Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Εκλεισα κ γω ραντεβου για "αυχενικη", Δευτερα 16-1-2011.

Νεραιδουλα, Αθηνα μενουμε αλλα κοντα στο Λουτρακι εχουμε εξοχικο. Αυθημερον βεβαια πηγαμε, να αφησουμε καποια πραγματα στο σπιτι κ για εκδρομουλα...

Τι ειναι αυτο το πραγμα, καθε βραδυ ανοιγει ο μουλαγαρας, εως τις 2 εχω εμετους, δεν πηγα παλι για δουλεια, που να ξυπνησω... ειπε κ ο γιατρος να κλεισω το τριμηνο, ως τοτε αναρρωτικη...

Ασε τα ονειρα, ολο ασχημα, περιεργα κ ξυπνω τρομαγμενη... Μαλλον ειμαι αγχωμενη, αν κ δεν θελω να το δεχτω, τοσο που το ηθελα, αντι να ειμαι τρελη απο τη χαρα μου...

Πολλα νευρα επισης, τα βαζω συνεχεια με το συζυγο!!!

Αυτα τα λιγα...

Καλη μας ημερα!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη, γυρίσαμε απο την αυχενική πριν απο λίγο, όλα καλά, ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΗ η εξέταση, χωρίς να το "δένουμε", υπάρχει ισχυρή πιθανότητα για κοριτσάκι,και πετάμε απο την χαρά μας γενικώς...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη, γυρίσαμε απο την αυχενική πριν απο λίγο, όλα καλά, ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΗ η εξέταση, χωρίς να το "δένουμε", υπάρχει ισχυρή πιθανότητα για κοριτσάκι,και πετάμε απο την χαρά μας γενικώς...

Συγχαρητήριααααααααα!!!Άντε σιγά σιγά να ηρεμήσουμε (χιχιχιχι έτσι έλεγα , θα κάνω την αυχενική και θα ηρεμήσω , αλλά ακόμα αγχώνομαι..), μπαίνουμε και στον 4ο μήνα παρακαλώ!Πάει το επικίνδυνο τρίμηνο...Πολλά κοριτσάκια ακούω, μπράβο, γερά να ναι τα μωράκια μας κι όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα!:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισα κ γω ραντεβου για "αυχενικη", Δευτερα 16-1-2011.

Νεραιδουλα, Αθηνα μενουμε αλλα κοντα στο Λουτρακι εχουμε εξοχικο. Αυθημερον βεβαια πηγαμε, να αφησουμε καποια πραγματα στο σπιτι κ για εκδρομουλα...

Τι ειναι αυτο το πραγμα, καθε βραδυ ανοιγει ο μουλαγαρας, εως τις 2 εχω εμετους, δεν πηγα παλι για δουλεια, που να ξυπνησω... ειπε κ ο γιατρος να κλεισω το τριμηνο, ως τοτε αναρρωτικη...

Ασε τα ονειρα, ολο ασχημα, περιεργα κ ξυπνω τρομαγμενη... Μαλλον ειμαι αγχωμενη, αν κ δεν θελω να το δεχτω, τοσο που το ηθελα, αντι να ειμαι τρελη απο τη χαρα μου...

Πολλα νευρα επισης, τα βαζω συνεχεια με το συζυγο!!!

Αυτα τα λιγα...

Καλη μας ημερα!!!

Με το καλό τουλιπάκι, μια από τα ίδια ήμουν και εγώ..είχα άγχος για την αυχενική!Από νεύρα πάμε καλά , τον έχω τρελάνει τον άντρα μου!:rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα σε ολες...ειχα γραψει και εγω στην αρχη αλλα μετα με πηρε η κατω βολτα...ειχα 2 αποκολλησεις και 15 μερες στο νοσοκομειο η μια 1 εκατοστο και η αλλη 4...τωρα ειμαι καλυτερα και ξαπλα ενα μηνα σχεδον..την δευτερα παω για αυχενικη και φοβαμαι πολυ..θελω το μπεμπακι μου να ειναι καλα..ευχομαι σε ολες τις μελουσες μανουλες να εχουν μια ανετη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Γεια σου Ναταλάκι, καλωσήρθες, όλα θα πάνε καλά , υπομονή!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη, γυρίσαμε απο την αυχενική πριν απο λίγο, όλα καλά, ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΗ η εξέταση, χωρίς να το "δένουμε", υπάρχει ισχυρή πιθανότητα για κοριτσάκι,και πετάμε απο την χαρά μας γενικώς...

