Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Γεννηθηκε το ντορεμακι μας!!!!!!! 11/11/2011


sevi-gio

Recommended Posts

Κοριτσακι μου γλυκο εφτασε η μερα που τοσο πολυ περιμενατε!!!!Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!Ευχομαι να εισαστε παντα μα παντα τοσο ευτυχισμενοι οσο την πρωτη φορα που αντικρυσατε το αντρακι σας!!!!Να ειναι γερος,δυνατος κ καλοτυχος σε ολη του τη ζωη!!!Φιλια πολλα πολλα σε ολους σας!Με το καλο να γυρισετε στο σπιτακι σας και καλο σαραντησμο!!!!!!!


20q5p2.png

IYygp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

να σου ζησει αγαπη μου γερος δυνατος κ καλοτυχος να ειναι ο γαμπρουλης μου.ειμαι σηγουρη οτι ειναι κουκλος , πολλα ΄πολλα φιλακια να του δωσεις.με το καλο να σαραντησεις


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

9k=

να σας ζησει!!!!!!!!

να ειναι γερο και καλοτυχο.Ενα μπαλονι για τον μπεμπη και λιγα λουλουδια για την θαρραλεα μαμα!

Παντα να ειστε μια ευτυχισμενη οικογενεια


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ,ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!

ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ :P:p:p

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!!!:P


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Ειμαι ο αντρας της Ελενης. Η ιδια δεν μπορει ακομη να σας απαντησει. Εκ μερους της ομως, σας ευχαριστουμε παρα πολυ για τα καλα σας λογια και τις ευχες σας. Να ειστε καλα. Τα υπολοιπα θα τα πειτε οταν με το καλο γυρισουμε σπιτι μας και "κλεψει" λιγο χρονο απο το αγγελουδι μας. Και παλι ευχαριστουμε!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Ελένη γέννησες?

Να σας ζήσει το αντράκι σας!!!

Πάντα γερός και δυνατός...

καλό σαραντισμό!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!! Ειμαι ο αντρας της Ελενης. Η ιδια δεν μπορει ακομη να σας απαντησει. Εκ μερους της ομως, σας ευχαριστουμε παρα πολυ για τα καλα σας λογια και τις ευχες σας. Να ειστε καλα. Τα υπολοιπα θα τα πειτε οταν με το καλο γυρισουμε σπιτι μας και "κλεψει" λιγο χρονο απο το αγγελουδι μας. Και παλι ευχαριστουμε!!:P:p

ευχαριστούμε πάρα πολύ που μπήκες στο κόπο να μας ευχαριστήσεις εκ μέρους της!!! Ελπίζουμε ήδη να χει βγει από το μαιευτήριο και ο αγγελούδι σας να γεμίζει ευτυχία το σπιτικό σας!! Και πάλι να σας ζήσει!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ ΟΛΕΣ σας για τις υπέροχες ευχές σας!!!!!:P:p

Αυτό το μωρό που κρατάω στην αγκαλιά μου είναι Δώρο Θεού......:D

Εύχομαι να έχετε πάντα ευτυχία στη ζωή σας και πολλές χαρές!!!!! Ότι επιθυμείτε να το έχετε!!!!!

Φιλάκια πολλά από μένα και από τον μπεμπούλη μου!!!!!!!!!!

kisses13.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...