Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Γεια σου Νεραιδούλα!!!Να υποθέσω από το ψευδώνυμο ότι ψάχνεις τη μπουμπου??? Ποιο είναι το όνομά σου???Μην αγχώνεσαι μπορεί απλά να ενοχλήσατε ακαταλληλη στιγμη. Να κοιμοταν το σποράκι και να το ξυπνήσατε. Ολα καλά θα πανε μην αγχώνεσαι!!!

Γεια σου Αννα!!!

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το μπλογκακι και αυτά που φτιαχνω!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια, σας εύχομαι ότι καλύτερο.Την καρδούλα την ακούσαμε πρώτη φορά την 7η εβδομάδα και τώρα την 9η την ακούσαμε για δεύτερη φορά και είδαμε σχηματισμένο ανθρωπάκι 3,3 εκατοστά! Απλά μου έκανε εντύπωση που η γιατρός το πείραζε και μας είπε από εδώ και πέρα θα αρχίσουν οι κινήσεις του, μπορεί και σήμερα να το δούμε να κινείται, αλλά το καμάρι μου μάλλον κοιμόταν κ η μόνη κίνηση που έκανε ήταν να αλλάξει πλευρό!Σε τρεις εβδομάδες έχω την αυχενική.Πένυ με λένε Μαίρη, τυχαίο το ψευδώνυμο, δεν περιμένω μπουμπού, δεν έχω καμία προτίμηση αλήθεια!:-)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Που θα γεννήσετε κορίτσια με το καλό?

Εμενα στο Αλεξάνδρας είναι ο γιατρος μου. Εκει γέννησα και τον πρώτο μου γιο. Η μανα μου δουλευε 20 χρόνια εκει και μας είναι σχεδόν όλοι γνωστοι.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα στο Αλεξάνδρας είναι ο γιατρος μου. Εκει γέννησα και τον πρώτο μου γιο. Η μανα μου δουλευε 20 χρόνια εκει και μας είναι σχεδόν όλοι γνωστοι.

Πόσο στοιχίζει η γέννα στο δημόσιο Πένυ? Το νοσοκομείο αυτό είναι το καλύτερο νομίζω, είσαι τυχερή!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,τι καλα που σιγα σιγα μεγαλωνει το τοπικ μας!!!!!!!!!!!!!κ εμεις ακουσαμε καρουλα,ειδαμε κ ενα ανθρωπακι-βατραχακι κ τωρα περιμενω πως κ πως να παει 29/12 για την αυχενικη!!!!αντε να φυγει το πρωτο αγχος να ηρεμησουμε!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια , εμένα ο (καινούριος )γιατρός μου είναι στο Ρέα..θα πάω με καισαρική, πήρα τις προάλλες τηλέφωνο στο λογιστήριο του νοσοκομείου και μου είπαν οτι η οικονομικότερη τιμή για την περίπτωσή μου βγαίνει στα 2.200 περιπου(1980 +200 για φάρμακα, επί λέξει).Φυσικά χωριστά ο γιατρός, κανά διχίλιαρο και αυτός σύνολικά,τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έκλεισα ακόμα αλλά μου είπε η γιατρός 2-3 Ιανουαρίου θα την κάνω, περιμένω από το Ιατρικό Κέντρο να μου πούν ακριβώς την ημερομηνία που θα έρθει ο Κ.Νικολαίδης γιατί είμαι επαρχία και θα την κάνω εδώ αφού έρχεται ο ίδος κάθε 15 μέρες, συνεργάζεται με το συγκεκριμένο Κέντρο, 170 ευρώ θα στοιχίσει. (Ο Νικολαίδης είναι αυτός που ανακάλυψε την αυχενική)Αν δεν ήταν αυτός θα πήγαινα Αθήνα!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω παλι μενω θεσσαλονικη κ μαλλον στην γενικη θα γεννησω,ας πανε ολα καλα κ βλεπουμε!!!!!!!παντως οι τιμες κ γιατρων κ κλινικων εδω ειναι καλυτερες!τα 2000 στους γιατρους δε παιζουν με τιποτα,ο ακριβοτερος περιπου στα 1500...τωρα για την δικια μου δεν το εχουμε πει ακομα,αλλωστε ειναι νωρις.


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,τι καλα που σιγα σιγα μεγαλωνει το τοπικ μας!!!!!!!!!!!!!κ εμεις ακουσαμε καρουλα,ειδαμε κ ενα ανθρωπακι-βατραχακι κ τωρα περιμενω πως κ πως να παει 29/12 για την αυχενικη!!!!αντε να φυγει το πρωτο αγχος να ηρεμησουμε!!!

Άννα μου γειά σου, είμαστε κοντά, εγώ 9 εβδομάδες και 3 μέρες είμαι και προχθές στον υπέρηχο είδαμε και εμείς ανθρωπάκι με χεράκια και ποδαράκια μικρά, αλλά δεν κουνιόταν και πολύ.Εσένα κουνιόταν ή όχι?


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

νεραιδουλα μου κουνιοταν,αλλα οχι υπερβολικα πραγματα.παντως η γιατρος μας ειπε ολα καλα!μην αχωνεσαι μετα την αυχενικη θα χαιρομαστε κουνηματα αχαχαχαχαχα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

νεραιδουλα μου κουνιοταν,αλλα οχι υπερβολικα πραγματα.παντως η γιατρος μας ειπε ολα καλα!μην αχωνεσαι μετα την αυχενικη θα χαιρομαστε κουνηματα αχαχαχαχαχα!!!!

Έχω γίνει παρανοϊκή βρε παιδί μου, ανησυχώ υπερβολικά και φοβάμαι , νομίζω με την αυχενική θα μου φύγει το άγχος.Το δικό μου μια φορά μόνο κουνήθηκε αλλά δεν είδα την γιατρό να ανησυχεί , όλα καλά μου είπε.Άννα από συμπτώματα , αναγούλες κλπ πως πας? Εμένα αρχίζουν κ υποχωρούν!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...