Μπράβοοο!!!! Πολλές μπουμπουδες θα χουμε στο καφέ μας βλέπω!!!

Βρε κοριτσια μηπως εχει ρωτήσει καμια σας πότε μπορούμε να βάψουμε τα μαλλιά μας?? Εγώ πριν απο λίγο πήρα και μιλησα με τη μαια μου είπε να το αφήσω ακομα. Ρε γμτ είναι πολύ χαλια και όχι τιποτα άλλο αλλά εκτος απο τα λευκά εχω και τη διχρωμια με το φυσικο μου. Γκρρρρρ


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβοοο!!!! Πολλές μπουμπουδες θα χουμε στο καφέ μας βλέπω!!!

Βρε κοριτσια μηπως εχει ρωτήσει καμια σας πότε μπορούμε να βάψουμε τα μαλλιά μας?? Εγώ πριν απο λίγο πήρα και μιλησα με τη μαια μου είπε να το αφήσω ακομα. Ρε γμτ είναι πολύ χαλια και όχι τιποτα άλλο αλλά εκτος απο τα λευκά εχω και τη διχρωμια με το φυσικο μου. Γκρρρρρ

Πένυ και εγώ ρώτησα τη γιατρό μου και μου είπε," χρησιμοποίησε ότι κρέμα και καλλυντικό θέλεις αλλά βαφή στα μαλλιά δεν θα βάλεις..." αααααααα είμαι ένα χάλι, η ρίζα μου είναι κατάμαυρηηη, έχω να τα βάψω από τον Σεπτέμβριο.....Από αναγούλες πώς πάμε?Εγώ μια είμαι χάλια, μια καλά :?:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα...οι ευχες σας μαλλον επιασαν!! ο γιατρος μου ειπε οτι η αυχενικη δεν θα μπορουσε να βγει καλυτερη..τωρα περιμενω τα αποτελεσματα απο το Α τεστ τα οποια θα κανουν γυρω στις 10 μερες να βγουν...εφυγε ενα μικρο αγχος τουλαχιστον..ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΦΗ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ, ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ...

ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ 4ο ΚΑΝΕ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!

Κ ΓΩ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΒΑΦΤΟ ΝΥΧΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ, ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΧΩ ΑΒΑΦΤΑ, ΤΟ ΧΕΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΑΜΕΛΩ, ΤΟ ΧΩ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ, ΟΠΩΣ Κ ΚΟΜΜ/ΡΙΟ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΟΜΩΣ, ΟΧΙ ΒΑΦΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ 1-3 ΣΚΟΥΡΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΡΙΖΑ, ΑΝ Κ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΠΛΑΤΙΝΕ!!!!

ΑΠΟ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ, ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΑΝΕ!!! ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ!

ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΚΙΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ε?

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ Κ ΓΩ...


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!! Μπράβο Ναταλακι για την αυχενική σου!!!!Και το papp a μια χαρά θα είναι!!!!

ΒΑΦΗ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ, ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ...

ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ 4ο ΚΑΝΕ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!

Κ ΓΩ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 18 ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΒΑΦΤΟ ΝΥΧΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ, ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΧΩ ΑΒΑΦΤΑ, ΤΟ ΧΕΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΑΜΕΛΩ, ΤΟ ΧΩ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ, ΟΠΩΣ Κ ΚΟΜΜ/ΡΙΟ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΟΜΩΣ, ΟΧΙ ΒΑΦΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΓΥΟΣ 1-3 ΣΚΟΥΡΕΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΡΙΖΑ, ΑΝ Κ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΠΛΑΤΙΝΕ!!!!

ΑΠΟ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ, ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΑΝΕ!!! ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ!

ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΚΙΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ε?

