Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα μολις διαπιστωσα οτι ταhttp://www.marksandspencer.com/ στελνουν Ελλαδα!!!

Φυσικα τα μεταφορικα ειναι τσιμπημενα...15 λιρες

Δεν ισχύει (δυστυχώς)

Γράφει : You can also place orders in participating UK stores only for deliveries to the destinations listed below

Αυτό σημαίνει να πάει κάποιος σε ένα από τα συνεργαζόμενα καταστήματα, να παραγγείλει, να πληρώσει και να στείλουν τα πράγματα στην Ελλάδα με 15 λίρες:evil:


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

κοριτσια βρηκα εναν κωδικο εκπτωσης αλλα δεν ξερω αν ισχυει...δοκιμαστε τον

ειναι για το http://www.pharmasee.gr/eshop/index.php?lang=el και βαζοντας το NATURA εχετε εκπτωση 15%

επίσης να προσθέσω, αν δεν έχει ξανά αναφερθεί και http://www.tofarmakeiomou.gr/

με 50 ευρώ αγορών έχει δωρεάν μεταφορικά και μπορείς να πληρώσεις και αντικαταβολή στον κουριερ.

εχω παραγγείλει 2 φορές, και τις 2 ήρθαν πολύ γρήγορα και σωστά οι παραγγελίες.επίσης με τηλ με ενημέρωσαν κ για προιόντα που έψαχνα και δεν φαινόντουσαν στο σιτε..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! εχω καιρο να γραψω στο καφε!

ψαχνω για πεδιλακια/παντοφλακια καλοκαιρινα

τα κροκς δε τα θελω, εχω δει στο myshoe.gr τα bitter and sweet που τα εχει βαλει με εκπτωση κατω απο 20ε. Ξερετε αν εχουν μικρη γραμμη/κανονική;

Βαριεμαι να τα παραγγειλω και να τα επιστρεφω...και το κακο ειναι οτι ο ενας μου μικρος ειναι στο 27.5 (9.5) και δε ξερω τι να του παρω 27 ή 28...

Εχει παρει καμια bitter and sweet?

Καμια αλλη προταση για καλοκαιρινο παντοφλακι εκτος απο crocs?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως θυμάστε βρε κοπέλες (ή η κοπέλα που έβαλε το λινκ) ένα όμορφο,σατεν φορεματάκι (μωβ ή λιλά ήταν;)από εβαυ;

θυμάμαι που σχολιάσαμε πως δεν ήταν η κοπέλα φαν αυτού του στυλ αλλά το φορεματάκι ήταν υπέροχο.

Εχω βάλει διάφορες λέξεις στο ψαχτήρι και δεν μπορώ να βρω το ποστ.Μήπως το θυμάται καμιά;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θυμάστε βρε κοπέλες (ή η κοπέλα που έβαλε το λινκ) ένα όμορφο,σατεν φορεματάκι (μωβ ή λιλά ήταν;)από εβαυ;

θυμάμαι που σχολιάσαμε πως δεν ήταν η κοπέλα φαν αυτού του στυλ αλλά το φορεματάκι ήταν υπέροχο.

Εχω βάλει διάφορες λέξεις στο ψαχτήρι και δεν μπορώ να βρω το ποστ.Μήπως το θυμάται καμιά;

Μήπως εννοείς στη σελίδα 47(αφού κάνεις σύνδεση):idea:?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θυμάστε βρε κοπέλες (ή η κοπέλα που έβαλε το λινκ) ένα όμορφο,σατεν φορεματάκι (μωβ ή λιλά ήταν;)από εβαυ;

θυμάμαι που σχολιάσαμε πως δεν ήταν η κοπέλα φαν αυτού του στυλ αλλά το φορεματάκι ήταν υπέροχο.

Εχω βάλει διάφορες λέξεις στο ψαχτήρι και δεν μπορώ να βρω το ποστ.Μήπως το θυμάται καμιά;

Εννοούσα αυτά 1 2 3 ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απο ενα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα κατι στο ebay..ελληνικής κατασκευής αν κατάλαβα καλά και πολύ όμορφα κάποια σχέδια..

Σουηδικά κυρίως.

Ψάξε για την μάρκα anita (δεν θυμάμαι ποιες άλλες έχει, αν περάσεις όμως από εκεί θα δεις μάρκες και μεγέθη)

Αν έχει tracking λογικά με ΕΛΤΑ ΠΟΡΤΑ-ΠΟΡΤΑ, αλλιώς με απλό (έτσι μου έρχονται από άμαζον).

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που έχω δει πολλές φορες να αναφερετε..ποιος είναι ο ξαδερφος από Αγγλία??Υποθετω θα είναι κάποιος που δεχεται να παραλαμβανει πακετα από Αγγλία που δεν γίνεται shipping στην Ελλάδα...Ισχυει αυτό ή είναι συγγενης καποιας κοπέλας??

Σας ευχαριστώ πολύ!!

Για ξάδερφο από Αγγλία δείτε και αυτό:

http://www.vertbaudet.co.uk/

Επίσης ένα άλλο σάιτ είχε πολύ ωραία αλλά δε θυμάμαι το όνομα...είχες πάρει εσύ νομίζω χατζικάκι πριν κανά δυο χρόνια....δε θυμάμαι όμως...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που έχω δει πολλές φορες να αναφερετε..ποιος είναι ο ξαδερφος από Αγγλία??Υποθετω θα είναι κάποιος που δεχεται να παραλαμβανει πακετα από Αγγλία που δεν γίνεται shipping στην Ελλάδα...Ισχυει αυτό ή είναι συγγενης καποιας κοπέλας??

Σας ευχαριστώ πολύ!!

Καλημέρα Ντενυ

αν πας λίγο ποιο πάνω θα δεις ότι στην υπογραφή της chatzico έχει με κόκκινα γράμματα από κάτω το λινκ Ινφο για my UK mail εκεί θα βρεις τις πληροφορίες που χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...