Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts

Όχι, καθόλου! Δεν έπαιρνα τίποτα. Σίδηρο θα μου έδινε ,αλλά δεν προλαβα να το ξεκινήσω γιατί παλλινδρόμησε!!!

Ωραίο το γιουβετσάκι!!! Μου έδωσες ιδεα, θα το κάνω μέσα στην εβδομάδα. Εγω μαγειρεύω ρεβύθια που μου αρέσουν επίσης πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και ρεβύθια έχω να φάω απο το πατρικό μου.

Σήμερα έχω γίγαντες εγώ. Φασολάδα ζήτησε ο σύζυγος αλλά γίγαντες βρήκα στο ντουλάπι και αυτούς μούσκεψα, μικρή η διαφορά.


Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τα παω καλα ουτε με τους γιγαντες ουτε με τα ρεβυθια...μονο με φακες και φασολαδα τα παω καλα!

Γενικα μαγειρευει η μητερα μου αφου ειναι ολη μερα σπιτι με την παναγιωτα αλλα χθες ειπα να μαγειρεψω, για αυριο θα κανω σουφλε με πενες,τυρια και κρεμες γαλακτος!!!!Αχ....:-) αυριο δινω σηματα και θα στειλω τη μικρη στη μητερα μου απο σημερα να κατσω να διαβασω λιγακι, ειχα ξεκινησει εγγραφη κλπ για οδηγηση απο ιουλιο που δεν ημουν εγκυος και τωρα πρεπει να τρεξω να το παρω γρηγορα...πριν φουσκωσω:-(

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τα παω καλα ουτε με τους γιγαντες ουτε με τα ρεβυθια...μονο με φακες και φασολαδα τα παω καλα!

Γενικα μαγειρευει η μητερα μου αφου ειναι ολη μερα σπιτι με την παναγιωτα αλλα χθες ειπα να μαγειρεψω, για αυριο θα κανω σουφλε με πενες,τυρια και κρεμες γαλακτος!!!!Αχ....:-) αυριο δινω σηματα και θα στειλω τη μικρη στη μητερα μου απο σημερα να κατσω να διαβασω λιγακι, ειχα ξεκινησει εγγραφη κλπ για οδηγηση απο ιουλιο που δεν ημουν εγκυος και τωρα πρεπει να τρεξω να το παρω γρηγορα...πριν φουσκωσω:-(

καλά θα κάνεις. Μεγάλη εξυπηρέτηση το όχημα....

Και αν γεννήσεις και μετά πού χρόνος?


Link to comment
Share on other sites

kalhmera koritsia sorru gia ta greeklish alla eimai sto exoxiko kai to lap top einai panarxaiw den allazoun kan ta gramata.

Oso gia ths anakatosoures exw kathe prwi an den faw dhmitriaka arxizei kai me pianei kruos idrotas kai fovamai mhn tezarw kamia mera kai einai to mwro elethero sto spiti,kata ta alla kala pame nomizw!!


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα!!!!!!!ανηκω κι εγω στο club των μαμαδων του απριλιου 2012.γιουπιιιιιιιιι!!!!!

αχ κατερινα αυτο με το γιουβετσι τι το ηθελες?σαν να μου μυρισε κατι τωρα.ειναι και μεσημερι.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!!!!!ανηκω κι εγω στο club των μαμαδων του απριλιου 2012.γιουπιιιιιιιιι!!!!!

αχ κατερινα αυτο με το γιουβετσι τι το ηθελες?σαν να μου μυρισε κατι τωρα.ειναι και μεσημερι.[/quote

Me to kalo,kai kalh egumosunh!!!


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μαριάννα!!! Όλα καλά να σου πάνε εύχομαι!!!

Ελενα κι εμένα κάθε μερα με πιάνει το στομάχι μου και ταυτόχρονα νιώθω εξάντληση. Και νομίζω πλέον τρώω λιγότερο απ ότι πριν μείνω έγκυος γιατί αργω πολύ να χονέψω!! Αυτό μάλλον δεν έιναι και τόσο κακό! :)

Κορίτσια ξέχασα να σας πω ότι τα παιδάκια μας θα είναι πολύ καλά παιδιά και αυτό το λέω γιατί κι εγώ έιμαι "παιδάκι" Απριλίου(κριαράκι) και είμαι πολύ καλό παιδί....(και λίγο ψώνιο!!!).....:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μέλλουσες μανούλες!περιμένω και εγώ να γεννήσω αρχές Απριλίου.Το θέμα είναι ότι δεν έχω ευχαριστηθεί καθόλου την εγκυμοσύνη μου γιατί αν και είναι η δευτερη εγκυμοσύνη μου -έχω ήδη έναν γιο 6 ετών- είμαι πάρα πολύ αγχωμένη και στεναχωριέμαι συνέχεια επειδή πιστεύω οτι δεν θα πάει κάτι καλά..είπα να μπώ εδώ μπας και χαλαρώσω λίγο.ευχαριστώ και με το καλό σε όλες μας!


dev104pr___.pnglamlamsbu20050723_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

kalhmera koritsia me to kalo argiota,proppathisai na apovaleis to anxos sou ola kala tha pane kaito xereis einai anofelo na anxonomaste gia pragmata pou den uparxoun.Sth prwth mou egumosunh otan hmoun 8 mhnon mpike h kouniada mou nosokomeio stenaxoria kako twra trexw me th mama mou(oti xeirotero mporouse na mou tyxei)kai parola auta prspathw na mhn anxonomai.Ola auta taegrapsa gia na xeroume poioi einai ta pragmatika provlimata...filakia kai kalo sk na exoume


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


me to kalo kai se esena ELENA 10!se euxaristo poli kai exeis apoli to dikio gia ta pragmatika provlimata.pisteuo se dio evdomades pou kleino to 1o trimino na iremiso, pros to paron tha pao aurio sto giatro kai idi tremo:confused:

ante na deite fasolaki pali,mhn tremhs kale ola kala tha pane!!!!:D:D


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια απο στομαχι πως πατε?

εγω δεν μπορω καθολου.ολα μου μυριζουν ουτε να μαγειρεψω δεν μπορω.αυτη η αδιαθεσια στο στομαχι μου χαλαει ολη τη διαθεση. νιωθω ασχημα γιατι ενω θελω να παρω τα πανω μου δεν μπορω.με τον αντρα μου εχουμε να βγουμε βολτα πολυ καιρο απο την ανασφαλεια μου επειδη θα τα βγαλω.το βλεπω οτι ενοχλειται αλλα ειναι πανω απο τις δυναμεις μου.προσπαθει να μην μου το δειχνει αλλα τον καταλαβαινω.εχει κατι μουτρα μεχρι το πατωμα.:-(ελπιζω να περασουν ολα αυτα.

τα ειπα και ξαλαφρωσα.δεν ηξερα που αλλου να μιλησω.

συγνωμη αν σας κουρασα.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...