Vicky !

Πόσο καιρό προσπαθείτε για πρώτο μωράκι? ΝΕΟ

Recommended Posts

καλησπερααααααα!! τι κανετε? ελπιζω ολεσ οι φιλεναδιτσεσ να ειμαστε καλα!!!! εγω ακουστε το σπαστικο........ποτε ποτε εχω σαν ποναλακια περιοδου και το πιο κουφο σημερα το πρωι σηκωθηκα και μολισ πηγα να σκηψω να βαλω παντοφλακια ετσι οπωσ κουνηθηκαν τα στηθη μου ενιωσα για 1η φορα στη ζωη μου ενιωσα πονο στασ στηθη μου...εκει που ειναι η θηλη νιωθω πονο και μαλιστα μεσα στο στηθοσ...αφου χωρισ σουτιεν νιωθω τσιμπιματα και ποναλακια και δεν μπορω....μα ακουτε τα κουφα????????? πηγα να σκεφτω βρε λεσ ? αλλα ρε κοριτσι παλι μετα ειπα μπα Σοφια μηγ το σκεφτεσαι γιατι παλι θα στεναχωρηθεισ.....

μακαρι να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης.....

και ακουγεται και απο τα καλα συμπτωματα....

αλλα καλο θα ηταν να μην το σκεφτεσαι, περιμενε να δεις πρωτα.

δυστυχως απο την αγωνια μας προσεχουμε και το παραμικρο και το μυαλο σκαρωνει πολλα.

και οχι τιποτε αλλο μας περνει απο κατω οταν ερθει η ακατανομαστη...

τον προηγουμενο μηνα ειχα κατι περιεργα πονακια που δεν τα ειχα ποτε και ειπα λες να .......

το ειπα στην γυναικολογο μου και μου ειπε σταματα να το σκεφτεσαι η εγκυμοσυνη μου ειπε δεν εχει συμπτωματα γιατι κανετε ολες ετσι.

εγω πιστευω οτι αλλες εχουν αλλες δεν εχουν.

ηρεμισε και ολα θα γινουν.

το ξερω ειναι πολυ δυσκολο να το βγαλουμε εντελως απο το μυαλο μας

εγω το προσπαθω.

ευχομαι ομως πραγματικα να εχεις μπεμπακι στην κοιλιτσα σου!!!:D

και τοτε θα κανουμε ΠΑΡΤΙΙΙ !!!!!!!!!!:D:D:D

Kscap2.png

KEphp3.png

event.png

Καλημέρα!!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Πως τα περάσατε το ΣΚ?

Ευχομαι να έχουμε μια πολύ καλή εβδομάδα και με ευχάριστα νέα!!!:D:D

WXLGp3.png

Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια μου!!! ευχομαι σε ολεσ μασ μια υπεροχη εβδομαδα γεματη ΜΟΝΟ ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!!!!poeta μου τι κανεισ ? πωσ περασεσ το σ/κ? εγω νιωιωντασ λιγο περιεργα οπωσ εγραφα και πιο κατω αλλα μαλλον ηταν φαντασια γιατι σημερα νιωθω οτι ειμαι ετοιμη να αδιθαθετησω ...ξερεισ ποναλακια κατω και τα λοιπα.....οποτε παει το ονειρο ακι αυτο το μηνα ...μαλλον η ακατανομαστη θα με επισκευτει....ουφ...εσυ?

Sofaki καλημερα βρε τι κι αν ερθει; μη σκας ειπαμε το κεφαλι ψηλα.επειδη τωρα εχω λιγη δουλιτσα θα σας πω μετα και τα κουφα που εγιναν με τα αποτελεσματα του του αντρα μου.;)

Ωραία πέρασα το ΣΚ...και βόλτες και ξεκούραση...Λιγο απ όλα δηλαδή...

πότε περιμένεις ρε Σοφάκι να αδιαθετήσεις???

Μην στεναχωριέσαι πάντως...τώρα που θα κάνεις την ενεσούλα είναι θέμα χρόνου πιστεύω..

alexouli όταν μπορέσεις πες μας τα νέα σου...:D

WXLGp3.png

Διαφημίσεις

Ωραία πέρασα το ΣΚ...και βόλτες και ξεκούραση...Λιγο απ όλα δηλαδή...

πότε περιμένεις ρε Σοφάκι να αδιαθετήσεις???

Μην στεναχωριέσαι πάντως...τώρα που θα κάνεις την ενεσούλα είναι θέμα χρόνου πιστεύω..

alexouli όταν μπορέσεις πες μας τα νέα σου...:D

περιεμνω την πεμπτη αλλα δεν νομιζω να ειμαι τυχερη...οσο για το θεμα χρονου εχω ακομα 1 προσπαθεια ...με το νεο ετος πρεπει να κανω λαπαροσκοπηση και την διακοπη τησ περιοδου...οποτε γι αυτο το σκεφτομαι περισσοτερο...παρολο που προσπαθω να μην το κανω....αλλα ολο και νιωθω συμπτωματα περιεργα αλλα απ την αλλη νομιζω ειναι τησ φαντασιασ μου...τι να πω...αντε να περασουν οι μερεσ να δω το αποτελεσμα οτι τελοσ παντων και να ειναι...:?:

περιεμνω την πεμπτη αλλα δεν νομιζω να ειμαι τυχερη...οσο για το θεμα χρονου εχω ακομα 1 προσπαθεια ...με το νεο ετος πρεπει να κανω λαπαροσκοπηση και την διακοπη τησ περιοδου...οποτε γι αυτο το σκεφτομαι περισσοτερο...παρολο που προσπαθω να μην το κανω....αλλα ολο και νιωθω συμπτωματα περιεργα αλλα απ την αλλη νομιζω ειναι τησ φαντασιασ μου...τι να πω...αντε να περασουν οι μερεσ να δω το αποτελεσμα οτι τελοσ παντων και να ειναι...:?:

Σου εύχομαι να είσαι...!!! Κάνε υπομονή να περάσουν οι μέρες...ποτέ δεν ξέρεις... :P:p:p

σχετικά με το χειρουργείο , έχεις πάρει 2η γνώμη? για ενδομητρίωση αν θυμάμαι καλά ε? είχα και εγώ μια κύστη στην αριστερή ωοθήκη που ήταν πιθανή ενδομητρίωση ( λέω πιθανή γιατί ο μόνος τρόπος να σιγουρευτείς είναι μόνο όταν χειρουργηθείς)..

Από προσωπική πείρα, εμένα τελικά δεν ήταν ενδομητρίωση....και μιας φίλης μου το ίδιο...

WXLGp3.png

Σου εύχομαι να είσαι...!!! Κάνε υπομονή να περάσουν οι μέρες...ποτέ δεν ξέρεις... :P:p:p

σχετικά με το χειρουργείο , έχεις πάρει 2η γνώμη? για ενδομητρίωση αν θυμάμαι καλά ε? είχα και εγώ μια κύστη στην αριστερή ωοθήκη που ήταν πιθανή ενδομητρίωση ( λέω πιθανή γιατί ο μόνος τρόπος να σιγουρευτείς είναι μόνο όταν χειρουργηθείς)..

Από προσωπική πείρα, εμένα τελικά δεν ήταν ενδομητρίωση....και μιας φίλης μου το ίδιο...

η 1η διαγνωση ηταν στην σαλπιγκογραφεια και εν το μεταξυ αλλαξα γιατρο και η γιατροσ μου ειπε οτι μετα απο κολπικο που εκανε η ιδια μου ειπε οτι υπαρχει.....αλλα ηγ ιδια επιδη δεν ειναι υπερ τησ λαπαροοσκοπησησ και πανω απ ολα τησ θεραπειασ μετα μου ειπε οτι εεπιδη δεν υπαρχει κανενα προβλημα υπογονημοτητασ θελει να προχωρησω κανονικα για 2 μηνεσ και μετα βλεπουμε.....

εχουμε και λεμε.αν θυμαστε περυσι ο καλος μου εκανε επεμβαση κιρσοκηλης λογο χαμηλης κινητικοτητας.κανει ενα σπερμοδιαγραμμα την προηγουμενη παρασκευη μιας κι εχει περασει ενας χρονος απο την εγχειρηση να δουμε αν πηγε καλα.βγαινει το αποτελεσμα και η κινητικοτητα ηταν πιο χαλια απο οτι πριν την επεμβαση.δηλαδη πριν την επεμβαση ηταν 4 της εκατο και ενα χρονο μετα ηταν 0.σοκ εμεις.τα βλεπει ο ουρολογος μας λεει δε μπορει κατι πηγε στραβα επαναλαμβανει σε αλλο εργαστηριο και βγηκε 28 της εκατο.ετσι μου ηρθε να παω στο πρωτο εργαστηριο να τους πιασω απο το λαιμο:mad:τωρα θα κλεισω ραντεβου με το γυναικολογο να δουμε πως θα κινηθουμε. αυτα.

Διαφημίσεις

εχουμε και λεμε.αν θυμαστε περυσι ο καλος μου εκανε επεμβαση κιρσοκηλης λογο χαμηλης κινητικοτητας.κανει ενα σπερμοδιαγραμμα την προηγουμενη παρασκευη μιας κι εχει περασει ενας χρονος απο την εγχειρηση να δουμε αν πηγε καλα.βγαινει το αποτελεσμα και η κινητικοτητα ηταν πιο χαλια απο οτι πριν την επεμβαση.δηλαδη πριν την επεμβαση ηταν 4 της εκατο και ενα χρονο μετα ηταν 0.σοκ εμεις.τα βλεπει ο ουρολογος μας λεει δε μπορει κατι πηγε στραβα επαναλαμβανει σε αλλο εργαστηριο και βγηκε 28 της εκατο.ετσι μου ηρθε να παω στο πρωτο εργαστηριο να τους πιασω απο το λαιμο:mad:τωρα θα κλεισω ραντεβου με το γυναικολογο να δουμε πως θα κινηθουμε. αυτα.

μα πλακα μου κανεισ .....ε πεσ πλακα δεν κανεισ????αν ειναι δυνατον!!!!

καλημερα κατερινακι!!1

alexouli τι να πω???? ευχομαι καλα αποτελεσματα και χωρισ ταλαιπωρεια τουλαχιστον απο την γυναικολογο.....

ρε κοριτσια πειτε κανα νεο.....

κατερινακι τι κανεις;οχι σοφακι δεν κανω πλακα τι να πω;θα σας εχω νεοτερα μολις μας δει κι ογυναικολογος μου.

alexouli μου πολυ καλα!!και ο λογος ειναι οτι αυριο βγαινει ο αντρας μου με αδεια!!το μονο ευχαριστο ειναι αυτο ολα τα αλλα αστα να πανε...αλλα το παλευουμε...!εκνευριστικα με το παλιο διαγνωστικο που σας βγαλανε λαθος αποτελεσματα......γι αυτο παντα πρεπει να παιρνουμε και δευτερη γνωμη ποτε δε ξερεις

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα