Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, linaa είπε:

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

      Σ' ευχαριστώ!

      πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!!!Με το καλο Ελισαβετ!

Εγω γενναω τελη Απριλιου!Ειμαι 6 εβδομαδων!Περιμενα πως και πως να ανοιξει ενα καφε! Ειμαι κι εγω μανουλα,εχω ενα κοριτσακι 25 μηνων και ειπα να της χαρισω ενα αδερφακι!! Στο γιατρο την περασμενη Δευτερα ειδαμε μονο σακο, περιμενω πως και πως την ερχομενη Δευτερα να ακουσουμε και καρδουλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και εγώ για δεύτερη φορά μανούλα πρώτα ο θεός. ¨εχω ΠΗΤ 19/04/12. Και εμείς μόνο σάκο είδαμε . Γύρω στις 20 του μηνός θα ξαναπάω τώρα.

Απο πού είστε κορίτσια?


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και εγώ για δεύτερη φορά μανούλα πρώτα ο θεός. ¨εχω ΠΗΤ 19/04/12. Και εμείς μόνο σάκο είδαμε . Γύρω στις 20 του μηνός θα ξαναπάω τώρα.

Απο πού είστε κορίτσια?

Αθηνα μενω,εσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

515 χιλιόμετρα βοριότερα. θεσσαλονίκη.

Α μια χαρα!!!Τη λατρευω τη Θεσσαλονικη,περασα κιολας μετα απο τις διακοπες μας τον Αυγουστο,ειχαμε παει Χαλκιδικη φετος.Βλεπεις ο αντρας μου ειναι απο Κιλκις και με τρεχει προς τα πανω συνεχεια!

Α ναι,εμενα η καταγωγη μου ειναι απο Κρητη...στην αλλη ακρη

Link to comment
Share on other sites

και εγώ καθημερινά 8-4.

την μικρή μέχρι τώρα την κρατούσε η πεθερά. Απο προχθές ξεκινήσαμε παιδικό.

Εγω εχω μειωμενο ακομα 1 ωρα, οποτε δουλευω 9-4 και τη μικρη ερχεται η μητερα μου σπιτι και την κραταει. Τρωω και 2 ωρες στο πηγαινε ελα ομως οποτε φευγω 8 και γυριζω 5...να δω με τα 2 παιδια τι θα γινει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εχω μειωμενο ακομα 1 ωρα, οποτε δουλευω 9-4 και τη μικρη ερχεται η μητερα μου σπιτι και την κραταει. Τρωω και 2 ωρες στο πηγαινε ελα ομως οποτε φευγω 8 και γυριζω 5...να δω με τα 2 παιδια τι θα γινει.

δε σκέφτεσαι για παιδικό τη μεγάλη? Εμένα ο παιδίατρος και ο γυναικολόγος μου με παρότριναν να τη στείλω.


Link to comment
Share on other sites

δε σκέφτεσαι για παιδικό τη μεγάλη? Εμένα ο παιδίατρος και ο γυναικολόγος μου με παρότριναν να τη στείλω.

Οχι γενικα ειμαι κατα του παιδικου αν υπαρχει ανθρωπος να το προσεχει σπιτι, δεν υπαρχει λογος ουτε και περισσευουμενα χρηματα βεβαια..και με το νεογεννητο ειδικα να φερνει ιωσεις στο σπιτι θα ειναι οτι χειροτερο, αλλοι γιατροι συστηνουν οχι παντως να ξες.

Link to comment
Share on other sites

Γενάμε Απρίλιο επομένως ότι είναι να παράσει θα το περάσει τον χειμώνα. εμείς προσωπικά δεν νομίζω να έχουμε δύσκολο χειμώνα γιατί δεν είναι ''παρθένος '' οργανισμός. ¨οταν ήμασταν ενός ο ανηψιός που μένει απο κάτω πήγε προνήπια επομένως πέρασε μαζί του τα πάντα. Επιπλέον όσο είναι μικρά έχουν ανάγκη απο ύπνο , τροφή και στοργή, πράγματα εύκολα για μια γιαγιά. Μετά τα 2-2μιση γίνονται πιο απαιτητικά. Θέλουν δραστηριότητες, ανθρώπους να παιξουν μαζί τους, να τραγουδήσουν , να τους πουν ένα παραμύθι. Μια γιαγιά και ένας παππούς πόση ώρα θα κάνει κάτι απο αυτά. Μιά? Δύο? Και πολύ είπα. Είχα βέβαια στο μυαλό μου και τα κατά αλλά και με την γιαγιά υπάρχουν και τα κατά. Αφού τα ζύγισα στο μυαλό μου και έπειτα απο κουβέντα με δυο γιατρούς είπα να δοκιμάσω...


Link to comment
Share on other sites

koritsia mou egw eimai larisaia k zw patra apo opou einai k o antroulis mou ki egw gia deuteri fora manoula k idia pit me to prwto mou treli suptwsi!!!!epomenos kali mas arxi.o dikos mou giatros den mou eipe ti eide alla ekleisa auxeniki gia 5 oktwmvriou.pantos ston prwto 7misi evdomadwn eixa akousei tin kardoula ante na doume....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Απο συμπτωματα ναυτιες κλπ πως τα πατε??? Εγω τιποτα οπως και στην πρωτη εγκυμοσυνη! Μονο το στηθος μου εχει πρηστει απιστευτα και πρεπει να παω για καινουργια εσωρουχα σιγα σιγα...

Viky απ'οτι καταλαβα ο γιατρος σου αποφευγει τους πολλους υπερηχους ε? Και καλα κανει! Μονο αυχενικη και β επιπεδου θα κανεις? Εγω σκεφτομαι να του το πω Δευτερα που θα ξαναπαω να μην πηγαινω καθε μηνα οπως στην πρωτη μου εγκυμοσυνη. Το πρωτο σου παιδακι ποσο ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...