Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts

λυπαμαι πραγματικα. εγω παλι το ακρως αντιθετο. μακαρι να γινω τοσο αξια μανα, οσο αξιοι ηταν, ειναι και θα ειναι οι γονεις μου για μενα. τους λατρευω και τους ευχαριστω

Κι εγώ αγαπώ τους γονείς μου

Απλά με τη μάνα μου ξέρω ότι ποτέ δεν θα έχουμε καλές σχέσεις

Αν κάνω υπομονή και δεν τραβάω τα πράγματα στα άκρα είναι επειδή ο πατερούλης μου έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας και δεν θέλω να τον στενοχωρώ

Το κακό είναι ότι αυτή κάθε φορά που κάνει την στραβή της και με φτάνει στα όριά μου, το χρησιμοποιεί αυτό σαν επιχείρημα για να μην κάνω φασαρίες.

Είναι μεγάλη μηχανορράφος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ αγαπώ τους γονείς μου

Απλά με τη μάνα μου ξέρω ότι ποτέ δεν θα έχουμε καλές σχέσεις

Αν κάνω υπομονή και δεν τραβάω τα πράγματα στα άκρα είναι επειδή ο πατερούλης μου έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας και δεν θέλω να τον στενοχωρώ

Το κακό είναι ότι αυτή κάθε φορά που κάνει την στραβή της και με φτάνει στα όριά μου, το χρησιμοποιεί αυτό σαν επιχείρημα για να μην κάνω φασαρίες.

Είναι μεγάλη μηχανορράφος

τοτε καλα κανεις

Link to comment
Share on other sites

τοτε καλα κανεις

Αυτός είναι κι ο βασικός λόγος που συνεχίζω να της αφήνω κάποιες ώρες το παιδί, όταν έχω δουλειά

Αλλιώς θα είχα πάρει γυναίκα και θα είχαν γίνει σημεία και τέρατα

Είναι περίπλοκη η κατάσταση.Δεν ξέρω από πού να αρχίσω και πού να τελειώσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχουνε γινει διαφορα σοβαρα σκηνικα στο παρελθον, εχω τσακωθει μαζι τους και δεν μπορω να τους δω σαν γονεις, ουτε καν σαν συγγενεις. αν ηταν αλλη στη θεση μου, και αν δε με στηριζαν οι δικοι μου, θαχα χωρισει προπολλου. δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες, δεν θελω ουτε καν νατα σκεφτομαι.:(απλα απο τοτε οτι και να κανουν, καλο η κακο, εγω παντα το βλεπω στραβα και καχυποπτα. επισης θελουν να χωνονται παντου...και ειδικα στο παιδι.και εχουν και πολλες απαιτησεις απτον αντρα μου, απτα αδερφια του τιποτα!!!αχχ!!!πως τα καταφερνετε και τους στρωνετε???/μπραβο σαςςς...

καλη μου μην αγχώνεσαι και εγώ ακριβώς στην ίδια φάση είμαι. Τοσο που οταν το διαβασα νομισα οτι το έγραψα εγώ. Αν θέλεις την γνώμη μου νομίζω οτι δεν στρώνουν πάντως ποτέ και ειναι λαθος να νομίζουμε οτι κάποτε θα στρώσουνε. Αυτό που μπορούμε να κάνουμε είναι να κρατήσουμε τις αποστάσεις αφού εξηγήσουμε στον άνδρα μας τι και πως. Εγω έχω καταλάβει οτι ο άνδρας μου δεν αλλαζει πάντα θα είναι θύμα της μανούλας του και του αδελφούλη του. Προσπαθώ να είμαι κοντά στον άνδρα μου ετσι ωστε με τον τρόπο μου να προσπαθώ να προστατεύσω τουλάχιστον εμάς και φυσικά έχω δείξει και στον αδελφό του και στην μάνα του οτι δεν θέλω παραπάνω σχεσεις μεταξύ μας. Ουτε εγώ έχω λύσει το πρόβλημα μου και πολλές φορές έχω σκεφτεί να σηκωθώ να φύγω (μενουμε πάνω από πεθερά και κουνιαδο!!!).Αλλες έτσι αλλες αλλιώς θα το παλέψουμε και ελπίζω να νικήσουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 μηνών κι είναι αγοράκι

ακόμα δεν περπατάει κανονικά, αλλά δεν αφήνει τίποτα όρθιο

άντρες....τς τς τς[/QUOT

χαχαχαχαχαχα!!!!!προσεχε απο τωρα διαμορφωνονται.μην λουστουμε αυτα που κατηγορουμε


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia....egw eimai kainourgia sto forum...kai eipa na mpw edw gt mou fanike polu endiaferon to thema....mia apo ta idia kai egw...exw tin tyxi na menw me pethera kouniada kai giagia....pisteyw kapoia stigmi na exw kai egw ton diko mou xwro gt alliws den kserw ti tha ginei...


o mpempis mas erxetai...dev016bbs__.pngempty.gif540048sv14owmgjy.gif

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia....egw eimai kainourgia sto forum...kai eipa na mpw edw gt mou fanike polu endiaferon to thema....mia apo ta idia kai egw...exw tin tyxi na menw me pethera kouniada kai giagia....pisteyw kapoia stigmi na exw kai egw ton diko mou xwro gt alliws den kserw ti tha ginei...

εισαι και εγκυος απ'οτι βλεπω.δεν εχεις συζητησει με τον αντρα σου να πατε καπου οι δυο σας?


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia....egw eimai kainourgia sto forum...kai eipa na mpw edw gt mou fanike polu endiaferon to thema....mia apo ta idia kai egw...exw tin tyxi na menw me pethera kouniada kai giagia....pisteyw kapoia stigmi na exw kai egw ton diko mou xwro gt alliws den kserw ti tha ginei...

με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Τωρα για το θεματακι και εγώ συμπασχω διοτι μενω πάνω από πεθερά και κουνιάδο Χαλια!! παντως για εμένα μετά τον ερχομό της μικρή μου τα πράγματα χειροτέρεψαν στην σχέση μου με την πεθερά μου!! ελπίζω να έχεις καλύτερη τύχη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...