Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Κεντρο εξωσωματικης στην Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!! Μετά από τρεις ωοληψιες και τέσσερις εβρυομεταφορες και το αποτέλεσμα μηδέν με το σπέρμα του συζύγου  να πηγαίνει από το κακό προς το χειρότερο και εγώ που έφτασα στα 40 να μου λένε μήπως φταίει η ποιότητα στα ωαρια και τα έμβρυα σας μήπως δεν είναι καλά και σκεφτείτε για αλλαγή υλικού!!! Δηλαδή να πάμε με δοτη σπέρματος η ωαρια!!!! Ειλικρινά δεν μπορώ άλλο σαν το μπαλάκι του τένις είμαστε!!!!! Κάθε γιατρός λέει ότι του κατέβει στο κεφάλι!!! Ρωτάω εγώ εσάς που προφανώς δεν είμαι μόνη και το έχετε περάσει από όλα αυτά!  που μπορώ να πάω να βρω έναν γιατρό που πάνω από όλα να είναι άνθρωπος και μετά επιστήμονας και να μας δείξει το φως στο τούνελ!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 7/3/2023 at 3:39 ΜΜ, kroxa είπε:

Καλησπέρα σας!!! Μετά από τρεις ωοληψιες και τέσσερις εβρυομεταφορες και το αποτέλεσμα μηδέν με το σπέρμα του συζύγου  να πηγαίνει από το κακό προς το χειρότερο και εγώ που έφτασα στα 40 να μου λένε μήπως φταίει η ποιότητα στα ωαρια και τα έμβρυα σας μήπως δεν είναι καλά και σκεφτείτε για αλλαγή υλικού!!! Δηλαδή να πάμε με δοτη σπέρματος η ωαρια!!!! Ειλικρινά δεν μπορώ άλλο σαν το μπαλάκι του τένις είμαστε!!!!! Κάθε γιατρός λέει ότι του κατέβει στο κεφάλι!!! Ρωτάω εγώ εσάς που προφανώς δεν είμαι μόνη και το έχετε περάσει από όλα αυτά!  που μπορώ να πάω να βρω έναν γιατρό που πάνω από όλα να είναι άνθρωπος και μετά επιστήμονας και να μας δείξει το φως στο τούνελ!!!! 

Καλησπέρα σε καταλαβαίνω απόλυτα.. εμείς δοκιμάσαμε και την δωρεά ωαρίων  μετά από 5 εξωσωματικές αποτυχημένες. έμεινα έγκυος αλλά δεν συνεχίστηκε δυστυχώς. Λένε πως έχει πολλά ποσοστά επιτυχίας.θεσσαλονικη πήγαμε emruolab new life kai με τον γιατρό μου assisting nature ..ο Γιατρός λέγεται Μπαμπας Ευάγγελος πολύ καλός .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polu είπε:

Καλησπέρα σε καταλαβαίνω απόλυτα.. εμείς δοκιμάσαμε και την δωρεά ωαρίων  μετά από 5 εξωσωματικές αποτυχημένες. έμεινα έγκυος αλλά δεν συνεχίστηκε δυστυχώς. Λένε πως έχει πολλά ποσοστά επιτυχίας.θεσσαλονικη πήγαμε emruolab new life kai με τον γιατρό μου assisting nature ..ο Γιατρός λέγεται Μπαμπας Ευάγγελος πολύ καλός .

Με το γιατρό Μπαμπας Ευάγγελος έκανες εξωσωματικη? Με το συγκεκριμένο πέτυχε? 

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2023 at 10:52 ΜΜ, Polu είπε:

Ναι στο assisting nature 

Χαίρομαι πολύ για σένα!!!! Μπράβο τέτοια ευχάριστα να ακούμε να ανεβαίνει η ψυχολογία μας!!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...