Vicky !

Πόσο καιρό προσπαθείτε για πρώτο μωράκι? ΝΕΟ

Recommended Posts

αχ μακαρι κοπελα μου να ειναι εγκυμοσυνη...στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!! αντε αντε μια μια να περνουμε σειρα...

εντωμεταξει εχθες με ενημερωσαν και για αλλη εγκυμοσυνη η αδερφη μιας φιλης μου.αντε με το καλο η κοπελα της ειπα.

αχ ποτε θα το πουμε και εμεις..........

Kscap2.png

KEphp3.png

event.png

ελεγα και εγω να μπω στο τρυπακι να τα παρω.

αξιζει να ασχοληθω η οχι?

απο οτι εχω ακουσει κανουν και καμοια πενηνταρια ευρω.

Μπορείς να τα πάρεις και από το ιντερνετ.

Αυτά που εδώ έχουν 50€ τα 7 τεστ στο ίντερνετ τα βρήκα γύρω στα 40€ τα 20 τεστ!

Επίσης, εκτός από αυτά υπάρχουν και τα πολύ πολύ φθηνά που είναι μια μικρή ταινιούλα αλλά κάνει την ίδια δουλειά.

NJMtp3.png

Διαφημίσεις

τι κάνετε κορίτσια ???? εγώ είμαι στις ''καλές'' μέρες και είπα να μπώ στον αγώνα άντε να δούμε και αυτόν τον μήνα ...

εσείς ολα καλά ????

TtZkp3.png

Κοριτσάρες μου καλως βρεθήκαμε. Πολύ χάρηκα που μαζευτήκαμε. Λοιπόν διάβασα τα νέα σας. Σε όσες ξεκινάνε προσπάθειες καλή επιτυχία μέσα απο την καρδιά μου, σε όσες δεν την περιμένουν την σιχαμένη μαζί κι εγώ να μην σώσει και εμφανιστεί. Κάποια θέλει τεστ ωορηξίας εγώ πήρα απο το ίντερνετ της hometest 20 τεστ ωορηξιας και 5 τεστ εγκυμοσυνης μαζί με τα έξοδα αποστολής στο σπίτι 25 ευρώ. Σε 2 μέρες τα είχα. Θα τα χρησιμοποιήσω απο τον άλλο μήνα όμως αν δεν έγινε κανένα θαύμα. Φιλούρες και καλό σκ σε όλες.

καλημερα κοριτσιαααααα!!!ηρθα και εγω!!πως πανε οι προσπαθειες???θελω μεγαλες χοριακες αυτο το μηνα κανονιστε!!!!πολλα φιλια!!!!!!!!!

Διαφημίσεις

Κοριτσάρες μου καλως βρεθήκαμε. Πολύ χάρηκα που μαζευτήκαμε. Λοιπόν διάβασα τα νέα σας. Σε όσες ξεκινάνε προσπάθειες καλή επιτυχία μέσα απο την καρδιά μου, σε όσες δεν την περιμένουν την σιχαμένη μαζί κι εγώ να μην σώσει και εμφανιστεί. Κάποια θέλει τεστ ωορηξίας εγώ πήρα απο το ίντερνετ της hometest 20 τεστ ωορηξιας και 5 τεστ εγκυμοσυνης μαζί με τα έξοδα αποστολής στο σπίτι 25 ευρώ. Σε 2 μέρες τα είχα. Θα τα χρησιμοποιήσω απο τον άλλο μήνα όμως αν δεν έγινε κανένα θαύμα. Φιλούρες και καλό σκ σε όλες.

στειλε pm αν μπορεις με το site?

καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kscap2.png

KEphp3.png

event.png

Καλησπέρα! Να μαι κι εγω!!!!

vicky σε ευχαριστώ για το πμ.!!!

Σήμερα τελείωσα με την περίοδο και πάμε στον αγώνα! Αυτό το μήνα όμως δε θα έχει άγχος, ουτε για γόνιμες ουτε για τίποτα! Πάμε για εξωσωματική και ελπίζουμε να πάνε όλα καλά! Αυτή τη φορά θα ανυπομονώ να έρθει η περίοδος για να κάνω κάποιες εξετάσεις που μου ζήτητσαν προκειμένου να δουμε πως θα κινηθούμε με την εξωσωματική!

