Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ta idia akrivws skeftomai ki egw!!den exw kamia voitheia alla tha ta kataferoume pou tha paei.....os gia tin kaisariki den exw idiaitero thema!!!teleia itane den ponesa den emeina ksaplwmeni tipota.katevika apo to foreio k ekana voltes!!apla skeftomai molis mpws sto xeirourgeio min pathw kamia krisi panikou alla tha doume xaxaxa

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλη βδομαδα!

Κοριτσια αν μπορειτε γραψτε ελληνικα,ειναι πολυ δυσκολο να διαβαζουμε greeklish! Εμεις σημερα θα παμε ολοι μαζι στο γυναικολογο και ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα!

Επισης, εγω ειμαι στις μανουλες ιουνιου-ιουλιου 2009, εουμε οργανωθει παρα πολυ καλα, εουμε γκρουπ και στο facebook και φυσικα οργανωνουμε και μηνιαιες συναντησεις καφεδες,παιδοτοπους κλπ!:D

Link to comment
Share on other sites

kai meis exoume kleisto group sto fb kai exoume kanei polu kales filies.Kalo uperixo katerina.

Ax elissavet exw toso kakh anamnhsh apo thn kaisarikh pou oute na to xanaskeutw den thelw to mono sigouro einai pws den tha xanakanw episkliridio alla oliki auth th fora,oses kopeles kanan olikh oute megalous ponous eixa kai shkothikan kai thn idia mera tespa ola kala na pane kai as ponesoume!!!!!!!!!!!


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη βδομαδα!

Κοριτσια αν μπορειτε γραψτε ελληνικα,ειναι πολυ δυσκολο να διαβαζουμε greeklish! Εμεις σημερα θα παμε ολοι μαζι στο γυναικολογο και ελπιζω να ακουσουμε καρδουλα!

Επισης, εγω ειμαι στις μανουλες ιουνιου-ιουλιου 2009, εουμε οργανωθει παρα πολυ καλα, εουμε γκρουπ και στο facebook και φυσικα οργανωνουμε και μηνιαιες συναντησεις καφεδες,παιδοτοπους κλπ!:D

exw prospathisei panw apo 50 fores na kopsw ta greeklish alla olo mperdeuomai ekneurizomai kai to xanagirnaw.θα ξαναπροσπαθησω ομωσ αφου δεν θελετε


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Πως ειστε σημερα?Εγω βαριεμαι να δουλεψω,θελω να παω σπιτι μου με το παιδακι μου...:-(

Χθες πηγαμε ολοι μαζι γυναικολογο, καλα στην Παναγιωτα δεν τον ειχα δει τοσο καθαρα τον 1ο υπερηχο!Τωρα μεχρι και κεφαλακι ξεχωριζε!Και καρδια ακουσαμε ολα!Και ενθουσιαστηκε ο γιατρος οταν ειδε τον λεκιθικο ασκό που τρεφει λεει το εμβρυο μεχρι τη 12η βδομαδα και αν δεις αυτο ξερεις οτι 99% ολα θα πανε καλα!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Εγώ την άλλη βδομάδα θα πάω. Εν τω μεταξύ απο 60 κιλά που ήμουν χθες ζυγίστηκα 58,5. Και άλλες φορές μαζί με τον άντρα μου ακολουθούσα διατροφή μπας και χλασω κανένα κιλό της προηγούμενης εγκυμοσύνης για να έχω περιθώριο για αυτήν:mrgreen: αλλά πιο πολύ συντήρηση γινόταν. Τί έπαθε τώρα ο οργανισμός μου:rolleyes:

Κατερίνα εγώ προτιμώ τη δουλειά απο το σπίτι. Όλη μέρα με τη μικρή στο σπίτι τα νεύρα μου γίνονται κρόσια. ¨ολη μέρα μαμά φωνάζει. Να μου πει, να μου δείξει, να ζητήσει, να ... να.... να...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γεια σας και από εμένα, σήμερα ανακάλυψα το cafe Απριλίου 2010!!!

Είμαι 29 χρονών και δεν έχω άλλο παιδάκι. Δυστυχώς έχω δυο αποτυχημένες εγκυμοσύνες αλλά τώρα θέλω να πιστέυω ότι όλα θα πανε καλά! Είμαι 8 εβδομάδων και κάτι και έχουμε ακούσει καρδούλα. Τώρα θα πάω ξανα τέλος της άλλης εβδομάδς και έχω πολλή αγωνία.

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας και από εμένα, σήμερα ανακάλυψα το cafe Απριλίου 2010!!!

Είμαι 29 χρονών και δεν έχω άλλο παιδάκι. Δυστυχώς έχω δυο αποτυχημένες εγκυμοσύνες αλλά τώρα θέλω να πιστέυω ότι όλα θα πανε καλά! Είμαι 8 εβδομάδων και κάτι και έχουμε ακούσει καρδούλα. Τώρα θα πάω ξανα τέλος της άλλης εβδομάδς και έχω πολλή αγωνία.

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!

Καλωσηλθες Νικη! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!:D

Ειμαστε και συνομιληκες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Βίκυ!! Από Αθήνα είμαι!! Βασικά μπορούσα να παρω αδεια και είπα να το εκμεταλλευτώ αλλά είχα και λίγα καφέ υγρά πριν 10 μερες και ο γιατρός μου είπε καλύτερα "να κάτσω στ αυγά μου"!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...