Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ποια παιδικη σειρα ηταν η αγαπημενη σας?


ΝΤΙΝΤΙ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απιστευτο θεμα. Σε κανει να αναπολεις τα παιδικα σου χρονια που ηταν αθωα και αγνα.

Sport Billy

Η Κάντυ κάντυ

O κήπος με τα αγάλματα

Ο θησαυρός της βαγίας

Nιλς Χολγκεσον

Φρου Φρου

Φρουτοπια

Σαντιμπελ

Χαιντι

Kockasfulu nyul (το πρασινο λαγουδακι με τα μεγαλα αυτια που τα χρησιμοπουσε και να πεταει)

Υπαρχει μια σελιδα στο Ιντερνετ που μπορεις να βρεις αρκετα παιδικα και να τα κατεβασεις.

http://retro-gr.blogspot.com/


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αμαν τι θυμηθηκα τωρα...

Οι σκληροι του Μαιαμι! Δεν ηταν παιδικη σειρα αλλα ψοφουσα για να την δω. Αφου ειχα χτυπησει πανω απο το ματι, ημουν με ραμματα και ο γιατρος μου ειχε απαγορεψει την τηλεοραση και εγω σερνομουνα κρυφα μεχρι την πορτα του καθιστικου για να την δω.

Απο παιδικα "καντυ-καντυ", "στρουμφακια", "αστυνομος σαινη", "θαντερκατς" "τα κλασικα της disney(οπως duck tales) και looney toones", "φλινστοουνς" j.i. jo". Ειχε και μια σειρα που ηταν με διαστημοπλοια αλλα δεν θυμαμαι ονομα....

Επεξεργάστηκαν by korinaki80
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πιστεύω πως αυτό το βιντεάκι ταιριάζει μία χαρά εδω:D

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=Fd7aJCdoaT4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=Fd7aJCdoaT4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites

Ποσες αναμνησεις ξυπνησαν,ποσα συναισθηματα ξαναγεννηθηκαν μεσα σε ενα 10λεπτο.............

Μπραβο Sam πολυ ωραιο βιντεακι!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sam ευχαριστώ για το ταξίδι στις μέρες των παιδικών μου χρόνων...

Κρίμα που δεν έχω εμότικον να σκουπίζει συγκινημένο τα ματάκια του και να ρουφάει τη μυτούλα του...


Όλα είναι δρόμος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ.ΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΛΑΜΑ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΑΝΤΟΝΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΔΥΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΚΟΥΤΣΕΛΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΚΡΕΜΟ.ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΤΕ ΦΩΝΑΖΑ ΟΤΙ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΕ.ΓΕΛΙΟ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ.


Xzgwp2.png jnfGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κάντυ Κάντυ

Νιλς Χόλγκερσον

φρου-φρου

χαιντι

το μικρό σπιτι στο λιβάδι

μαγια η μελισσα

O κήπος με τα αγάλματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...