Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μια που πιασατε το θεμα... με τις μικροβιολογικες εξετασεις τι γινεται? πας σε οποιοδηποτε γιατρο σου τις γραφει και μετα πας σε μικροβιολογικο εργαστηριο και πληρωνεις το 15% ?


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα καταλαβες να ...και μετα μας φωνάζει κι ολας η κυρα γατα !

χαχαχαχαχαχ

οτι νεο εχεις θα κανεις φουλ ρεπορτ

(και τωρα θα έρθιε το καλαμαρακι και θα μου χτυπήσει ενα χταπόδι στο κεφαλι που μπαχαλεψα το τοπικ ...μουχαχαχα ΜΗ ΜΗ ΜΗ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ Σ ΑΓΑΠΩ )

:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο ειναι εκτακτο γεγονος αλλα ειναι για καλο

τοσα μας παιρνουν καθε μηνα, αντε μην αρχισω τα μπινελικια

ΔΩΣΕΕΕ πεστα .....

την καλυτερη ιδιωτικη ασφαλεια για μενα και το παιδι με συνταξιοδοτικό θα ειχα

πεστα πεστα !

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε άρια, είναι καλό το καλαμάρι, δεν πρόκειται να σε κράξει στο καφέ, στο άλλο κράζει! :D

Το είδα αυτό για την Neoset, σε ευχαριστώ πολύ! Αλλά μέχρι να βρει σπίτι ο κύριος, τι να πάω να αγοράσω με τον βλάκα που έχει τον αμπαστάκωτο!!! Κ άμα βρει επιπλωμένο σπίτι κ τελικά μου αφήσει την κρεβατοκάμαρα, τι θα κάνω αν θα έχω αγοράσει εγώ καινούρια? Απαπαπα μπλέξιμο, δεν ήξερα ότι δεν ξεμπερδεύεις έτσι εύκολα από γάμο, ειλικρινά μιλάω!! Σαν τον ΓΑΠ ένα πράγμα "Δεν φεύγω! Δεν φεύγω! Να χτυπιέστε!!"

Αλλά από Neoset θα πάρω λογικά. Κ ναι βρε έχει εγγύηση, μία τσούπρα (δεν θυμάμαι ποια) έγραψε ότι δεν δίνει. Δίνει κ παραδίνει! Κ στο site τους το αναφέρουν, αλλά κ όταν πήγαμε το καλοκαίρι κ κοιτούσε κάτι άλλο η αδελφή μου, της το έλεγαν. Κ εσύ έχεις εγγύηση, μπορεί να μην θυμάσαι ότι σου το είχανε πει.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

για τα 2 νοσοκομεια, ναι ειμαι σιγουρη :D

ακουστηκε για τελος γεναρη, τελικα συνεχιζεται

ελπιζω να συνεχιστει ειναι οντως πολυ καλο

τοσο που δε το πιστευω

Για να δούμε λοιπόν. Εγώ βεβαια δεν είμαι στον ΕΟΠΠΥ ακόμα, αλλά το ταμείο μου λεγεται ότι θα μπει και αυτό σιγα σιγά. Και είχα αρχίσει να παθαίνω ένα σοκ, γιατί είχα συνηθίσει αλλιώς και νόμιζα ότι θα ξαναγυρίσω σε καθεστώς ΙΚΑ.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι, έγραψα και δίπλα ...

πραγματικά, λυπάμαι που και εγώ με την σειρά μου, πάνω στο κόλλημα μου δεν έδωσα την πρέπουσα σημασία .

έχεις απόλυτο δίκιο, φυσικά είναι δικαίωμα σου , να κάνεις τις παρατηρήσεις σου γιατί τόσο εσύ , όσο και κάποια αλλά κορίτσια έχετε προσφέρει πολλά στην συγκεκριμένη στήλη , τόσο με τις οδηγίες σας αλλά και με την βοήθεια που προσφέρεται στις νεότερες και σχετικά άπειρες στο θέμα των ιντερνετικών αγορών. Μεταξύ αυτού και εγώ !!!

