Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

κορίτσια, έχει παραγγείλει καμία τώρα τελευταία pampers active fit 5+ από το amazon?

Έχω κάνει τη παραγγελία μου από 1/2 κ ενώ ήταν άμεσα διαθέσιμα, δεν έχουν φύγει ακόμα..

Edit: Σε αυτό το θέμα βγαίνει το τικεράκι από τότε που ήμουν έγκυος!!!! γλυκό χαμόγελο!!!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μερα

α οκ χατζίκο οι ον λαιν αγορες ειναι αληθεια οτι εχουν περισσότερα χιτς

απο την κακοποιήση (:-) ότι κι να σημαίνει αυτο :-) )

β καλα εχω πεταξει κι εγω ( καλυτερα εχω ξεράσει ) ερωτημα το οποίο ηταν τελείως γελόιο ετσι ;;;

(ειμαι βέβαιη οτι δε με μπουφλησαν γιατι με ξέρουν ) καθώς το ερωτημα ηταν ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !

η ερμη η access μου απανταγε σε πμ ... χαχαχαχαχχαχαχαχ

γ εστειλα μειλ ΓΙΑ ΤΑ ΓΥΑΛΊΑ να ρωτήσω : παλικάρια στειλατε το πακατζ μου και δε μου απαντησαν ... :-( ντε μου αρεσει αυτο !

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι οτι έτσι όπως πάνε σε λίγο ούτε λιαστή ούτε ΕΟΠΥ θα υφίστανται. Και έχεις και τον άλλο να απαγγέλει Καβάφη...Μάλιστα...

Πώς σας φαίνεται; http://www.ebay.co.uk/itm/140512249165?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_5428wt_1037

Μωρέ έχω δει και πιο ωραία στα jessicabrides αλλά καθότι νέα μανούλα μου έχει μείνει κοιλίτσα και κάτι πιο στενό δεν νομίζω να μου πήγαινε..


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To θέμα είναι οτι έτσι όπως πάνε σε λίγο ούτε λιαστή ούτε ΕΟΠΥ θα υφίστανται. Και έχεις και τον άλλο να απαγγέλει Καβάφη...Μάλιστα...

Πώς σας φαίνεται; http://www.ebay.co.uk/itm/140512249165?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649#ht_5428wt_1037

Μωρέ έχω δει και πιο ωραία στα jessicabrides αλλά καθότι νέα μανούλα μου έχει μείνει κοιλίτσα και κάτι πιο στενό δεν νομίζω να μου πήγαινε..

Ωραίο είναι, ενα παρόμοιο είχε φορέσει και η Κοκίνου :tongue:. Εμενα ο ενδοιασμός μου είναι στην ποιότητα, μη τυχόν και φαίνεται ''φτηνιαρικο'' .

Ψαξτο καλά πάντως!Μεχρι πόσα θες να διαθέσεις?Μηπως να έραβες ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραίο είναι, ενα παρόμοιο είχε φορέσει και η Κοκίνου :tongue:. Εμενα ο ενδοιασμός μου είναι στην ποιότητα, μη τυχόν και φαίνεται ''φτηνιαρικο'' .

Ψαξτο καλά πάντως!Μεχρι πόσα θες να διαθέσεις?Μηπως να έραβες ?

Όχι πανω από 300. Το σκέφτηκα αλλά δεν έχω μοδίστρα που να αναλαμβανει νυφικό


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...