Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που όλο το ξεχνάω μια βδομάδα τώρα: έχετε καθόλου εκκρίσεις υγρού στο στήθος σας; Έχω καμιά βδομάδα που παρατηρώ στις μπλούζες που κοιμάμαι (μακό, κοντομάνικες οπότε το ύφασμα είναι ελαφρύ και φαίνεται) υγρά σημάδια -άλλα στεγνά, και άλλα που έγιναν εκείνη τη στιγμή. Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω αν είναι πρωτόγαλα, πώς το λένε τέλος πάντων, γιατί το βλέπω απλά στην μπλούζα μου σαν σταγόνα και δεν ξέρω τι χρώμα έχει!

Θα πάρω και το γιατρό μου το βράδυ να ρωτήσω σίγουρα αλλά μπας και ξέρετε ή σας έχει τύχει;

Εγω δεν εχω κοπελα μου...Αλλα αν μαθεις πες μας και εμας να ξερουμε!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια,μόλις ξύπνησα,ξεράθηκα λέμε...πήρα και τις τιμές απο το μικροβιολογικό 81, 154, 117 , 107 με 100gr γλυκόζη εκεί μου είπαν οτι είναι μια χαρά για εγκυμοσύνη,αλλά εγώ γιατί νομίζω οτι είναι ανεβασμένες??


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,μόλις ξύπνησα,ξεράθηκα λέμε...πήρα και τις τιμές απο το μικροβιολογικό 81, 154, 117 , 107 με 100gr γλυκόζη εκεί μου είπαν οτι είναι μια χαρά για εγκυμοσύνη,αλλά εγώ γιατί νομίζω οτι είναι ανεβασμένες??

Εγω νομιζω οτι ειναι καλες..Γιατι δεν μιλας με τον γιατρο σου??


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!! Τι κανετε? Εγώ λιάζομαι αγκαλιά με το λαπτοπ! Χτες κορίτσια πολύ κουραση!!Δεν το περίμενα!!Αυτή η Ερμου δεν ανεβαινε με τίποτα!!! Κοσμος στα μαγαζια!! Μα καθε φορά που είμαι εγκυος να βγαζουν τόσο ωραία ρουχα και εγώ να μην μπορώ να φορέσω!!! Ολα μου άρεσαν!! Ναταλια είδα και το παντελόνι που σου αρεσε!! Ωραιο αλλά πολύ χοντρο το τζιν του για καλοκαιρι. Μονο για κανα μηνα τώρα θα μπορούσες να το φορέσεις. Πηρα ενα σαλβαράκι και κατι μπαλαρίνες. Κατα τ αλλα δεν μπορώ να πω ότι τρελαθηκα με τα εγκυμοσύνης. Μια τζιν φούστα που μου άρεσε εκλεινε προς τα κατω και αφηνω να φανταστείτε πως ημουν.....

Για μωρά σε Η&Μ ,ζαρα εχουν ωραια σχεδια απο 3 μηνων και πανω. Για νεογέννητα μονο φανελακια ειδα. Το Η&Μ είχε κατι λίγα ωραια φορμακια πηρα και εγώ ένα και μολις είδα την ουρά στο ταμειο το παράτησα και έφυγα!!!! ΧΑΜΟΣ! Θα παει η μανα μου να το παρει αργότερα.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! Τι κανετε? Εγώ λιάζομαι αγκαλιά με το λαπτοπ! Χτες κορίτσια πολύ κουραση!!Δεν το περίμενα!!Αυτή η Ερμου δεν ανεβαινε με τίποτα!!! Κοσμος στα μαγαζια!! Μα καθε φορά που είμαι εγκυος να βγαζουν τόσο ωραία ρουχα και εγώ να μην μπορώ να φορέσω!!! Ολα μου άρεσαν!! Ναταλια είδα και το παντελόνι που σου αρεσε!! Ωραιο αλλά πολύ χοντρο το τζιν του για καλοκαιρι. Μονο για κανα μηνα τώρα θα μπορούσες να το φορέσεις. Πηρα ενα σαλβαράκι και κατι μπαλαρίνες. Κατα τ αλλα δεν μπορώ να πω ότι τρελαθηκα με τα εγκυμοσύνης. Μια τζιν φούστα που μου άρεσε εκλεινε προς τα κατω και αφηνω να φανταστείτε πως ημουν.....

Για μωρά σε Η&Μ ,ζαρα εχουν ωραια σχεδια απο 3 μηνων και πανω. Για νεογέννητα μονο φανελακια ειδα. Το Η&Μ είχε κατι λίγα ωραια φορμακια πηρα και εγώ ένα και μολις είδα την ουρά στο ταμειο το παράτησα και έφυγα!!!! ΧΑΜΟΣ! Θα παει η μανα μου να το παρει αργότερα.

Χαχαχαχαχα...Πενυ πηγα και εγω χθες να ψωνισω τον βαφτισιμιο μου και τρελαθηκα....Το παντελονακι το πηρα!! Δεν μου φανηκε και πολυ χοντρο και μου αρεσε πολυ...:D:D Τωρα θελω κανενα μπλουζακι και ειμαι τελεια...Καλημερες κοριτσακια, υπεροχος καιρος...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα...Πενυ πηγα και εγω χθες να ψωνισω τον βαφτισιμιο μου και τρελαθηκα....Το παντελονακι το πηρα!! Δεν μου φανηκε και πολυ χοντρο και μου αρεσε πολυ...:D:D Τωρα θελω κανενα μπλουζακι και ειμαι τελεια...Καλημερες κοριτσακια, υπεροχος καιρος...

Με γεια τα ψωνια κοριτσια!Ναταλακι μου βαζεις παλι το λινκ με τα ρουχα εγκυμοσυνης στα h&m το εχασα η χαζοεγκυος:tongue::tongue::tongue:!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Με γεια τα ψωνια κοριτσια!Ναταλακι μου βαζεις παλι το λινκ με τα ρουχα εγκυμοσυνης στα h&m το εχασα η χαζοεγκυος:tongue::tongue::tongue:!!!

Ευχαριστω κοπελα μου....Οριστε το link http://www.hm.com/gr/subdepartment/LADIES?Nr=4294928769


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα...Πενυ πηγα και εγω χθες να ψωνισω τον βαφτισιμιο μου και τρελαθηκα....Το παντελονακι το πηρα!! Δεν μου φανηκε και πολυ χοντρο και μου αρεσε πολυ...:D:D Τωρα θελω κανενα μπλουζακι και ειμαι τελεια...Καλημερες κοριτσακια, υπεροχος καιρος...

Με γεια!!!

Εγώ το δοκιμασα και ήμουν σαν κεφτες με πόδια!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!! Τι κανετε????

Εγώ κααλα μπορείτε να πειτε....Αν εξαιρεσουμε τη βραδυνη βόλτα μου απο το νοσοκομειο χτες . Με επιασε χτες το βραδάκι μια ταχυκαρδία, να πλένω πιατα και να λαχανιάζω στα καλα καθουμενα. Με εχει ξαναπιασει αλλά ξαπλωνα και το περναγα στο ντουκου. Μου πήραν την πιεση 10 με 6 αλλά σφιγμους είχα 102.Μου επεσαν όλοι απο κοντά και τελικά τηλ στον γιατρό μου και του το είπα. Εκεινος μου είπε φυγε αμεσως για το νοσοκομειο να σε δει καρδιολογος.Πηγα μου έκαναν ζαχαρο 101 και πριν είχα φαει ένα σωρό παγωτίνια , πιεση 12 με 8 ,το καρδιογράφημα μια χαρα βγήκε και σφιγμοι 105. Τελικά δεν μου βρήκαν κατι. Βεβαια ούτε μετά μου πέρασε αυτό το πράγμα αλλά anyway.

Κατα τ άλλα περάσαμε πολύ όμορφα το Σ/Κ με βολτίτσες και πολύ ύπνο!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...