Θέλω να πιστεύω πως θα το σεβαστούν και τα υπόλοιπα μέλη και θα αποφευχθούν στο μέλλον τέτοιες καταστάσεις.

Άλλωστε μόνο καλό μας προσφέρουν οι δικές σας γνώσεις και η βοήθεια σας στο θέμα.

Εγώ πραγματικά βοηθήθηκα αρκετά μέσα από εσάς και φυσικά εξοικονόμησα και χρήματα.

Πραγματικά , το πιστεύω αυτό και δεν τα γράφω απλά για να γίνω αρεστή σε κανέναν.

Επειδή εγώ έγραψα στο θέμα με τις κατσαρόλες θεωρώ ότι απευθύνεσαι μεταξύ άλλων και σε εμένα.

Αναγνωρίζω τη δουλειά που έχεις κάνει να μαζέψεις όλες τις πληροφορίες σχετικά με τις ιντερνετικές αγορές, επειδή όμως είμαι σχετικά καινούρια στο θέμα δεν γνώριζα τους περιορισμούς που προσπαθείτε να θέσετε στο θέμα. Παρατήρησα οτι το θέμα έχει πάρα πολλά πόστ καθώς επίσης και τα μέλη που σημμετέχετε ενεργά έχετε εξίσου πάρα πολλές αναρτήσεις. Δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι οι 2-3 αναρτήσεις που θα βάλλει κάποιος νέος στο άθλημα μπορούν να δημιουργήσουν τέτοιο πρόβλημα στο thread. Συγγνώμη και πάλι.

Ο λόγος που παραθέτω τα πόστ κάποιων μελών ειναι για να δώσω παράδειγμα τι ΔΕΝ ανήκει σαν ποστ στο άλλο θέμα, οχι για να κάνω επίθεση σε κάποια μέλη συγκεκριμένα. Αλλωστε είναι γνωστά τα μέλη που δεν συμμορφώθηκαν ακόμη...

Και λεω συμμορφώθηκαν οχι στους δικούς μου κανόνες φυσικά αλλά στους κανονισμούς που μας έθεσαν οι αντμιν όταν μας έκλεισαν το πρώτο θεματάκι κ μας άνοιξαν το καινούργιο

1η Ενημέρωση αντμίν

Και το πρωτο ποστ των αντμίν στο νέο θέμα οπου θέτονται οι περιορισμοι...

Καλό θα κάνετε να τα διαβάσετε γιατί έτσι θα μάθετε κ τι επιτρέπεται πια στο θέμα να γράφουμε....

Εξάλλου κ εγώ σταμάτησα να γραφω....οχι από βαρεμάρα, απλά ακολουθώ τους κανονισμους. Σιγουρα έχω ξεφύγει μια δυο τρεις φορές έφαγα κ δυο καρτούλες για οφ τοπικ....κ τώρα αν φάω κ τρίτη παω για μπάνιο!!

Τα λεω κ τα ξαναλέω (κράζω ) γιατί θα με στεναχωρήσει πολύ να μας μεταφέρουν στο καφέ.....

χαχαχαχα καταλαβες να ...και μετα μας φωνάζει κι ολας η κυρα γατα !

χαχαχαχαχαχ

οτι νεο εχεις θα κανεις φουλ ρεπορτ

(και τωρα θα έρθιε το καλαμαρακι και θα μου χτυπήσει ενα χταπόδι στο κεφαλι που μπαχαλεψα το τοπικ ...μουχαχαχα ΜΗ ΜΗ ΜΗ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ Σ ΑΓΑΠΩ )

:-)

Αντε χέθου ρε....:tongue: θα σε ξεβρίσω στο φεις εσένα χαχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι βρε άρια, είναι καλό το καλαμάρι, δεν πρόκειται να σε κράξει στο καφέ, στο άλλο κράζει! :D

Το είδα αυτό για την Neoset, σε ευχαριστώ πολύ! Αλλά μέχρι να βρει σπίτι ο κύριος, τι να πάω να αγοράσω με τον βλάκα που έχει τον αμπαστάκωτο!!! Κ άμα βρει επιπλωμένο σπίτι κ τελικά μου αφήσει την κρεβατοκάμαρα, τι θα κάνω αν θα έχω αγοράσει εγώ καινούρια? Απαπαπα μπλέξιμο, δεν ήξερα ότι δεν ξεμπερδεύεις έτσι εύκολα από γάμο, ειλικρινά μιλάω!! Σαν τον ΓΑΠ ένα πράγμα "Δεν φεύγω! Δεν φεύγω! Να χτυπιέστε!!"

