Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kai egw pisteyw na min xeiroterepsoun....gt meta den kserw ti tha ginei....eilikrina....

προσπάθησε από τώρα να βάλεις όρια και να κρατήσεις τις αποστάσεις διοτι μετά όταν έρθει με το καλό το νινί θα σου την πεσουν και θα θέλουν να ανακατευονται και να χώνουν την μύτη τους παντού. Προσπαθησε απο τωρα να κρατήσεις ισορροπίες με τον άνδρα σου

Link to comment
Share on other sites

nai to kserw exeis dikio...kai me allous pou to exw suzitisei ayto mou lene...ti na pw kopela mou elpizw na min exw tetoia provlimata...gt me vlepw na menw me tous dikous mou pali..an kai den to thelw alla stin periptwsi pou ta vrw skoura ayto tha kanw...pws se lene?gt den grafei....


o mpempis mas erxetai...dev016bbs__.pngempty.gif540048sv14owmgjy.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nai to kserw exeis dikio...kai me allous pou to exw suzitisei ayto mou lene...ti na pw kopela mou elpizw na min exw tetoia provlimata...gt me vlepw na menw me tous dikous mou pali..an kai den to thelw alla stin periptwsi pou ta vrw skoura ayto tha kanw...pws se lene?gt den grafei....

TATAKI είναι το χαιδευτικό μου από την κόρη μου που μου λεει συνέχεια τα τα τα μου κόλλησε και την λεω τατη και τατακι.

Link to comment
Share on other sites

Η μάνα μου είναι μια αρκετά νέα γυναίκα, πολύ καλοβαλμένη που δεν φαίνεται καθόλου η ηλικία της.

Δούλευε πολλά χρόνια και πήρε πρόσφατα σύνταξη

Δεν ασχολήθηκε ποτέ ουσιαστικά με τα παιδιά της κι όταν γυρνούσε από την δουλειά ασχολιόταν μόνο με τα ξεσκονόπανα και τις σφουγγαρίστρες

Δεν υπήρχε ποτέ διάλογος, μόνο μονόλογος

Επεφταν και κάτι μπούφλες!!!

Μιλάμε για πολύ ξύλο και φωνή

Και δεν υπήρξαμε ζωηρά παιδιά με την αδερφή μου

Ποτέ δεν μας πλησίασε σαν φίλη

Ακόμα και αν έδειχνε τέτοια διάθεση, από πίσω κρύβονταν άλλα...

Δεν είναι ότι δεν μας αγαπά...

Αλλά γι' αυτήν αγάπη σημαίνει να κάνεις αυτό που εκείνη θεωρεί σωστό

Δεν μας σεβάστηκε ποτέ σαν προσωπικότητες.Δεν μας άκουσε ποτε

Αμα αρχίσω να απαριθμώ τι μου έχει κάνει, θα ξημερωθούμε...

Ακριβώς τα ίδια και η δικιά μου!!!!!Από το ίδιο καλούπι βγήκαν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera elina mou....egw eimai kainourgia sto forum...

Καλημερα Μαρακι με το καλο το μωρακι σου!!!Καλο κουραγιο σου ευχομαι α και μεγαλη προσοχη με τα πεθερικα εαν ειναι ανακατοσουρες απο τωρα!Δεν θελω να σε αγχωσω, στο χερι σου ειναι να πατησεις ποδι οταν γεννησεις,ασε που θα σου βγει αυτοματως πιστευω σαν ενστικτο!!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nai to kserw exeis dikio...kai me allous pou to exw suzitisei ayto mou lene...ti na pw kopela mou elpizw na min exw tetoia provlimata...gt me vlepw na menw me tous dikous mou pali..an kai den to thelw alla stin periptwsi pou ta vrw skoura ayto tha kanw...pws se lene?gt den grafei....

Αχ Μαράκι μου κι εγώ μένω 3 ολόκληρα χρόνια με τα πεθερικά και τον ένα κουνιάδο (ο άλλος κουνιάδος έφυγε επαρχία πριν 2 χρόνια περίπου)....Άστα να πάνε!!!!Εσύ τουλάχιστον μπόρεσες να κάνεις και το παιδάκι σου γλυκιά μου, γι'αυτό φτύσε τον κόρφο σου!!!!Εμείς έχουμε μπλοκάρει τελειώς ερωτικά εδώ μέσα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

η γνώμη μου είναι να μιλάτε, όσο μπορείτε με χιούμορ, όσο μπορείτε με ευγένεια, όσα μπορείτε να τα προσπερνάτε κ κυρίως να αγαπάτε κ να έχετε από κοντά τους άντρες σας, γιατί στους συζυγάτους είναι το κλειδί!

δεσποτική περιστεράκι είναι κ η δική μου μάνα, αλλά είναι φάτσα φόρα.

η πεθερούλα μου είναι δεσποτική, αλλά πισώπλατα...

δεσποτικός είναι κ ο πεθερός, αλλά με τον ίδιο τρόπο της μάνας μου, ίσως κ πιο μπουκαδόρικα!

αλλά τα ανοιχτά βιβλία τα διαβάζεις, τα άλλα μπροστά άλλα πίσω δεν μπορείς να τα κουμαντάρεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...