Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ποια παιδικη σειρα ηταν η αγαπημενη σας?


ΝΤΙΝΤΙ

Recommended Posts

Αχ ναι! Τι ωραίες εποχές... Μου φαίνεται οτι η γενιά μας είχε τα καλύτερα παιδικά. Είναι ανησυχητικό που εγώ έβλεπα τα στρουμφάκια και ως φοιτήτρια:oops:;

αν κρίνω από το γεγονός ότι τους 2 μήνες αποκόλλησης τους πέρασα βλέποντας όλα τα επεισόδια της κάντυ κάντυ (σε αγανάκτηση της πεθεράς-το χάρηκα), όχι καλή μου, δεν είναι ανησυχητικό!

είμαστε μωρά κι εμείς!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το ίδιο κάναμε με την αδερφή μου!

ξέχασα, βλέπαμε και καραγκιόζη!

Ο Καραγκιόζης δεν μου πολυάρεσε, γι'αυτό μας έβαζε ο πατέρας μου και βλέπαμε με το ζόρι. Λαγουδένια πολιτεία, μικρό μου πόνυ, ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες, χοντρός -λιγνός, Σαρλώ...μερικά από τα αγαπημένα μου επίσης.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ο Καραγκιόζης δεν μου πολυάρεσε, γι'αυτό μας έβαζε ο πατέρας μου και βλέπαμε με το ζόρι. Λαγουδένια πολιτεία, μικρό μου πόνυ,

ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες,

αυτό το βλέπαμε κι εμείς!

χοντρός -λιγνός, Σαρλώ...μερικά από τα αγαπημένα μου επίσης.

αυτά τα τελευταία τα βλέπαμε με τον πατέρα μου μαζί. κατουριόμασταν από τα γέλια!:-D

βάζαμε την αδερφή μου κι έκανε τον Σαρλώ μετά. ήταν από τότε μπιρικόκος η αδερφούλα μου. εγώ από τότε παρίστανα τη σοβαρή. έτσι ήθελε ο μπαμπάς μου!:tongue::-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Κάντυ-Κάντυ,Χά'ι'ντι,Νιλς Χόγκερσον,Το μικρό σπίτι στο λιβαδι

Επίσις μου αρεσε πολύ πολύ ενα παιδικο που δεν θυμαμαι πως το λένε.Ηταν ένα μικρο ανθρωπακι και μονο αυτο ήταν κινούμενο σχέδιο ,όλα τα αλλα στο εργο ήταν πραγματικα.Είχε φουντωτα πορτοκαλί μαλλια και ήθελε συνέχεια να τρώει πουτίγκα .Ζουσε με τον παππου του σε ένα σπιτι με σκεπη,σοφίτα κτλ.Αν θυμαται καποια πως λεγοταν ,παρακαλώ πειτε μου γιατι θέλω να το ψάξω στο internet.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάντυ-Κάντυ,Χά'ι'ντι,Νιλς Χόγκερσον,Το μικρό σπίτι στο λιβαδι

Επίσις μου αρεσε πολύ πολύ ενα παιδικο που δεν θυμαμαι πως το λένε.Ηταν ένα μικρο ανθρωπακι και μονο αυτο ήταν κινούμενο σχέδιο ,όλα τα αλλα στο εργο ήταν πραγματικα.Είχε φουντωτα πορτοκαλί μαλλια και ήθελε συνέχεια να τρώει πουτίγκα .Ζουσε με τον παππου του σε ένα σπιτι με σκεπη,σοφίτα κτλ.Αν θυμαται καποια πως λεγοταν ,παρακαλώ πειτε μου γιατι θέλω να το ψάξω στο internet.

Μήπως ήταν ο Φρου φρου; Κι εγώ το έβλεπα αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...