Αλλά από Neoset θα πάρω λογικά. Κ ναι βρε έχει εγγύηση, μία τσούπρα (δεν θυμάμαι ποια) έγραψε ότι δεν δίνει. Δίνει κ παραδίνει! Κ στο site τους το αναφέρουν, αλλά κ όταν πήγαμε το καλοκαίρι κ κοιτούσε κάτι άλλο η αδελφή μου, της το έλεγαν. Κ εσύ έχεις εγγύηση, μπορεί να μην θυμάσαι ότι σου το είχανε πει.

εγώ το είπα για την εγγύηση αλλά δεν μου είπαν τίποτα όταν αγορασα το δωμάτιο του γιου μου.πόσο καιρό έχω εγγύηση και τι καλύπτει ξέρεις;Πάντως ξαναλέω σχέση τιμής - ποιότητας δεν μένω ευχαριστημένη...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξέρετε ποιο ειναι το προβλημα μου με τον ΕΟΠΥΥ, βασικά οχι τοσο με δαυτον αλλα με το ΙΚΑ, εχω γραψει περα απο εξετασεις αιματος(αυτες εντάξει βρηκα που θα τις κανω), και υπέρηχο θυροειδούς να κανω, μεχρι πριν ενα χρονο επαιρνα σε ενα διαγνωστικο που ηξερα πηγαινα δεν πληρωνα, το επαιρνα και εφευγα. τωρα τα περισσοτερα εχουν σταματησει την συμβαση με το Ικα(γιατί αραγες!!!) και δεν μπορω να βρω. Από κοπέλες που μένουν Αθήνα(θα προτιμούσα βεβαια δυτικα προάστεια, αλλα τέλος πάντων και οπουδήποτε στην Αθήνα), μηπως ξερετε κανένα διαγνωστικό με υπερήχους που να έχει ακόμη συμβαση με το ωραίο και συμπαθέστατο ΙΚΑ οεο???θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια, προτού λήξει η εξέταση μου(σε 10μερούλες)!!!

Link to comment
Share on other sites

Aloha!

Επειδή έχω καιρό να βαρέσω "παρούσα" και εδώ και δίπλα, θα σταθώ μόνο σε δύο αγορές που έκανα και αξίζουν μάλλον επισήμανση.

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p3984.m570.l1313&_nkw=New+Grey+Fashion+Women%27s+Zip+Up+Tops+Hoodie+Coat+Jacket+&_sacat=See-All-Categories

Τρελή μούφα μιλάμε!Καμία σχέση με τη photo!Οι διαστάσεις του είναι πραγματικά μόνο για έφηβες κινεζούλες!

http://www.iherb.com/Nature-s-Baby-Organics-Conditioner-Detangler-Vanilla-Tangerine-16-fl-oz-473-ml/22560?at=0

Κάποια στιγμή δίπλα συζητούσαμε για το εν λόγω προιον, το οποίο παρήγγειλα και χρησιμοποιούμε εδώ και κανένα μήνα. Είναι αρκετά ελαφρύ και ένα στοιχειώδες ξεμπέρδεμα το κάνει. Με παράλληλη χρήση χτένας τολμώ να πω ότι είναι πολύ καλό. Επίσης, στις οδηγίες χρήσεις διάβασα ότι είτε μπορείς να το ξεπλύνεις είτε να το αφήσεις.

Link to comment
Share on other sites

παρε και ρωτα ευρομεντικα, διαγνωση βιοιατρικη μηπως καποιο καλυπτουν την εξεταση τωρα

βιοιατρική ντεν καλυπτει!!θα ρωτήσω για τις αλλες δυο, κατσε να δω και που βρισκονται, σ ευχαριστω πολυ για την απάντηση.:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...