Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Γεννηθηκε το ντορεμακι μας!!!!!!! 11/11/2011


sevi-gio

Recommended Posts

να σου ζησει ελενακι ο μπεμπουλης,να ειναι γερος κ καλοτυχος!!να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!:D:D:D

φιλακια πολλα πολλα


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!ΓΕΡΟ,ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ !!!

Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενακι μου να σου ζησει ο παιδαρος, να τον χαιρεστε, να ειναι παντα καλοτυχος, γερος, δυνατος,φιλακια πολλα στα μαγουλακια, καλο σαραντισμο και καλως ηρθες στο κλαμπ των μαμαδων!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι μου, γλυκιά μου να σας ζήσει !!!!!!!!!!!!!

Να στε περηφανοι, να τον καμαρωνετε, να ναι γερος, δυνατος ,καλοτυχος !!!!!!!!!!!

Να στε τρισευτυχισμενοι, μια υπεροχη οικογενεια !!!!! Να γινετε χαζομαμα και χαζομπαμπας με όλη τη χαρη !!!! Οτι καλύτερο στη ζωούλα του !!!! Χιλιες ευχες μεσα απ την καρδια μου !!!!

Link to comment
Share on other sites

ελενακι μουυυυ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να χαιρεστε τον παιδαρο σας και να ειναι παντα ευτυχισμενος !!!!!

με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας!!!!!!!απο εδω και περα ξεκινανε τα ωραια!!!!!!!

blue-bootie.jpg

__________________


Γιατί εγώ ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το 'χω βρει σ' εσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια,

κι όταν σε κοιτώ, πάντα ανακαλύπτω κάτι ακόμα,

κάτι από τη μαγική σου εικόνα

που μ' αναγκάζει να σ' ερωτευτώ ξανά....

[url="http://lilypie.com"][img=http://lpmf.lilypie.com/aG4vp3.png][/url] 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενη μου να σας ζήσει ο μπόμπιρας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να είναι γερός και καλότυχος και να σε κάνει πάντα περήφανη!

Σου εύχομαι μόνο τέτοιες χαρούμενες μέρες από εδώ και πέρα!

Καλή ανάρρωση και με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!

Φιλακια!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι μου να σας ζήσει ο μπεμπης σας, να είναι γερος, δυνατός και πολυ πολυ ευτυχισμένος!!!

Να σας γεμίσει την ζωη πανέμορφες εικόνες!!!

Συγχαρητηρια!!!Να σας ζήσει!!!!!!!

Its_a_Boy_Baseball.jpg


0jkop3.png
Link to comment
Share on other sites

its_a_boy.gif

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ να σας ζήσει ο μπομπιρακός σας, να ναι πάντα μα πάντα γερός, δυνατός και τρισευτυχισμένος!! και εσείς πάντα τόσο ευτυχισμένοι όσο αυτές τις μοναδικές στιγμές!

Baby_0020_-_0020_Boy_0020_Clothes.jpg

Σαν χθες θυμαμαι την ημέρα της χοριακής σου (ημέρα Σάββατο) που η οθόνη μας έγινε κατακίτρινη από ένα πλατύ χαμόγελο!!Και τώρα κρατάς αγκαλιά το αγγελούδι σου!!! Καλή ανάρρωση και καλό σαραντισμό!!

baby-boy-card-s.jpg

14 ώρες πιστεύω να ήταν αρκετές για να ευχαριστηθείς τους πόνους της γέννας που τόσο ήθελες!! Μπορεί τελικά να προέκυψε με καισαρική αλλά σημασία έχει ότι ΤΟ ΈΖΗΣΕΣ!! Σε περιμένουμε ξανά μαζί μας για να μοιραστεις την εμπειρία σου!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι μου γλυκο ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ! ΓΕΡΟΣ ...ΔΥΝΑΤΟΣ....ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ....που σιγουρα θα ναι με την ημερομηνια που γεννηθηκε!!!

Να τον χαιρεστε και να τον βλεπετε να μεγαλωνει οπως εσεις επιθυμειτε.....ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΣΑΣ!!!:D:D:D


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...