Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σας παρακολουθούσα και δίπλα και εδώ θα τα λέμε non stop!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

χατζικούλα μου κάλιο αργά παρά ποτέ!!!!

Γίναμε τριτες ξαδέρφες και από Δευτέρα πάμε για σοπινγκ θέραπι στην Ιγγλετερα!!!!

Καλά θα αναστενάξουν οι πιστωτικές και θα κοψομεσιαστούν οι κουριερ!!!!

Περιμένω κι ένα σωρό πράγματα από βδομάδα... Παρτυ time!!!!

Κοριτσάρα, τι τρίτες ξαδέρφες, με τέτοιο ξάδερφο, αβανταδόρο και φισφιρή, πρώτες είμαστε μωρέ !!!!!!!!!

Ένα θα σου πω. Θα δεις πως θα είσαι όταν έρθει η πρώτη παραλαβή. Αισθανόμουν σαν να μπήκα στην σπηλιά του Αλλαντίν !!!! Μεγάλη χαρά !!!!!

Και στα φέρνει στην πόρτα σου ο καλός κούριερ, και έχεις ψωνίσει χωρίς κόπο και σε τιμές άπαιχτες λέμεεεεε

ουτε κι εγώ είμαι αλλά αν ειναι να τα λεμε θα γινω!!!

by the way!!!

Καλό το μποτάκι???

http://www.ebay.co.uk/itm/130571706929?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ούτε και εγώ είμαι του καφέ αλλά ναι, θα κολλήσω και εδώ !!!!!!!!!

Το γουέλι άπαιχτο !!!!!!!!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώστηνα !!!!!!!!!!!

Θέλουν φτιάξιμο τα άβαταρ, τα τικεράκια μας ..........

Από τον καιρό του Νώε έχουμε να μπούμε στο καφέ ......

Δεν πειράζει, δουλειά μιλιά, και όχι τεμπελιά !!!!!!!!!!!

ΕΝΤΙΤ Έχετε γενέθλια βλέπω !!!!!!!!!!!!

Χιλιόχρονη η κοριτσούλα σου !!!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

σαν να ήρθα στα ίσια μου ;)

το λοιπόν

καμιά φορά το αμαζον τα παίζει :shock:από χθές μπορώ να αγοράσω τα απλά παιδικά crocs με αποστολή στην Ελλάδα :shock: τα έχει 10 λίρες

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0014CGS4K/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE όποιες ενδιαφέρεστε ;)

όποιο άλλο παιδικό παπούτσι έβαλα δεν μου το στέλνει γρρρρρρρρρρρρρρρρ


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χτύπησα κι άλλα παπούτσια αλλά βαριέμαι να βάλω λινκ...

Μόλις στείλει τόταλ η πωλήτρια θα το κάνω μια και καλή!!! Αξεσάκι χαίρομαι που σε βλέπω στη σαλονάρα μας!!!

Γουελκαμ σε όλες και τώρα ακούω νέα...!!!!

Εγώ από χτες εχω σίδερο και βαριέμαι ....

Μάλλον θα το χτυπήσω το στεγνωτήριο αλλά αργότερα γιατί τώρα θέλω να βάλω πολύφωτα!!!!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο

Σήμερα 11/9 ή 9/11 και μάλλον κανείς δε θα ξεχάσει πού ήταν και τί έκανε εκείνη τη μέρα πριν 10 χρόνια όταν είδε αυτά που είδε.... Όπως η γενιά του Αρμστρονγκ έχει το βήμα στη Σελήνη, η δική μας έχει αυτό... Αδικία...

Σκεφτόμουν πού πήγαν οι δύο πωλητές μου και δεν μου έσειλαν τόταλ.. Νόμιζα οτι έχει να κάνει που είναι Κυριακή αλλά μετά το θυμήθηκα...


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...