Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

Ιδέες και λύσεις για οργάνωση


Recommended Posts

Μπράβο Perlina μου . Υπάρχει και μια πλαστική θήκη ειδική για σακούλες που εγώ την είχα πάρει από ικεα και την κρέμασα μέσα στην αποθηκούλα μου αλλά μπαίνει και στο εσωτερικό μιας πόρτας από τα ντουλάπια της κουζίνας . Δυστυχώς δεν κατάφερα να βρω φώτο .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δείτε τι ωραία που είναι αυτά

4611686018427392197.jpg3M_C50.jpg4611686018427388448.jpg μπορείτε να τα προμηθεύεστε από το πλαίσιο , για όποιον ενδιαφέρεται . Δεν κάνω διαφήμιση για κανένα μαγαζί απλώς προσπαθώ να βοηθήσω για το που θα τα βρείτε .

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι πιο οικονομικό όπως αυτό thumbs_04.jpg . Βάλτε τη φαντασία σας να δουλέψει και βάλτε αντικείμενα όπως μαρκαδόρους και ξυλομπογιές , μέσα σε κασπώ , κουτιά από παπούτσια ή ότι άλλο κουτάκι μπορεί να σας αρέσει και ταχτοποιήστε τα όμορφα πάνω στο γραφείο . Μια συμβουλή ακόμα μην "μπουκώνετε" και πολύ το γραφείο σας γιατί δε θα μπορείτε να το ξεσκονίσετε εύκολα και δε θα έχετε πολύ χώρο για να εργαστείτε σε αυτό .

Link to comment
Share on other sites

Προσθέτω επίσης ότι και ένας πίνακας ανακοινώσεων θα βοηθούσε επίσης πολύ , στον τοίχο πάνω από το γραφείο , για χαρτάκια με σημειώσεις , ζωγραφιές ή ακόμα και λογαριασμούς που μισούμε να πληρώνουμε:mad::x:x!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ' ευχαριστώ πολύ peristeraki μου . Αν θέλεις μπορείς να μας πεις και εσύ καμιά ωραία ιδέα ή ακόμα και καμιά απορία . Σε φιλώ γλυκά χρόνια πολλά και καλή χρονιά !! Εύχομαι το 2012 να φέρει στον καθέναν ξεχωριστά ότι επιθυμεί περισσότερο στη ζωή του !!!!!!!!!! Με πολλά χαμόγελαααααα:):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ορίστε μερικές ιδέες για το γραφείο και όχι μόνο http://www.katydidandkid.com/2010/07/cereal-box-stationary-organizer.html

http://pulloutaplum.blogspot.com/2011/06/cereal-box-to-in-box.html

http://inmyownstyle.com/2010/05/diy-desk-set.html

Έχω κάνει και εγώ μερικά από αυτά και είναι πολύ εύκολα και πολύ εύχρηστα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα όμορφο μπολάκι με καραμέλες-καραμελίτσες ή σοκολατάκια πάνω στο τραπέζι μας ή ένα βάζο με λουλούδια από τον κήπο μας (για οικονομία) ή από ανθοπωλείο μας φτιάχνουν τη διάθεση και ομορφαίνουν το σημείο που τα βάζουμε κάνοντας να φαίνεται το σπίτι μας ζωντανό και όχι ακατοίκητο!! Ακόμα και μια όμορφη πιατέλα με γλυκά ή κουλουράκια;);););)

Link to comment
Share on other sites

Για πάρτε ιδέες http://www.texnotropieskaidiakosmisi.com/ έχει φανταστικά πράγματα και μερικές ιδέες απίστευτες ειδικά για όσους ετοιμάζουν σπίτι ή κάνουν κάποια ανακαίνιση . Ακόμα και ιδέες για να φτιάξεις και μόνος σου (περισσότερο αν είσαι άντρας και πιάνουν τα χεράκια σου) .

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μαράκι για τα καλά σου.

Να πω και εγω κατι που μολις εκανα και μου αρεσε.

Επειδη το ντουλάπι με τα τάπερ μυριζει λιγο ενω ειναι καθαρό, πεταξα μεσα μια χαρτοπετσέτα που της ειχα ριξει αρωμα χωρου και καθε φορά που ανοιγω το ντουλάπι μυριζει υπεροχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...