Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

bazw k egw mia karamelitsa sto stoma,giati mia filh mou manoula m eipe oti auth eperne,pernw mia alh filh m pou einai nosokoma k douleuei s farmakeio na th rwthsw an kanei k mou leei exei ai8eria elaia k orismena opos o eukaliptos apagoreuonte sthn eggumosinh,girnaw pisw tis karameles blepw bla bla ai8erio elaio eukalipto....grrr gmt k thn eutusa,tr den pernw tpt 8a th bgalw me tsai k fusiko.


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σίντι μου περαστικούλια!!!!

Φρέσκους χυμούς για βιταμίνη c και τσάι πολλά ζεστά....και κουκουλώσου θα δεις αποτέλεσμα.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, περιμενω και εγω το τριτο μου μωρακι με πητ 12/6 αλλα πιστευω οτι θα παμε Μαιο μιας και τα αλλα 2 τα γεννησα νωριτερα. Ευχομαι σε ολες μας να πανε ολα καλα και να κρατησουμε με το καλο τελειομηνα γερα μωρακια. Απο εδω και περα θα τα λεμε!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα καλωσήρθες να χαίρεσαι τα θαυματάκια σου και με το καλό το τρίτο!!!!!

βουλωμένη μύτη,ε,σόρυ Σίντι τι νέα?τσαγάκια και κουκούλα!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια? σιντι περαστικα πινε τσαγακι με μελι και υπομονη τωρα που δεν μπορεις να παρεις τιποτα αλλο

Στεγια και εγω ειμαι μανουλα Ιανουριου του 10 αλλα εγραφα στον Φεβρουαριο μιας και ειχα τοτε πητ

Αληθεια αυχενικη κλεισατε? εγω εκανα τον προγεννητικο ολα καλα ητανε και εκλεισα αυχενικη 30 Νοεμβριου στο Ρεα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερινάκι μου χαίρομαι που θα συμβαδίσουμε και πάλι!!!!

Αύριο πάω Ικα να κάνω γ.αίματος,ούρων και σάκχαρο και θα πάω στο γιατρό αυτές τις μέρες για να με δει και να κλείσουμε για αυχενική....

Εμείς θα την κάνουμε στο εμβριοτσεκ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsia,edw boulomenh myti,xixi.stegia mou me fysikoys kai xamomili th bgazw.to vradu koimi8ika me duo maksilaria sxedon or8ia,exo tis ormones exw kai to boukoma kai ta akouei o antroulhs!!!egw auxenikh 24/11.sas zhkeuw,eseis exete ta ninakia sas na agapate k na filate,egw milaw sthn koilia olh mera k o antras moy nomizei oti to kapsa!!!stegia filia ston xamogelastoulh sou,ton ediksa ston antra mou kai trela8ike!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Καλέ τόσο καιρό δεν έμπαινα γιατί το έχασα το θεματάκι μας και νόμιζα ότι κάπου χάθηκε επεισή δεν έμπαινε καμιά!

Τι ωραία που μεγάλωσε η παρέα!! Τις καλύτερες ευχές σε όλες και περαστικά στους αρρωστούληδες!

Έχω και μια μεγάλη αγωνία να μοιραστώ αλλά πάω να κάνω καμια δουλειά πριν τσινίσει το boss και επανέρχομαι!

Φιλάκια!!!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

geia sou naya!!!edw eimaste,ta emvruakia mas einai idia hlikia akrivos!!!k esena 1/6 sou eipe??euxaristw k gia ta perasthka,eimai kapos kalutera alla h mutoula mou egine kainourgia apo to fusigma!!!ayrio exw k genne8lia k eipa ston antroulh mou oti den 8elw kosmo k parees k kanoume k oikonomia gia to ninaki pou 8a er8ei,mono na me paei gia fagotaki ta dyo mas se mexicano giati olo fagita oneireuomai!!!


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσακια!!! πως ειστε? εγω εχω κατι τρεξιματα με την μαμα μου αλλα ελπιζω ολα καλα.. Σε αυτην την εγκυμοσυνη νυσταζω συνεχεια μιλαμε για πολλη νυστα με τα 2 θηριακια μου βεβαια δυσκολο να κοιμηθω , ευτυχως που κοιμουντε νωρις το βραδυ και ετσι και εγω 10 και μιση ξεραινομαι. Την Τεταρτη εχουμε γιατρο να δουμε το σπορακι μας και ανυπομονω!!!! Φιλακια πολλα!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...