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ Κ ΓΩ...

Να σου πω την αλήθεια τις ανταυγειες δεν τις είχα σκεφτεί καθόλου!!! Τουλάχιστον θα κρυβόντουσαν τα λευκά. Γιατί αν κανω τώρα τι θα γίνει? Αφου δεν παει στη ρίζα. Αν τις κανω και σκουρες θα είναι λες και τα έχω βάψει. Το καλύτερο είναι να είσαι περιποιημενη στην εγκυμοσύνη. Κορίτσια όσες είστε στην πρωτη εγκυμοσυνη σας και σας πουν ότι μην αγοράζεις ρουχα εγκυμοσύνης είναι πεταμενα λεφτα μην τους ακουσετε. Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου ολοι αυτό μου έλεγαν και λόγω του ότι είχα χαλια ψυχολογία δεν ψώνισα παρά μονο φόρμες και λίγες μπλουζες . Αγορασα μονο ενα καλο φόρεμα με τα χιλια ζόρια.Οταν γεννησα και χρειαστηκε να επιστρέψω στη δουλεια δεν είχα ρουχα να βάλω. Στα μόνα που εμπαινα ήταν της εγκυμοσύνης τα οποια ήταν φόρμες και δεν κολλαγαν με το περιβάλλον της δουλειας μου. Τώρα έχω πει πως ακομα και για ένα μηνα θα ψωνισω εγκυμοσύνης ή μεγαλύτερα νουμερα για να έχω να φοράω και μετά.Φοβερά πράγματα έχει στο Λητώ! Οσον αφορα τα νυχια και εγω ξεσπάω πανω τους!!! Αλλά γιατί δεν βάφεις των ποδιών? Εγώ ακομα και την ημερα που γεννησα με μανικιούρ πεντικιουρ γαλλικο γέννησα και δεν μου τα ξέβαψαν.

Από ανακατωσουρες έχω μονο όταν αφήσω πολύ ώρα το στομαχι μου αδειο και ζαλαδες. Γενικά έιμαι λίγο πριν τη λιποθυμια. Το παλεύω με φρούτα,καρότα, αγγουρια και με κρατάνε μπορώ να πω. Συνηθως κανω εμετο το πρωι με το που θα σηκωθω και όχι κατά τη διαρκεια της ημερας.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΑΧΧΑ! ΠΕΤΙΚΙΟΥΡ ΔΕΝ ΚΑΝΩ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΕΝΟΧΟΠΟΙΗΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ, ΜΑΝΙΚΟΥΡ Κ ΜΑΛΛΙ! ΧΧΕΧΕΕ!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΥΧΙ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ "ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ". ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΣΤΟ "ΡΕΑ" ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΧΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ??

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ!!! ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 3000 ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ??

ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑΙ Κ ΦΙΛΟΣ, ΠΟΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΣΟ...


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Σχετικά με τα θέματα που θίξατε, έχω να πώ ότι η διάθεση μου είναι λίγο άσχημη, με αποτέλεσμα να μην έχω όρεξη να ντυθώ , να περιποιηθώ τον εαυτό μου και πολλά άλλα...έτσι τριγυρίζω μέσα στο σπίτι όλη τη μέρα με μια πυτζάμα ή μια φόρμα στην καλύτερη των περιπτώσεων, με μια μαύρη ρίζα στα μαλλιά..και μοιάζω σαν άρρωστη..αλλά ειλικρινά δεν έχω όρεξη για τίποτα,ούτε να βγώ έξω δεν θέλω, κρυώνω, δεν έχω και ρούχα κατάλληλα να βάλω...τα παντελόνια μου ας πουμε δεν μου μπαίνουν, έχει αρχίσει και πετάει η κοιλιά μου..λέω άντε να έρθει η άνοιξη να βγώ λίγο έξω, να φτιάξει και η διάθεσή μου, να έχουν περάσει και λίγο οι μήνες, να είμαι λιγότερο φοβισμένη και αγχωμένη....ουφφ..αφήστε που η γιατρός μου επέμενε και πήρα αναρρωτική και πρώτη φορά στην ζωή μου κάθομαι και δεν δουλεύω και έχω φρικάρει...


