονίσει την αυχενική! 
@SofiDim εμείς μάλλον έχουμε σχεδόν ίδια πητ Γτ κ γω σήμερα είμαι 11+2 και έχω την άλλη βδομάδα αυχενική! Όπως και Εσυ, έτσι κ γω με πολύ άγχος κάθε φορά περνάνε οι δυο βδομαδες μέχρι τον επόμενο υπέρηχο..ελπίζω μετά την αυχενική όντως να το χαρούμε περισσότερο!  Τα ίδια πονάκια έχουν ξεκινήσει πάλι κ σε μένα ενώ είχαν να φανούν από την έκτη βδομάδα! 

Ίσως το αίμα είναι από την μικρή αποκόλληση που είχε δει ο γιατρός.. ξεκίνησες αντιπηκτικές ενέσεις τελικά;

Εχω ξεκινησει απο την προηγούμενη Πέμπτη αντιπηκτικες.  Χθες που πηγα στον αιματολογο μου έκανε θρομβοελαστρογραμμα.  Συμφωνα με αυτο η αγωγη με καλυπτει.  Θέλει να του στειλω την αυχενικη κ θα παω ξανα στην β επεπιδου.

Μακαρι το μωρο να ειναι καλά.  Ειμαι εντελώς απογοητευμένη. Εχω 3 βδομάδες στο κρεβατι με 0 αποτελεσμα. Επιπλεον διαβασα σε παλαιοτερες αναρτήσεις στο φόρουμ του κ Χατζηαντωνιου που εγραφε οτι στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν αποκολλησεις στο α τριμηνο γιατι πολυ απλα δεν υπάρχει πλακουντας πριν τις 10 βδομάδες κ ότι ο όρος χρησιμοποιείται καταχρηστικά για τις ανεξηγητες αιμμοραγιες....

Ειληκρινά δεν ξερω 😪

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , SofiDim είπε:

Ακριβώς στα ίδια είμαστε. Καλή τύχη και σε σένα. Μίλησες με τον γιατρό σου εσυ για τα πονάκια; Εγώ δεν θέλω να τον παίρνω και συνέχεια. Βασικά καθόλου δεν τον έχω ενοχλήσει. Έχω διαβάσει παντού πως είναι οκ και η αλήθεια είναι πως δεν είναι πόνοι, ενοχλήσεις θα τις έλεγα. Εγώ στην περίοδο διπλωνόμουν στα δυο οπότε αυτό μου μοιάζει σχεδόν αστείο. 
αν επιτρέπεται που έκλεισες για αυχενική; 

Μπα κ γω δεν θέλω να τον ενοχλώ η αλήθεια είναι..όντως είναι ενοχλήσεις και είναι λογικό γιατί η μήτρα μεγαλώνει! Μην ξεχνάμε ότι και με τη δυσκοιλιότητα το έντερο δεν είναι στα καλύτερα του..Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη τα πονάκια ήταν πιο έντονα! Αυχενική θα κάνω στον γυναικολόγο μου που έχει κ την ιδιότητα εμβρυολογου..εσένα είναι το πρώτο σου μωράκι;

πρίν από 38 λεπτά , SofiDim είπε:

Ακριβώς στα ίδια είμαστε. Καλή τύχη και σε σένα. Μίλησες με τον γιατρό σου εσυ για τα πονάκια; Εγώ δεν θέλω να τον παίρνω και συνέχεια. Βασικά καθόλου δεν τον έχω ενοχλήσει. Έχω διαβάσει παντού πως είναι οκ και η αλήθεια είναι πως δεν είναι πόνοι, ενοχλήσεις θα τις έλεγα. Εγώ στην περίοδο διπλωνόμουν στα δυο οπότε αυτό μου μοιάζει σχεδόν αστείο. 
αν επιτρέπεται που έκλεισες για αυχενική; 

 

πρίν από 23 λεπτά , Evdokia Pan είπε:

Εχω ξεκινησει απο την προηγούμενη Πέμπτη αντιπηκτικες.  Χθες που πηγα στον αιματολογο μου έκανε θρομβοελαστρογραμμα.  Συμφωνα με αυτο η αγωγη με καλυπτει.  Θέλει να του στειλω την αυχενικη κ θα παω ξανα στην β επεπιδου.

Μακαρι το μωρο να ειναι καλά.  Ειμαι εντελώς απογοητευμένη. Εχω 3 βδομάδες στο κρεβατι με 0 αποτελεσμα. Επιπλεον διαβασα σε παλαιοτερες αναρτήσεις στο φόρουμ του κ Χατζηαντωνιου που εγραφε οτι στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν αποκολλησεις στο α τριμηνο γιατι πολυ απλα δεν υπάρχει πλακουντας πριν τις 10 βδομάδες κ ότι ο όρος χρησιμοποιείται καταχρηστικά για τις ανεξηγητες αιμμοραγιες....

