Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!!! Προσπαθω να βάλω μια παραγγελια sportsdirect και δεν προχωραει στην πληρωμή......βγάζει 500ERROR....

Εγώ προσπαθώ εδώ και ώρα στο brandsgalaxy.gr και στην καταχώρηση μου βγαζει 500 σφάλμα! Τι στο καλό, φροντίζουν να μη ξοδεύουμε; :-P


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με το πευπαλ για εμπαυ τι γινεται;Τις κάρτες πάντως τις δέχονται όπου έχω ψωνίσει ονλαιν εδώ και πολύ καιρό.Εγω έχω Visa.

Καλησπέρα, οπότε με ελληνική πιστωτική ψωνιζουμε κανονικα από next;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Όπως πάντα τόσα χρόνια, επιβραβεύω το σωστό, διαφημίζοντάς το όσο μπορώ. Παρήγγειλα από το nextdirect (που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως έχει καλύτερες τιμές απ τα next Ελλάδος), αυτή τη φορά φορμάκια-φανελάκια-πυτζαμάκια για τον μικρό. Μέχρι τώρα αυτά τα είδη τα αγόραζα απ το Mothercare Ελλάδος με ότι αυτό συνεπάγεται για την τσέπη μου...

Μόνο τα φορμάκια η 4αδα κόστιζαν 25 ευρώ ενώ η τριάδα του Mothercare 35 ευρώ. Περίμενα να δω και ποιότητα. Μισή κλάση κάτω απ τα άλλα, άρα μια χαρά! Εξίσου σημαντικός παράγοντας; Δωρεάν έξοδα αποστολής με DHL σε 3 εργάσιμες έλεγε αλλά εγώ παρήγγειλα μεσημέρι Παρασκευής και Τρίτη πρωί ήταν στην πόρτα μου!!!

Εύγε! Σημαντική πληροφορία, πλήρωσα με paypal το οποίο "τραβάει" χρήματα απ την πιστωτική που του έχω συνδέσει.

Καλά ψώνια!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Όπως πάντα τόσα χρόνια, επιβραβεύω το σωστό, διαφημίζοντάς το όσο μπορώ. Παρήγγειλα από το nextdirect (που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως έχει καλύτερες τιμές απ τα next Ελλάδος), αυτή τη φορά φορμάκια-φανελάκια-πυτζαμάκια για τον μικρό. Μέχρι τώρα αυτά τα είδη τα αγόραζα απ το Mothercare Ελλάδος με ότι αυτό συνεπάγεται για την τσέπη μου...

Μόνο τα φορμάκια η 4αδα κόστιζαν 25 ευρώ ενώ η τριάδα του Mothercare 35 ευρώ. Περίμενα να δω και ποιότητα. Μισή κλάση κάτω απ τα άλλα, άρα μια χαρά! Εξίσου σημαντικός παράγοντας; Δωρεάν έξοδα αποστολής με DHL σε 3 εργάσιμες έλεγε αλλά εγώ παρήγγειλα μεσημέρι Παρασκευής και Τρίτη πρωί ήταν στην πόρτα μου!!!

Εύγε! Σημαντική πληροφορία, πλήρωσα με paypal το οποίο "τραβάει" χρήματα απ την πιστωτική που του έχω συνδέσει.

Μ

Καλά ψώνια!

Και εγω παρελαβα σημερα απο next! 5 ολοσωα φορμακια με ποδαρικο 30 ευρω και free delivery. Κριμα που δεν μας τα βγαζουν σε εκπτωση ομως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σκέφτεσαι τι κέρδισες, σε τι ποιότητα και ποιοι σου έχουν κλείσει εντελώς την πόρτα της δυνατότητας για οικονομία. Έτσι, θα είσαι πάντα χαρούμενη και θα ξέρεις πως έκανες ότι περνούσε απ το χέρι σου!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Όπως πάντα τόσα χρόνια, επιβραβεύω το σωστό, διαφημίζοντάς το όσο μπορώ. Παρήγγειλα από το nextdirect (που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως έχει καλύτερες τιμές απ τα next Ελλάδος), αυτή τη φορά φορμάκια-φανελάκια-πυτζαμάκια για τον μικρό. Μέχρι τώρα αυτά τα είδη τα αγόραζα απ το Mothercare Ελλάδος με ότι αυτό συνεπάγεται για την τσέπη μου...

Μόνο τα φορμάκια η 4αδα κόστιζαν 25 ευρώ ενώ η τριάδα του Mothercare 35 ευρώ. Περίμενα να δω και ποιότητα. Μισή κλάση κάτω απ τα άλλα, άρα μια χαρά! Εξίσου σημαντικός παράγοντας; Δωρεάν έξοδα αποστολής με DHL σε 3 εργάσιμες έλεγε αλλά εγώ παρήγγειλα μεσημέρι Παρασκευής και Τρίτη πρωί ήταν στην πόρτα μου!!!

Εύγε! Σημαντική πληροφορία, πλήρωσα με paypal το οποίο "τραβάει" χρήματα απ την πιστωτική που του έχω συνδέσει.

Καλά ψώνια!

Τέλεια όλα τα νέα. Ειδικά αυτό με το πευπαλ:D

Θα ψωνίσω κι εγώ από nextdirect σίγουρα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας,

Για παιδικά παπουτσάκια ψωνίζω συχνά από το Spartoo.gr. Έχουν πάρα πολλές επιλογές και δωρεάν αποστολή. Αν έχετε και εσείς κάποια ιδέα για αγορές μέσω ίντερνετ για παιδικά ρούχα παπούτσια ή αξεσουάρ πείτε μου παρακαλώ.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...