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Σχετικά με τα θέματα που θίξατε, έχω να πώ ότι η διάθεση μου είναι λίγο άσχημη, με αποτέλεσμα να μην έχω όρεξη να ντυθώ , να περιποιηθώ τον εαυτό μου και πολλά άλλα...έτσι τριγυρίζω μέσα στο σπίτι όλη τη μέρα με μια πυτζάμα ή μια φόρμα στην καλύτερη τον περιπτώσεων, με μια μαύρη ρίζα στα μαλλιά..και μοιάζω σαν άρρωστη..αλλά ειλικρινά δεν έχω όρεξη για τίποτα,ούτε να βγώ έξω δεν θέλω, κρυώνω, δεν έχω και ρούχα κατάλληλα να βάλω...τα παντελόνια μου ας πουμε δεν μου μπαίνουν, έχει αρχίσει και πετάει η κοιλιά μου..λέω άντε να έρθει η άνοιξη να βγώ λίγο έξω, να φτιάξει και η διάθεσή μου, να έχουν περάσει και λίγο οι μήνες, να είμαι λιγότερο φοβισμένη και αγχωμένη....ουφφ..αφήστε που η γιατρός μου επέμενε και πήρα αναρρωτική και πρώτη φορά στην ζωή μου κάθομαι και δεν δουλεύω και έχω φρικάρει...

Και εγώ έτσι ήμουν στο πρώτο. Δουλεια σπίτι, σπίτι δουλεια ,διαθεση για ψώνια μηδέν. Αμα δεν νιώθεις και καλα και έισαι με εμετους που να βρεις τη διαθεση. Τώρα και καλά να μην είμαι μια μερα έχω το γιο μου που δεν μου αφήνει τα περιθώρια και ξεχνιέμαι.Παντως γενικά είμαι UP τόσο που μερικές φορές φοβάμαι την τόση αισιοδοξία μου

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ "ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ". ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΣΤΟ "ΡΕΑ" ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΧΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ??

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ!!! ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 3000 ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ??

ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑΙ Κ ΦΙΛΟΣ, ΠΟΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΣΟ...

Το Ρεα είναι πολυ ωραίο το έχω δει και έχω ακουσει πιο οικονομικό και ανθρώπινο απο τα άλλα.Οπου και να πας αμα εχεις τον γιατρό σου το ίδιο είναι. Γιατί τι άλλες εναλλακτικες σου έχει δώσει? Μη μου πεις Διώννη!!

Εμενα ο δικος μου που είναι σε δημοσιο νοσοκομειο παιρνει 1200 μια φίλη μου που είχε γιατρό σε ιδιωτικό πηρε 2000.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΠΩΩΩ! ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΠΕΝΥ!

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ, Κ ΓΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ, 1η ΦΟΡΑ Κ ΓΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ, ΦΟΥΛ ΕΜΕΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ... ΟΚ Κ ΓΩ ΜΕ ΦΟΡΜΑ Η ΠΙΖΑΜΑ, ΜΑΥΡΗ ΡΙΖΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ, ΨΩΝΙΑ, ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΦΙΛΕΣ, ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΝΙΨΙΑ μου... τετοια!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η γιατρός μου είναι στο Ρέα και στο Λητώ αλλά ακόμα δεν έχω μπεί στην διαδικασία να σκεφτώ για μαιευτήρια γιατί θεωρώ ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα.Από τιμές νομίζω στα ίδια παίζουν αυτά τα δύο, τέλοσπάντων..όσο για την διάθεση ελπίζω με τον καιρό να ξαναβρώ τον εαυτό μου..αν με άφηνε η γιατρός ειλικρινά θα γύριζα στην δουλειά!Είναι πολύ σημαντικό να έχεις κάτι να κάνεις ,πόσο μάλλον να έχεις ένα παιδάκι, ξεχνιέσαι νομίζω και τα περνάς όλα πιο ανώδυνα.Από αναγούλες κλπ νομίζω πως έχω αρχίσει να είμαι καλύτερα πάντως.


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...