Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματικη ?Υοθεσια ? που να απευθυνθώ.


Recommended Posts

On 26/5/2023 at 5:26 ΜΜ, athinaida είπε:

Στην Γερμανία μένει η @Υβόννη

Ρώτησε την να σε κατατοπίσει πως έκανε εξωσωματικη εκεί!

@Υβόννη φιλιά πολλά-πολλά! Και μια μεγάλη αγκαλιά στον Ραφαηλάκο!

 

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωσε την έστειλα μνμ την κοπελα 

On 26/5/2023 at 1:06 ΜΜ, Konisn είπε:

Κ δω μπορει να θελει το ιδιο. Εξαρταται απο το πρωτόκολλο που θα ακολουθηθεί. Εγώ εκανα υστεροσκόπηση, μετα απο 1 μηνα διέγερση κ ωοληψία κ μετα απο 1 μηνα εμβρυομεταφορά

Ελλάδα που ρωτησα σε κλινηκη. Όχι σε αυτή που σκέφτομαι να παω. μου είπε μια εβδομάδα θέλει. Και εδώ μου είπανε 4 εβδομάδες. Θα ενημερωθώ και βλέποντας και κάνοντας 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Amemika είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωσε την έστειλα μνμ την κοπελα 

Ελλάδα που ρωτησα σε κλινηκη. Όχι σε αυτή που σκέφτομαι να παω. μου είπε μια εβδομάδα θέλει. Και εδώ μου είπανε 4 εβδομάδες. Θα ενημερωθώ και βλέποντας και κάνοντας 

1 βδομαδα για εξωσωματική??? Με διέγερση και εμβρυομεταφορα? Πως γίνεται αυτό? Κ πως σου απαντησαν χωρις να σε εχει δει γιατρος κ να εχετε αποφασισει το πρωτόκολλο? Περίεργο....

Ο,τι κ αν αποφασίσεις καλή επιτυχία!

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Konisn είπε:

1 βδομαδα για εξωσωματική??? Με διέγερση και εμβρυομεταφορα? Πως γίνεται αυτό? Κ πως σου απαντησαν χωρις να σε εχει δει γιατρος κ να εχετε αποφασισει το πρωτόκολλο? Περίεργο....

Ο,τι κ αν αποφασίσεις καλή επιτυχία!

 

Είναι κλινηκη στην Θεσσαλονίκη η οποία ο γιατρός ειδε απλοσ τις εξετάσεις από ένα Mail.  Και μου είπες μια εβδομάδα χρειάζεται. Για αυτό μπερδεύομαι και λέω θα πετάξω λεφτα η όντως θα πετύχει. Τωρα περιμένω και από μια άλλη να δω τι θα μου πει. Σε ευχαριστώ πολύ. Και σε εσένα ότι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2023 at 5:26 PM, athinaida said:

Στην Γερμανία μένει η @Υβόννη

Ρώτησε την να σε κατατοπίσει πως έκανε εξωσωματικη εκεί!

@Υβόννη φιλιά πολλά-πολλά! Και μια μεγάλη αγκαλιά στον Ραφαηλάκο!

 

Αθηναιδα μου γλυκια! Φιλια στα διδυμακια σου! Περιμενω να στειλεις νεα σε πμ με την πρωτη ευκαιρια! Πολυ καλα εκανες και με ταγκαρες!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...