Ειληκρινά δεν ξερω 😪

Ναι όντως δεν υπάρχει ακόμη πλακούντας που να αναλαμβάνει 100% στη 12η βδομάδα νομίζω ξεκινάει να λειτουργεί… εγώ που έχω θρομβοφιλια ξεκίνησα αντιπηκτικές στην πρώτη θετικη χοριακη και έτσι θα πάμε μέχρι τον τοκετό… καταλαβαίνω πως νιώθεις, το έχω ζήσει όλο αυτό με αιμορραγίες πριν καν φτάσω στην έκτη βδομάδα κ ακούσω καρδιά. Το μόνο που μπορείς να κανείς είναι να περιμένεις να πας στο γιατρο. Να είσαι προετοιμασμένη για όλα και να σκέφτεσαι ότι Εσυ προσπαθείς στο 100% για το μωράκι σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Νατασα1992 είπε:

Μπα κ γω δεν θέλω να τον ενοχλώ η αλήθεια είναι..όντως είναι ενοχλήσεις και είναι λογικό γιατί η μήτρα μεγαλώνει! Μην ξεχνάμε ότι και με τη δυσκοιλιότητα το έντερο δεν είναι στα καλύτερα του..Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη τα πονάκια ήταν πιο έντονα! Αυχενική θα κάνω στον γυναικολόγο μου που έχει κ την ιδιότητα εμβρυολογου..εσένα είναι το πρώτο σου μωράκι;

 

Ναι όντως δεν υπάρχει ακόμη πλακούντας που να αναλαμβάνει 100% στη 12η βδομάδα νομίζω ξεκινάει να λειτουργεί… εγώ που έχω θρομβοφιλια ξεκίνησα αντιπηκτικές στην πρώτη θετικη χοριακη και έτσι θα πάμε μέχρι τον τοκετό… καταλαβαίνω πως νιώθεις, το έχω ζήσει όλο αυτό με αιμορραγίες πριν καν φτάσω στην έκτη βδομάδα κ ακούσω καρδιά. Το μόνο που μπορείς να κανείς είναι να περιμένεις να πας στο γιατρο. Να είσαι προετοιμασμένη για όλα και να σκέφτεσαι ότι Εσυ προσπαθείς στο 100% για το μωράκι σου! 

Ναι το πρώτο μου. Είχαμε μπει σε διαδικασία εξωσωματικής εδώ κ 1,5 χρόνο αλλά ήρθε μόνο του. Έχουμε περάσει πολλά…ας είναι καλά και χαλάλι όλες οι δυσκολίες κ τα κλάματα που έχω ρίξει σχεδόν 4 χρόνια τώρα. 
μέχρις δίκιο για το έντερο. Κ εγώ δεν ξέρω να τα ξεχωρίζω κ εντελως αυτούς τους δυο πόνους. 
Τελοσπάντων εύχομαι σε όλα όλα τα κορίτσια από τα βάθη της ψυχής μου να πάνε όλα καλά. 
καλό μεσημερι

  • Ευχή 3
Link to comment
Share on other sites

On 29/3/2023 at 12:17 ΜΜ, Evdokia Pan είπε:

Εχω ξεκινησει απο την προηγούμενη Πέμπτη αντιπηκτικες.  Χθες που πηγα στον αιματολογο μου έκανε θρομβοελαστρογραμμα.  Συμφωνα με αυτο η αγωγη με καλυπτει.  Θέλει να του στειλω την αυχενικη κ θα παω ξανα στην β επεπιδου.

Μακαρι το μωρο να ειναι καλά.  Ειμαι εντελώς απογοητευμένη. Εχω 3 βδομάδες στο κρεβατι με 0 αποτελεσμα. Επιπλεον διαβασα σε παλαιοτερες αναρτήσεις στο φόρουμ του κ Χατζηαντωνιου που εγραφε οτι στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν αποκολλησεις στο α τριμηνο γιατι πολυ απλα δεν υπάρχει πλακουντας πριν τις 10 βδομάδες κ ότι ο όρος χρησιμοποιείται καταχρηστικά για τις ανεξηγητες αιμμοραγιες....

Ειληκρινά δεν ξερω 😪

Τι έγινε τελικά εχθές;..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tin89 είπε:

Τι έγινε τελικά εχθές;..

Δοξα το Θεο ειμαστε καλα κ οι δυο!!! Πηγα πολυ χαλια χθες με πονιυς και αιμα περιόδου.  Ειχα πιστει απο το πρωι πως εχει τελειώσει. Ευτυχώς ομως εκανα λάθος! Το μικρό μας μεγαλωσε κατα 80% κ οι παλμοι του απο 113 εφτασαν τους 130! Μου εγραψε τον προγεννητικο κ θα μας δει παλι την Τεταρτη.  Μου ειπε οτι ειμαι ευχαριστημένη με αυτο που είδε. Να ειμαστε συγκρατημένοι μεν αλλα αισιοδοξοι. 

Την αιμμοραγια δεν μπορει να την αποδωσει σε αποκόλληση γιστι δεν ειδε τιποτα στον υπέρηχο.  Μου ειπε οτι κ λογω της αντιπηκτικης μαλλον σπανε πιο ευκολα αγγεια στο  τραχηλο κ την μητρα.

Θα παραμεινω στο κρεβατι κι ο Θεος βοηθος!

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 3
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...