Εύχομαι σε όσες περιμένουν, απλά να ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!!!!!

Καλή δυναμη σε όλες μας!!!!!

:wink:

καλησπερααααααα!! τι κανετε? ελπιζω ολεσ οι φιλεναδιτσεσ να ειμαστε καλα!!!! εγω ακουστε το σπαστικο........ποτε ποτε εχω σαν ποναλακια περιοδου και το πιο κουφο σημερα το πρωι σηκωθηκα και μολισ πηγα να σκηψω να βαλω παντοφλακια ετσι οπωσ κουνηθηκαν τα στηθη μου ενιωσα για 1η φορα στη ζωη μου ενιωσα πονο στασ στηθη μου...εκει που ειναι η θηλη νιωθω πονο και μαλιστα μεσα στο στηθοσ...αφου χωρισ σουτιεν νιωθω τσιμπιματα και ποναλακια και δεν μπορω....μα ακουτε τα κουφα????????? πηγα να σκεφτω βρε λεσ ? αλλα ρε κοριτσι παλι μετα ειπα μπα Σοφια μηγ το σκεφτεσαι γιατι παλι θα στεναχωρηθεισ.....

Διαφημίσεις

που εισαι κατερινακι μου;ολα καλα; στον αγωνα κι εμεις;)

καλα ζουζουνιτσα μια χαρουλα αλλα εχει πεσει αρκετη δουλεια!!θα μπαινω να μαθαινω νεακια σας οσο πιο συχνα μπορω!!!

καλησπερααααααα!! τι κανετε? ελπιζω ολεσ οι φιλεναδιτσεσ να ειμαστε καλα!!!! εγω ακουστε το σπαστικο........ποτε ποτε εχω σαν ποναλακια περιοδου και το πιο κουφο σημερα το πρωι σηκωθηκα και μολισ πηγα να σκηψω να βαλω παντοφλακια ετσι οπωσ κουνηθηκαν τα στηθη μου ενιωσα για 1η φορα στη ζωη μου ενιωσα πονο στασ στηθη μου...εκει που ειναι η θηλη νιωθω πονο και μαλιστα μεσα στο στηθοσ...αφου χωρισ σουτιεν νιωθω τσιμπιματα και ποναλακια και δεν μπορω....μα ακουτε τα κουφα????????? πηγα να σκεφτω βρε λεσ ? αλλα ρε κοριτσι παλι μετα ειπα μπα Σοφια μηγ το σκεφτεσαι γιατι παλι θα στεναχωρηθεισ.....

Σοφακι ευχομαι να ειναι μπεμπε- συμπτωμα και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!

μακαρι βρε κατερινιο αλλα ειλικρινα δεν ξερω αν θελω να το πιστεψω ...μπορει να λεω οχι και να το πιστευω και υποσυνηδητα να το σκεφτομαι και να ειναι συμπτωματα φαντασιασ...τι να πω?????????????????

Καλησπέρα! Να μαι κι εγω!!!!

vicky σε ευχαριστώ για το πμ.!!!

Σήμερα τελείωσα με την περίοδο και πάμε στον αγώνα! Αυτό το μήνα όμως δε θα έχει άγχος, ουτε για γόνιμες ουτε για τίποτα! Πάμε για εξωσωματική και ελπίζουμε να πάνε όλα καλά! Αυτή τη φορά θα ανυπομονώ να έρθει η περίοδος για να κάνω κάποιες εξετάσεις που μου ζήτητσαν προκειμένου να δουμε πως θα κινηθούμε με την εξωσωματική!

Εύχομαι σε όσες περιμένουν, απλά να ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!!!!!

Καλή δυναμη σε όλες μας!!!!!

:wink:

γεια σου μαριααααα!!! δεν κανει τιποτα!!!

ευχομαι τα καλυτερα να ερθουν συντομα!!!;)

Kscap2.png

KEphp3.png

event.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα