Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Εγω πάλι σκέφτομαι να πάω έξω απ τα ΕΛΤΑ κ να αρχίσω να τραγουδαω:

Μια ζωή περιμεεεεενω,τα γαλάζια σου γραααααμματα...:confused:

Καλα Μόλις μίλησα-για 20η φορα κ μ έκανε μπαρούτι ο τύπος...

Του λέω: -περιμένω απο 24/8 μπλα μπλα μπλα,για δείτε

-Απαπαπα,μου λέει,που να δω;Εδώ γίνεται χαμός!:confused:

-κ τι θα γίνει δηλαδη το πακέτο μου,εκει θα μείνει για πάντα;:eek:

-Όχι καλε,1 μήνα τα κρατάμε κ Μετά τα διωχνουμε πίσω αν δεν τα πάρει κανεις.:mad:

-κ πως να τα πάρει κανεις αν δεν στέλνετε ειδοποιητηριο;να μυρίσει τα νύχια του ο εκάστοτε παραλήπτης;

-αααα,αυτα τα Κάνουν οι διανομείς...αυτοί στέλνουν τα ειδοποιητηρια

-να τους πείτε ότι δεν Κάνουν σωστά τη δουλεια τους.

Αλλα κ σεις Εδώ που τα λέμε,δεν δικαιολογειτε το μισθό σας κ πολυ αυτη τη στιγμη!!!:-) πείτε μου κ το όνομα σας να ξέρω ποιος υπάλληλος ΔΕΝ με εξυπηρέτησε...

-με λενε ταδε.πάρτε με κ αύριο να ψάξω το πακέτο σας(ξάφνου αποφάσισε να ψάξει,αν κ γίνεται χαμός-βρε βρε κάτι περίεργα πρααααματα:rolleyes::D)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κορίτσια

ετοιμαζόμουν να ρωτήσω αν έχετε και εσείς πρόβλημα με τα ΕΛΤΑ και τελικά βρήκα ότι ναι ναι υπάρχει ένα θέμα

καλά το δικό μου είναι διαφορετικό

Μας φέρνουν σε αμηχανία με τα δεματάκια μου

Ρωτούν όποιον πάει να τα παραλάβει τι παραγγελίες κάνετε και μας βάλατε σε δουλειά και άλλα τέτοια χλιαρά

Ξεχνούν ότι τα ταχυδρομικά έξοδα κοστίζουν περισσότερο από τα προϊόντα

Αμάν πια

καλά να βρω χρόνο που πνίγομαι τελευταία και θα μεγαλώσω και εγώ το σόι μου διεθνώς

kalamaraki όλα οκ περαστικά

σε νιώθω έχω περάσει εγώ φέτος με ορθοπεδικά κι ακόμη με ταλαιπωρεί το θέμα

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι ίσως η πρώτη φορά που δεν θελω κατι απο το αμαζον.......

για να παρω τα κροκσάκια???

μα σπαω το κεφάλι μου τι να παρω για να παει εστω 20λιρες.....και δεν βρίσκω τίποτις!!!

ας μην έχω κάνει αρχή ακόμη από amazon, είμαι δειλή στις κινήσεις μου

αλλά έχω χαζέψει ατελείωτες ώρες

ρίχνω ιδέα κοίτα λίγο εδώ:

http://www.amazon.co.uk/s?ie=UTF8&search-type=ss&index=kitchen-uk&field-keywords=Sistema

πες μου κι εμένα τη γνώμη σου για tupperware κοιτούσα και κατέληξα σ αυτά

εγώ ενδιαφέρομαι για κάτι τέτοιο

http://www.amazon.co.uk/Sistema-Twister-Squeeze-Drink-Bottle/dp/B0056I89NQ/ref=sr_1_47?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1315931573&sr=1-47

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο ξάδερφος με έχει βάλει σε μπελάδες!!! 'Ολη μέρα κοιτάω από δω κι από κει και δεν έχω ψωνήσει τπτ!!! Ούτε το Γεννέθλιο της κόρης μου δεν άλλαξα!!! αμάν αυτές οι μετακομίσεις από Ελλάδα στο γιουκέη όλο μπελάδες είναι, Τσ-τσ-τσ!!!!

Το giordani το καρότσι το ξέρει καμία??? Το θέλει η αδερφή μου για τον κούκλο και δεν ξέρω τί λέει από ποιότητα!!!!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες!!!!

Καλαμαράκι μου τί κάνεις??? Πως πάνε οι "πωλήσεις"???

Εγώ παρέλαβα τα μποτάκια

http://www.ebay.co.uk/itm/130571706929?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Αλλά το τζαβάρι ακόμα τπτ...

Ασχετο!

Αν κάναμε μια δημοσίευση δίπλα για το καφέ που ανοίξαμε θα ήταν εκτός κανόνων???

Για να το μάθουνε όλοι και να σταματήσουν οι "κάρτες"...

Θα ρωτήσω και αν είναι θα το κάνω κάποια στιγμή!

Φιλάκια σε όλους!!!!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!!

Καλαμαράκι μου τί κάνεις??? Πως πάνε οι "πωλήσεις"???

Εγώ παρέλαβα τα μποτάκια

http://www.ebay.co.uk/itm/130571706929?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Αλλά το τζαβάρι ακόμα τπτ...

Ασχετο!

Αν κάναμε μια δημοσίευση δίπλα για το καφέ που ανοίξαμε θα ήταν εκτός κανόνων???

Για να το μάθουνε όλοι και να σταματήσουν οι "κάρτες"...

Θα ρωτήσω και αν είναι θα το κάνω κάποια στιγμή!

Φιλάκια σε όλους!!!!

Μια χαρά πάνε για νεούδι, πουλησα ήδη τεσσερα ρουχα!!

να κανεις δεν νομιζω οτι απαγορευται καλε διαφήμιση θα κανουμε 'αααχαααχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παντως οσο παραδεχομαι τα μαδερ σε βρακοφανελοπυζαμες αλλο τοσο ΔΕ μαρεσουν τα ρουχα του

δε βλεπω τοσο χρωμα και ποικιλια που βλεπω στο νεξτ

ενταξει βαζω και το τζιμπορυ και ισιωνω

μη σας χαιρετισω την οικονομια που κανουμε στις ιντερνετικες???????

εγω ξερω οτι η καρτα μου θελει παραπανω 200 απο τοτε που σας γνωρισα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...